Skocz do zawartości
Ozzy_diamond

Myszki i klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz.. chcesz gowno to mozesz kupic tanio :P

Chyba troche przesadzasz, tylko ktos z nadmiarem kasy i dla szpanu moze kupic myszke za 200zl i wiecej, jak dla mnie to glupota!!

Np. nigdy nie kupilbym tego logitech MX700...za ta kase mozna "komputer zlozyc", a pomyslec ze ktos ma klawiature i myszke za 600zl...hehe chcialbym widziec reszte podlespolow tego komputera, pewnie jako chlodzenie uzywalby Vapochila, proporcje bylyby odpowiednie, chlodzenie za 3000zl klawiatura i myszka za 600zl...nie wspominajac o reszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dobrałem się do cenników kilku sklepów na WGK i zaczołem składać PCta z naj droższych części. Z bych "bajerów" to dodałem TV tuner, głośniki 6.1, LCD. Wsztysko oczywiście najdroższe i wyszło mi okrągłe 22000zł!! Już nie pamiętam dokładnie co tam było w tym zestawie ale na moje oko byciągnoł by spokojnie 3,5-4 tysiące 3DMarków2003. Wycenę te robiłem w ferie zimowe czyli jakieś 3-4miechy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha chyba nie grales w zadna gre fpp w multiplayu na lanie z dobrymi zawodnikami masz male szanse uzywajac radiowej

 

co do myszek to mialem mx 700 i innego logitecha to wedluc ciebie zle myszki tak ?

no wlasnie gralem i gram sporo po lanie i przez net w q3 i nie ma na mx700 ZADNYCH ujemnych efektow, skoro miales taka mysz i ci sie zle gralo to juz nie jest wina myszy :D

moze miales kiepska podkladke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wymienić myszkę i klawiaturę i nie wiem co wybrać.

Głównie siedzę w intku i gram w gierki. Czy myszka optyczna będzie odpowiednia do gier? Jak możecie to podajcie modele.

Na twoim miejcu kupilbym Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0, lub ktorys z modeli Logitech np. Logitech B69, koniecznie optyczne (kulka odpada)!!!. Nie rozgladaj sie w ogole za bezprzewodowymi, sa beznadziejne (ladowanie baterii) i czesto bywaja klopotliwe w grach, fale radiowe, rak;) a te ceny. Na nie jeszcze przyjdzie czas, no chyba, ze jestes snobem.

Co do klawiatury, temat juz byl! Zobacz koniecznie Microsoft Natural Keyboard albo Office Keyboard, oraz jesli masz wiecej kasy Logitech Inernet Navigator/ Navigator SE, wszystkie te "cudenka" mozesz zobaczyc i kupic na allegro.

Nie polecam myszek A4tech, kumpel zawsze kupuje te bo sa tanie okolo 30zl, ma juz chyba trzecia z koli,a ja ciagle logitech i jeszcze stara poczciwa niespelna 8 letnia micsrosoft (sprawna w 100%) w dodatku na COM'a (zawsze mialem problemy z przerywaniami) :).

Nie oszczedzaj przesadne na myszce i klawaturze, jesli obie te rzeczy kupisz za 100zl to mozesz byc pewnien ze wkrotce (1-2 lat) odmowia posluszenstwa, mysle ze taki komplet "wart grzechu" mozna zlozyc w granichach 150-200zl i na pewno bedzie sluzyl przez lata.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz polecam mx500 jeszce nie mialem go w dloni ale z tego co pytalem to jest miodzio :)

Jak ja lubię takie wypowiedzi!!!

 

- Jeszcze raz chciałbym być w Australii

 

- byłeś już

 

- nie ale już kidyś chciałem

 

LUDZIE NIE PISZCIE ŻE COŚ JEST ZAJEBI.STE JAK NAWET TEGO NIE WIDZIELIŚCIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcialbys optyczna to nie kupuj wczesniejszych modeli niz MX Logitecha - kiepsko sie gra :)

Mam MX700 i jest bajka.

Chociaz dla mnie idealem by byl MX700 w obudowie od Logitech MouseMan Cordless Optical :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz tu wszscy zrypią że sie spoce ale.......miałem w łapie myszy logiteha 500........zawiodłem sie jka nie wiem co........dla mnie beznadzieja jeśli chodzi o gre w np. w q3................grałem juz wieloma gryzoniami ale ta to jakis shit (dla mnie). Wielka jak dynia i jakiś movement ma dziwny. Mysz winna być w miare mała aby dawała mozliwośc ruchu góra dół.......a tu taki kloc że dajcie spokój....może ktoś też odnióśl takie wrażenie....\\?????? ty lko nie pytam tych co zakupili.....bo jak wydali tyle kasy na gryzonuia to teraz sobie wmawiaja ze jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde niam jakiś tanich/dobrych myszek i klaw? Przeca niewyżuce w .. 500zł na mysz i na klawe! Taka kase wydaje na karte graficzną, albo jakiś lepszy podzespół  :evil:  :evil:

Polecam mysz opyczną A4tech opto 325. Bardzo wygodna i czuła (nawet w grach). Mysz ma 2 rolki do przewijania. Ja zapłaciłem 58zł. Rewelacja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee! Tylko nie a4tech WWW11!!! Miałem tą mysz rok - i co moge o niej powiedzieć? Hmm - na początku wydawała mi sie być dobra, ale po tym roku zrąbała się :( Teraz lece na mojej 1 myszce jaką miałem - strasznie niewygodna, a kasy niet wiec musze siedziec na tym przekleństwie (Microsoft IntelliMouse 1.1A).

 

Chciałbym kupić wmiare dobrą, ale nie drogą mysz - co polecicie?

Widocznie to kwestia upodobań bo mi ta www-11 caukowiście wystarczy i jak by się taka pojawiłaz opryką i USB to bez wachcania bym kupił.

No sorry moja dwa razy mnie ... kopnela pradem sekond tajm byl jej ostatnim

 

A starutki Logitech MM35 ciagnie u mnie juz LATA (>7!!!! ) i tylko go czasami w srodku oskrobie ;-) I dlatego Logitecha polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde niam jakiś tanich/dobrych myszek i klaw? Przeca niewyżuce w .. 500zł na mysz i na klawe! Taka kase wydaje na karte graficzną, albo jakiś lepszy podzespół  :evil:  :evil:

Polecam mysz opyczną A4tech opto 325. Bardzo wygodna i czuła (nawet w grach). Mysz ma 2 rolki do przewijania. Ja zapłaciłem 58zł. Rewelacja. :D
TA??? Polecasz??? Przepraszam kolego moze kolega grał np w quake 3 na sensitivie <5 ??? Nie??? To niech kolega nie poleca tej myszy lub zaznaczy "dobra do niezbyt dynamicznych gier oraz pracy w windowsie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...