Skocz do zawartości
Dalton

Wytłumaczy mi ktoś :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Adobe Premiere :) zgralem sobie filmik z kamerki na dyska no i 15 minut tego filmiku zajmuje 3 giga :))) no i teraz chcialbym go przerobic na divix tylko jak która to opcja grzebie bawie sie i nie umiem załapac gdzie jest ta funkcja zeby go zleksza przywrócic do normalnych rozmiarów a wiec może mi ktoś to wytłumaczyc krok po kroku z góry dziękuje za pomoc narka all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no otwarłem se ten filmik w tym programie dalem jeszcze raz save as no i nie ma za bardzo co do wyboru , nie mam tam zadnych kodekow tylko .avi nic wiecej a w avi to juz mam wiec moze jest jakis inny program do tego bo ten juz mnie wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie... genghiskhan on musi pogrzebac w opcjach robilem kiedys "film" w tym progsie ale do bylo dosyc dawno (jakis rok temu) i cholerka nie za dokladnie pamietam gdzie sie to ustawialo. Ale o ile mi sie dobrze kojarzy to Dalton musisz pojezdzic po menu i poszukac opcji gdzie ustawia sie konwersje bo rozszerzenie bedziesz miec zawshe *.avi lub *.mpeg

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak znalazłem to juz i zrobiłem ale znów problemo gdy on sobie tak kompresuje i lecą te klateczki dochodzi do konca i gdy brakuje juz mu 3 klatek do konca staje i stoi :) i kapa nie działa , filmik jest skompresowany ale nie moge go odtworzyc bo jest nie zrobiony do konca próbowalem naprawic to juz divix fizzem ale nie chce go zrobic , a wiec w czym problem i czym mozna odtworzyc ten filmik bo chce zobaczyc tylko jaka jakosc ma bo przez głupie 3 klatki nie moge moze macie jakis pomysł na to ? z óry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się Premierem, jeżeli chcesz tylko skompresować. Za dużo komplikacji, poza tym nie widzi wszystkich kodeków. Sciągnij sobie darmowego virtual duba- w nim to jest tak proste, że aż intuicyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...