Skocz do zawartości
Kalel1991

Kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chciałbym zakupić jakąś tanią i dobrze wykonaną kierownice. Cena do 200zł. Narazie przeszukałem pare sklepów i w oko wpadła mi Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel za 199zł. Jak jest z jej wykonaniem? Słyszałem, że kierownice tej firmy są raczej dobre. Czy możecie polecić coś innego do tej ceny? Zależy mi na pedałach, zmianie biegów (drążek lub łopatki przy kierownicy). Marzy mi się Logitech MOMO, ale ta cena... nie zdołam tyle uzbierać :(

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kierownice sa nie do zdarcia :D na simracing.pl poszukaj, maja dobre oferty (niektore na gwarancji jeszcze)

lepiej doloz do lepszego, bo te thrustmastery to ... DFP i G25 to najlepsze obecnie kierownice

 

poczytaj: http://prs.simracing.pl/forum/f81/kt-r-kie...ice-wybra-5689/

http://prs.simracing.pl/index.php?ind=revi...iew&iden=38

http://prs.simracing.pl/index.php?ind=revi...view&iden=3

Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem troche na temat kierownic na simracing.pl, wszyscy wychwalają Logitechy, ale ja jednak wolałbym nówke :P. Jak jest z jakością tego Thrustmaster'a? Tej firmy nie ma na "czarnej liście" simracing.pl, więc może nie jest to jakieś dziadostwo, które się rozwali po paru miesiącach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A załóżmy, że miałbym ~330zł (moźe się uda :D). To wtedy bym wybierał pomiędzy DFP a MOMO, którą lepiej wybrać :)? Oczywyście chodzi o nówki, bo jeszcze widze w sklepach MOMO. Cena mniej wiecej ta sama.

MOMO bardziej z wyglądu mi sie podoba, ale w DFP 900* obrót... :) Więc chyba jednak DFP.

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A załóżmy, że miałbym ~330zł (moźe się uda :D). To wtedy bym wybierał pomiędzy DFP a MOMO, którą lepiej wybrać :)? Oczywyście chodzi o nówki, bo jeszcze widze w sklepach MOMO. Cena mniej wiecej ta sama.

MOMO bardziej z wyglądu mi sie podoba, ale w DFP 900* obrót... :) Więc chyba jednak DFP.

Nie ma się co zastanawiać - tylko DFP, ale jeśli kupujesz z allegro lub uzywkę z innego źródła, to upewnij się, ze jest to rev. B z metalowymi potencjometrami. Pierwsza rev.A miała plastyki i zdychały pedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem już pieniądze. Mam dokładnie 330zł - za tyle chcialbym kupic kierownice (oczywyscie im mniej tym lepiej) + jeszcze przesylke trzeba opłacić. Możecie polecić gdzie można kupić? Poprzeglądałem sklepy tam gdzie taniej, ale widze, ze kierownica jest niedostępna.

 

EDIT: Znalazłem kiere za 329zł, data dostawy towaru na 20 czerwca, tyle ze nic o tym sklepie nie wiem. Czy warto tam kupic?

http://www.bitshop.pl/product_info.php?products_id=5945

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta pod postem.

 

Mam dylemat.... czy kupić MOMO czy DFP, ponieważ dostawa DFP do Polski trafi z początkiem lipca (5-8 ), w zadnycm sklepie nie jest dostępna, a MOMO jest. I teraz nie wiem czy czekać, czy zakupić MOMO :-| Poza kątem obrotu jakie są różnice pomiędzy nimi? Z wyglądu dużo bardziej podba mi sie MOMO.

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Z wygladu moze i momo lepsze , za to funkcjonalnie przegrywa , raz - mozesz trafic na patent zwiazany z rozkalibrowywaniem sie kiery , dwa - DFP da Ci lepsze czasy , regulacje katu obrotu dowolna dla kazdej gry , w momo zas jestes skazany non stop na 270 stopni , a im wiekszy kat tym lepsza prezycja przy szybkich torach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omijaj momo z daleka, płacisz za wygląd. tylko DFP - to jest porządny kawałek kierownicy, lepszy jest tylko g25 no i oczywiście porsche....

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejny raz przepraszam za posta pod postem.

 

Nadszedł ten czas i w końcu doczekałem się pieniędzy :D Chciałbym juz zamowic kierownice, tylko jest jedno ale.... Gdzie jest dostępna w miare przystępnej cenie (~330). W większosci sklepow pisze, ze albo nie ma, albo jest w trakcie dostawy. W Siriusie nawet nie pisze, a gdy wysyłam maila z pytaniem o dostępnosc to nie odpisuja... Czy ktoś ma może jakiś namiar na sklep, w którym jest dostępna ta kierownica (Logitech Driving Force Pro)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Simracing patrze na bieżąco... Poczekam do jutra na maila od Ultimy, jak nie mają dostępnych to trzeba będzie się zainteresować używanymi, czego bym nie chciał :(

 

http://prs.simracing.pl/forum/f104/kupie-d...-dost-pny-6171/

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...