Skocz do zawartości
Visage

Hp Nx7400 Nie ładuje Się.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jak w temacie, nx7400 nie ładuje baterii. Na baterii chodzi, po wyjęciu jej powinien działać na zasilaczu a tak nie jest. Sprawdzałem 2 inne zasilacze - to samo.

 

1. Mogło wystąpić jakieś zwarcie bo mój stary już zasilacz szwankował

2. Przy wetknięciu wtyczki zasilacza kontrolka zasilania (powinna świecić na pomarańczowo przy ładowaniu) miga 8 razy na zielono a za 9tym miga ledwo zauważalnie...tyle.

 

Jakieś sugestie? W poniedziałek zabieram go do zaprzyjaźnionego serwisu HP więc to nie kwestia życia i śmierci, ale fajnie byłoby coś samemu zrobić...zostało mi jeszcze 30 min życia na baterii;p

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki sam problem i identyczne objawy.

Czy udało Ci się go rozwiązać??

Jeżeli masz dla mnie jakieś informacje, proszę napisz.

Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

 

Witam! jak w temacie, nx7400 nie ładuje baterii. Na baterii chodzi, po wyjęciu jej powinien działać na zasilaczu a tak nie jest. Sprawdzałem 2 inne zasilacze - to samo.

 

1. Mogło wystąpić jakieś zwarcie bo mój stary już zasilacz szwankował

2. Przy wetknięciu wtyczki zasilacza kontrolka zasilania (powinna świecić na pomarańczowo przy ładowaniu) miga 8 razy na zielono a za 9tym miga ledwo zauważalnie...tyle.

 

Jakieś sugestie? W poniedziałek zabieram go do zaprzyjaźnionego serwisu HP więc to nie kwestia życia i śmierci, ale fajnie byłoby coś samemu zrobić...zostało mi jeszcze 30 min życia na baterii;p

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był podobny problem na forum. Kolo doszedł że blaszki od baterii się nie "stykali" i je naprostował. Chodzi oczywiście o blaszki pomiędzy baterią a laptopem (źródłem ładowania baterii)..... no problemów może być masa np czujnik ładowania baterii itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...