Skocz do zawartości
Asia 17

Wszsutkie Ikony Są Takie Same Jak To Zmienic ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam wszystkie ikony na pulpicie i w starcie w pozycji docelowej jak np. gg czyli wszystkie ikony to sa gg

Jak to z kobietami bywa nie wiem co mam zrobic a w sumie nie bardzo mam kogos poprosic o pomoc

Moze ktos wie jak to naprawic ?????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mojego pytania to wlasnie chodzi o to ze instalowalam program do kamerki i jakos w trakcie tak sie stalo ze wszystkie ikony wygladaja tak samo ;/ i juz probowalam w panelu sterowania i nic ;/ a program odinstalowalam ale nic dalej to samo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się fotka pulpitu.

Może trzeba odbudować pamięć podręczną ikon.

Skasować IconCache.db, ubić w procesach explorer.exe, wylogować się i zalogować spowrotem.

 

Pliczek do usunięcia

w XP: C:\Documents and Settings\Your User Name\Local Settings\Application Data\Iconcache.db

Jeśli Vista: %USERPROFILE%\AppData\Local\Iconcache.db

 

Czasami wystarczy zmienić głębię kolorów z 32bit na 16 i spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi, ale przy machinacjach z kartami graficznymi w moim komputerze wszystkie ikony zaczęły wyglądać jak artefakty, niezależnie od karty. Kombinowałem chwilę (RivaTuner->reload driver, "nie buforuj miniatur", rebooty), aż w końcu zmiana głębi kolorów na 16bit i spowrotem na 32 - POMOGŁO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...