Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

z tym demem to marketingowa zagrywka jest ladna, w piatek premiera fify, panowie z konami chca przeciagnac tych praktycznie zdecydowanych na zakup fify, "bylych pesowcow" na swoja strone i mam nadzieje, ze maja dobre argumenty, przekonamy sie o tym juz w czwartek :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelna wersja Fify vs demo PES'a (Konami widocznie uznalo ze demo wystarczy na pelny produkt od EA :lol2: ). :P

Po ukazujacych sie reckach i co nowych filmikach argumentow widac jest dosc sporo. Oby do czwartku. :]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz widzę jak to będzie. Teraz każdy się podnieca, że wyjdzie demo PESa i bedzie zajebiste a później zagracie jeden meczyk w demie i będziecie psy wieszać. Zawsze trzeba się przyzwyczaić do każdej nowej wersji, która ma jakieś zmiany w stosunku do starszej wersji, no i jeszcze trzeba umiec łupac w ta gre. Mój kumpel powiedział, że woli grać w fife bo łatwiej się nauczył grać. W PESa nie da się nauczyc grać dobrze w krótkim czasie. Znam to po sobie, łupię o od PESa 3. Mieszkałem z gośćmi w akademiku, co zaczynali w to dopiero grać. W pierwszych tygodniach miażdżyłem ich w każdym meczu, po miesiącu strzrelali wiecej bramek ale nadal była przepaść. Po 4 miechach zaczęły wkońcu się wyrównywać mecze. Gra jak żadną inna ma zajebisty gameplay, walić te dziurawe siatki, nie o to chodzi, fifa miała gorsze bugi "piłka przlatywała obok słupka i był uznany gol". Do każdej nowej gry zalecam więc podchodzić ostożnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) później zagracie jeden meczyk w demie i będziecie psy wieszać. Zawsze trzeba się przyzwyczaić do każdej nowej wersji, która ma jakieś zmiany w stosunku do starszej wersji, no i jeszcze trzeba umiec łupac w ta gre. (...)

Ok mistrzu! Dzięki za twe rady :D W imieniu wszystkich noobów składam serdeczne podziękowania.

Uczmy się grać w PESa! [;

 

ps.

ot poprostu Ameryki nie odkryłeś - im dłużej w coś grasz tym lepiej sobie radzisz. Grunt byle gra była na tyle przyswajalna dla 'nowych' by chciało im się grać pomimo nienajwyższego skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlateog Pesa sie albo kocha albo nienawidzi ,a nienawidza tej gierki ci , co zagraja kilka meczy i chca wszystkich jechac po 6-0 , a tu dzien - nic, tydzien - prawie nic :D itd

 

no to czekamy na demo - oby nie bylo taka niedorobka jak demko poprzedniej wersji.

Mam takie przeczucie,szczegolnie po ogladnieciu kilku filmikow, ze tym razem Konami nie da ciala.

Oczywiscie popieram przedmowcow, coby z jakakolwiek ocena poczekac do rozegrania przynajmniej kilkunastu meczy.

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To puść getrightem np. 8 mirrorów i już. :)

Tak tez zrobilem i sciaga mi z 5-ciu. ;]

 

dziękować za link :)

40KB/s na chwile obecną

Nie ma za co. :)

 

Przydaloby sie jeszcze kilka zrodel (niedlugo powinny 'wyrosnac jak grzyby po deszczu' :D), jak ktos cos bedzie mial to dawac linki. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...