Skocz do zawartości
forest kila zbila

Błąd W Konkursie Amd ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wy chociaz pytanai widzicie, gdy ja sie loguje by ORT: ORT: wziąć udzial w konkursie, to zostaje przeniesiony do konkursu Enermaxa ;]

Edytowane przez pCz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chociaz pytanai widzicie, gdy ja sie loguje by ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> udzial w konkursie, to zostaje przeniesiony do konkursu Enermaxa ;]

 

Mnie także przenosi do konkursu Enermaxa. Coś jest nie tak z tym formularzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, chodzi o Cool ‘N’ Quiet™ 2.0 więc chociaż dwie są poprawne to tylko jedna jest charakterystyczna dla wersji 2.0.

Co nie zmienia faktu, że obie są poprawne i obie powinny być brane pod uwagę jako prawidłowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na kilka sposobów, 3 różnymi kontami i każde pozwoliło wyświetlić pytania i na nie odpowiedzieć.

 

Pytania są nadesłane od AMD i wg AMD tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Jest to potwierdzone ze strony AMD.

 

Sponsorzy nie zezwalają na wysyłkę nagrody poza granicę kraju, dlatego taka klauzula się pojawia. Oczywiście można zrobić to inaczej jeśli się trochę pomyśli. Jak weźmiesz udział losowaniu w stanach i wygrasz 100 tyś. dolców to poprosisz by ci to przysłali do PL? Chyba nie. Wziąć udział w konkursie może nawet ktoś z Nigerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTP

Dołączył: 9-czerwiec 08

Postów: 0

 

eniak11

Dołączył: 31-maj 08

Postów: 0

 

:lol:

 

w ogóle dobrze że przynajmniej dwóch aktywnych... Xarlith i Jaróh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...