Skocz do zawartości
poca

Flaga Do Samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Zastrzelcie za ten temat, ale to juz w akcie desperacji. Cala Lodz jezdzi z polska flaga na białym patyku doczepianym do szyby. Gdzie to kupic?

 

// dobra, akurat jak zalozylem temat to znalazlem odpowiedz ; ) Do kupienia w Tesco i Lidlu.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka akcja? Bylem dzisiaj w lidlu, w biedronce, w auchan, carrefour i realu i nigdzie nie ma ani tego piwa ani takich flag :o Chcialem sobie zakupic do samochodu 4 i wiochy porobic ale nie idzie tego nigdzie znalesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka akcja? Bylem dzisiaj w lidlu, w biedronce, w auchan, carrefour i realu i nigdzie nie ma ani tego piwa ani takich flag :o Chcialem sobie zakupic do samochodu 4 i wiochy porobic ale nie idzie tego nigdzie znalesc...

CZy chiales sobie porobic wioche z flagi polskiej?

Troszke szacunku dla godła i flagi, bo inaczej jak Kuba Wojewódzki za zniewage oberwiesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nawet i bardziej. :kijem: ;-) W Szwajcarii wszyscy się w z tym bujają, ale kupić można "tylko" flagi: Szwajcarskie, Niemieckie, Chorwackie, Portugalskie, Hiszpańskie, Włoskie i Francuskie. Polaków jakoś tu mało, to nie da rady znaleźć naszych akcesoriów, a szkoda, bo mam tylko koszulkę i doposażyłbym się jeszcze w szalik flagę i jakąś sexi czapeczkę... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy chiales sobie porobic wioche z flagi polskiej?

Troszke szacunku dla godła i flagi, bo inaczej jak Kuba Wojewódzki za zniewage oberwiesz :wink:

Sorry, ale imho ma rację - wychodzi taki sam wiejski tuning jak z flagami pirackimi. Demonstrowanie patriotyzmu kawałkiem plastiku i kolorowej folii na samochodzie? Litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale imho ma rację - wychodzi taki sam wiejski tuning jak z flagami pirackimi. Demonstrowanie patriotyzmu kawałkiem plastiku i kolorowej folii na samochodzie? Litości...

Ojojojojoj przeczytaj raz jeszcze moj post;)

Chodzilo mi o to że uwazam tak samo jak Ty iz to jest WIOCHA w tych autach z tymi flagami!!!!!!!!!!!!

CZy chiales sobie porobic wioche z flagi polskiej? Chodzilo o wsadzanie tego do auta:)

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojoj przeczytaj raz jeszcze moj post;)

Chodzilo mi o to że uwazam tak samo jak Ty iz to jest WIOCHA w tych autach z tymi flagami!!!!!!!!!!!!

CZy chiales sobie porobic wioche z flagi polskiej? Chodzilo o wsadzanie tego do auta:)

:wink:

Zwracam honor, dokładnie o to chodzi. B-)

WSTYD sie tego wstydzic...

Może jestem staroświecki, ale jeżeli to ma być patriotyzm, to jest on bardzo płytki, słabej próby... :rolleyes:

 

Edit @ S1Sweet: grząski temat, który zakończy się pewnie pyskówką i procentami, więc lepiej go nie zaczynać...

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka ;) zawsze znajda sie jakies buraki co powiesza sobie flage zeby sie popisac przed sasiadami/kolegami albo... "bo wszyscy maja to ja tez" ;)

 

btw. tak z ciekawosci jaki moze byc w dzisiejszych czasach nie plytki i "mocnej próby" przejaw patriotyzmu :?

KHOT: chodzilo mi o jakis przyklad a pytalem z czystej ciekawosci ;) nie w celu zaczynania jakiej kolwiek dyskusji :)

 

________

 

Wywieszenie transparentu "Roger nigdy nie będziesz Polakiem" :damage_wall:

no to jest dosc mocny przejaw :wink: Edytowane przez S1Sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. tak z ciekawosci jaki moze byc w dzisiejszych czasach nie plytki i "mocnej próby" przejaw patriotyzmu :?:

Wywieszenie transparentu "Roger nigdy nie będziesz Polakiem" :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, ze w Szwajcarii nie ma flag Polaków, bo Polacy grają w Austrii.

A ja mam ładniutki szalik, kiedyś od koleżanki z gimnazjum dostałem, i jutro trzeba się do lokalu jakiegoś udać i kibicować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem staroświecki, ale jeżeli to ma być patriotyzm, to jest on bardzo płytki, słabej próby... :rolleyes:

To niby wg Ciebie aficzowanie sie z narodową flagą na meczach to też jest płytki patriotyzm?

Żałosne!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, ze w Szwajcarii nie ma flag Polaków, bo Polacy grają w Austrii.

A ja mam ładniutki szalik, kiedyś od koleżanki z gimnazjum dostałem, i jutro trzeba się do lokalu jakiegoś udać i kibicować.

Hah dokladnie tak jak ja :D. Dostalem kiedys od kolezanki w gim super szaliczek kibica. Trzeba go bedzie okazjonalnei z szafki wyjac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... ale nie kazdy moze to pojac jak widac.. trzeba miec troche poczucia humoru :) Oprocz tego ze patrzac na polski kraj to coraz bardziej sie patriotyzmu odechciewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te flagi na samochodach to obciach. Mega obciach. Najlepsze sa i tak te wywieszane na brudnych oknach na mieszkaniach ;>

Dobrze ze to przejsciowa moda jak biale spodnie kobiet.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te flagi na samochodach to obciach. Mega obciach. Najlepsze sa i tak te wywieszane na brudnych oknach na mieszkaniach ;>

Dobrze ze to przejsciowa moda jak biale spodnie kobiet.

Mam takie samo zdanie na ten temat. Dzisiaj na drodze minołem samochód z 4 flagami na patykach w szybach, jedna wielka na masce i jeszcze na antenie...

Tak samo budynki, porozklejali te flagi na budynkach na zewnątrz, wiatr to pozwiewał i lata po ulicy, to napewno nie jest patriotyzm, tylko wręcz zniewaga flagi.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezli sie "powazni", sam na busie mam taka flage i smiga po calej PL.

Taki maly wyraz kibicowania i z jajem to traktuje :lol2:

 

Pozdrawiam smutasow dla ktorych wszystko to "obciach" albo "nie wypada" dajcie sobie troche luzu :razz:

Edytowane przez Yomann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...