Skocz do zawartości
Maciaty

Obudowa Do 450zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupic obudowe, nie musi byc to jakis kolos ale zeby nie bylo to micro.

 

Zalezy mi na dobrej wentylacji, mozliwosci jako takiego ukrycia kabli i na solidnym wykonaniu.

 

Cena, hmm max 450 zlotych, ale im mniej tym lepiej.

 

Na razie zastanawialem sie nad Lian Li PC-7 SE i Lian Li PC-007FB.

 

z Tego co widze, to obie te budy sa w srodku niemalze identyczne, jednak ta druga ma ten duzy wentyl na boku, ktory i tak wywale Język

 

 

Jesli macie jakies inne propozycje, chetnie spojrze :]

 

 

BTW: Jesli by sie dalo, to fajnie jakby buda miala mozliwosc zamontowania mobo do gory nogami, znaczy socket u dolu Uśmiech Pozdro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM odpada, nie podoba mi sie :)

 

 

Antec P180 calkiem calkiem, aczkolwiek wydaje mi sie duzy a takiej obudowy nie szukam. szukam czegos pokroju tych lian li o ktorych pisalem :)

 

 

co do Anteca 900 to jakos srednio przypadl mi do gustu :)

 

@BLiT: dobrze rozumujesz, tylko ze w tych obudowach nie zamontuje tak mobasa.

 

chodzi mi o to, zeby mobo bylo montowane tak: http://img65.imageshack.us/img65/5301/dsc03335ux2.jpg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Antec P180 mini??

 

Też szukam obudowy z left-mount'em, ale powoli dochodzę do wniosku, że to się tylko przy WC przydaje (ew. wycieki z bloku cpu nie spadają na grafikę :crazy:), i jedyne obudowy które na to pozwalają, to obudowy z wyjmowaną tacką mobo. Jeśli modding wchodzi w grę, to najlepiej poszukaj używanej budy Mac G5 ;D - relikwia modderów.

 

Z resztą widziałem już niejednego P180 czy P190 z mobo na lewej ściance...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...