Skocz do zawartości
darch

ale lol kompy jak szybko ceny i postęp idzie

Rekomendowane odpowiedzi

5 miechówtemu i za 5055zł kupiłem p41.8@2.4 msi845 256ddr333samsung

obudowa 350wat lg-rw40 msi gf4 ti4200 no i monit iijyamki19'pro452

:( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

póżniej dokupiłem 256ramu 170zl twinmos głośniki creative 4400 +muzykasb4.1 310zł

razem 5535zł :cry: :cry:

 

dzis za ta sama kase cieszyłbym sie radeonem 9700pro :cry: :cry:

athlonemxp1700@2400, starczyłoby na cooler za 200zł!!

526 dual ramu na epoxie znanemu wszystkim

to samo dysk (prawie),nagrywarka ,głośniki ,monitor

 

a trochę lepiej by mi gierki chodziły ,nie?

 

nigdy nie opłaca się koma kupować 8)

 

ps.musiałem sie wyrzalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEeheh no tak to już u nas jest. Ja tez kupiłem rok temu kompa, dzis moglbym miec <span style="color:red;">[ciach!]</span>na maszynke z 9500pro 1,7+ 8rda+ itp. Tak to jest technika idzie na przód a my musimy tylko płacić ,jestem ciekwa skąd tą $$ brać :

Jednym słusznym rozwiązaniem jest wymiana częśći (nie wszystkich oczywiście) co pół/jeden rok. Bo jeśli przetrzymamy coś długo to to strasznie spadnei na wartości :(

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miechówtemu i za 5055zł kupiłem p41.8@2.4 msi845 256ddr333samsung

obudowa 350wat lg-rw40 msi gf4 ti4200 no i monit iijyamki19'pro452

:(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  

póżniej dokupiłem 256ramu 170zl twinmos głośniki creative 4400 +muzykasb4.1 310zł

razem 5535zł :cry:  :cry:  

 

dzis za ta sama kase cieszyłbym sie radeonem 9700pro  :cry:  :cry:  

athlonemxp1700@2400, starczyłoby na cooler za 200zł!!

526 dual ramu na epoxie znanemu wszystkim

to samo dysk (prawie),nagrywarka ,głośniki ,monitor

 

a trochę lepiej by mi gierki chodziły ,nie?

 

nigdy nie opłaca się koma kupować 8)  

 

ps.musiałem sie wyrzalić

Wtedy też mogłeś jakiegoś Antka kupić, może byłoby trochę taniej :P

 

jak sadzicie za rok co będzie najbardziej opłacalnym sprzętem??

Jeszcze nie ma takiego, dopiero nad tym pracują - rok to stanowczo za dużo czasu żeby tu coś przewidywać.

Zdrugiej strony kompy kupuje się względem potrzeb, są przecież ludzie którym w zupełności wystarcza PMMX do netu, pisania i nawet starszych gier, nie każdy jest extremalnym overclokerem i graczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mozna sobie do usranej smierci czekac az wszystko stanieje ale takie czekanie nie ma sensu jak sie kompa potrzebuje

przyznam ze kiedys prezentowalem wlasnie tego typu postawe ... latajac co kilka dni do sklepu liczac na to ze wyjdzie kolejna generacja graf czy proc. z wieksza iloscia Mhz ... ze spadna ceny ze ze ze ze .......

 

tak juz jest i tak juz bedzie .. niestety komputery to nie wino

chociaz czasami jednak zal wypelnia serduszko gdy kilka miesiecy po zakupie swojego sprzetu idziesz do kolegi a on mowi ci ze za ta sama cene mogles miec teraz to co on ..... rada ?

nie chodzic do kolegow ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie ma sensu kupować nowości ;) bo najszybciej i najbardziej stracą na wartości ;)

oczywiście bez przesady w drugą stronę ;)

Dlatego należy kupować za granicą ;) Znajomy ma w rodzinie marynarza, który ostatnio przywiózł mu z USA Athlona 2400XP, Asusa A7V8x, 1GB dual RAM 400MHz, HDD 120GB Maxtora, Radka 9700 PRO (oryginał ATI), czytnik DVD, nagrywarka DVD Pioneera, SB Audigy2 i monitor 19" NEC. Wszystko wyszło mu około 5000zł. U nas taki zestaw, nawet licząc po cenach giełdowych wyszedł nam ok. 9000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crazy ivan

Wtedy też mogłeś jakiegoś Antka kupić, może byłoby trochę taniej

 

mogłem ale wtedy za tą cene antka na 2.4 żeby się kręcił to cena ta sama wyszła by

 

jeszcze 1no gdybym jeszccze raz kupował nie zmienił bym konfigu

więc w sumie nie ma czego żałować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)nigdy nie opłaca się koma kupować 8) 

 

ps.musiałem sie wyrzalić

(...)jeszcze 1no gdybym jeszccze raz kupował nie zmienił bym konfigu

więc w sumie nie ma czego żałować

Widzę tu małą nieścisłość, więc po co ten topic :roll: :? :?: .

 

crazy ivan 

Wtedy też mogłeś jakiegoś Antka kupić, może byłoby trochę taniej 

A ja coś o kupowaniu przez siebie Antka pisałem? Teraz mam Durona 750 i jak go kupowałem to mogłem co najwyżej Tunderbirda kupić ale raczej drożej by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja wszedłem w układ ze sprzedawca w moim sklepie i co jakis czas oddaje mu stary np/ 4 miesieczny sprzet i wymieniam na nowy :} w ciogu roku miałem 5 płyty głowne 3 proce(nie liczas roznych serie tego samego xp 1700) 3grafy no i 3 rodzaje ramu od pc 133 do 333 :} dysku nie ma sensu wymieniac a pamietam jak dzis ze rok temu dałem za niego 1000 zł teraz za 400 jest albo taniej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle kasy ile ja włozyłem w kompa itp. to w dzisiejszych czasach mógłbym mieć najlepszego proca,najlepszą płyte,najlepsze pamiątki,najlepszy monitor... najlepsze wszystko!!! Tyle, że po pół roku sprzęt staje się - zrupieciały.

 

Oby więcej produktów takich jak Athlon XP JIUHB który kręci sie wyśmienicie bo, gdyby niebyło takich produktów to musielibyśmy kupować nowe części co 3 miechy:(

 

Płać i płacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle kasy ile ja włozyłem w kompa itp. to w dzisiejszych czasach mógłbym mieć najlepszego proca,najlepszą płyte,najlepsze pamiątki,najlepszy monitor... najlepsze wszystko!!! Tyle, że po pół roku sprzęt staje się - zrupieciały. 

 

Oby więcej produktów takich jak Athlon XP JIUHB który kręci sie wyśmienicie bo, gdyby niebyło takich produktów to musielibyśmy kupować nowe części co 3 miechy:(

 

Płać i płacz

hehe gdzies czytałem ze intel ma zamiar wprowadzic jakis system do swoich procow anty ovwelokerski ze jak proca podkrecisz to jednoczesnie obnizysz jego wydajnosc paradoks i lol ( intel zawsze miał zajebiste pomysły )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, szczerze mówiąc to ja dochodzę teraz do lepszego kompa małymi kroczkami. Jeszcze nieco ponad rok temu miałem tą dwusetkę. Z niej za niewielką kasę przesiadłem się na K6-2 400@550, na świetnej płytce. W październiku opchnąłem ten zestawik i kupiłem TB700 i zmieniłem Rivę TNT2 na R9000, a już w styczniu przesiadka na AXP 1700+ i ciut lepsze mobo. Gdzieś do czerwca powinienem mieć już dobrą płytę, możę na "enforsie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to widze ze tak jak ja tyle ze ja zaczynałem ( bo starszych konfingow od ibm zi 40 mhz nie pamietam) os durnia 800 i jakiesjs płyty na sdramach i kat duren zamienił sie w 1000 płyta na kt 333 riva tnt2 na gf4mx 440(pomyłka) szybko zminiony na r9000 i teraz płyta i xp 1700 i ramek na ddr i narazie na jakis czas spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...