Skocz do zawartości
max6ter

Msi Neo2 Fr + Mugen

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się niedawno posiadaczem Mugena za przystępną cenę. Niestety Mugen posiada tylko pushpiny:

Dołączona grafika

 

Chcę do niego dokupić:

 

Dołączona grafika

 

Teraz pytanie do kolegów forumowiczów ;] :

 

Jeżeli wymontuję pushpiny z zapinek, zamontuję backplate, to uda mi się przykręcić go do tych zapinek? Czy to wszystko będzie się trzymać i będzie odpowiednio dociśnięte? BO nie chce instalować mugena tylko na pushpinach - ale jak tak dalej pójdzie to tylko to mi zostanie ;/ + przyczepienie go na jakiś "tasiemkach" do czegoś w obudowie żeby się nie urwał. ;/

 

Pytam - bo może już probował ktoś takiej karkołomnej konstrukcji.

 

Jeżeli ktoś wie gdzie można dostać zapinki slot478 do mugena albo posiada takowe i nie używa a może odstąpić/sprzedać:

gg 2420624, skype: max6ter, mail: lordmaxter@wp.pl

 

Bo mnie szlag już trafia ;/ mugen tydzień leży i nigdzie nie mogę tych zapinek znaleźć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SzperSon: RetentionKit ma sprawić min. że cooler pasujący do s478 będzie można zamontować np. na s775. Tylko że ja nie mam zapinek z mocowania s478 więc nie mogę zamocować RetentionKita z Mugenem. ;/

 

@romek-o: Wentyla masz pewnie w stronę kieszeni z dyskami czyli tuż nad slotami pamieci. Moje pytanie czy jest na tyle miejsca pod wentylem żeby można bylo bez problemu osadzić (juz po zamontowaniu coolera) kość pamieci w slocie najblizej procesora? Bo chyba zamontuje sobie na pushpinach ;/ ale gdzieś go przywiąże (pod nim bedzie 8800GTX - 1800zeta w bloto to tak niechetnie jakby sie urwal ;/). BTw. jezeli nie uzywasz RetentionKita to czy moglbys mi odsprzedac dodatkowe mocowanie na slot478? :)

 

Konkretnie:

Dołączona grafika

Edytowane przez max6ter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...