Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś wrzucić ten plik torrenta na coś innego niż rapidshare? :P

 

f*ck na żaden z podanych linków nie moge się załapać :huh: trzeba chyba będzie poczekać na poczciwy filefront :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra wiec tak, zagralem kilka meczy i jest dobrze, bo jest duzo lepiej niz w 2008, wizja grania kolejny rok w pes6 raczej nie zagraza, gra jest szybsza, pilkarze lepiej reaguja na to co robimy z padem, koniec z wrzutkami / strzalami po skryptach, teraz pilka leci tam gdzie wskazemy galka (wspolczuje tym ktorzy kraja na klawach, z 4 kierunkami bedzie na prawde ciezko) ogolnie poczatki nie sa latwie, cholernie ciezko cos strzelic, "pasek" sily jest strasznie wrazliwy, bedzie trzeba troche pograc, aby powiedziec cos wiecej, ale jest pozytywnie, teraz tylko czekac na jakiegos time extender'a bo 5 minutowe mecze sa meczace...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko takie lamerskie pytanie.

Bo z tego adresu

 

ftp://ftp.4players.de/pub/pc/pes2009/4PES2009DEMO.exe

 

sciaga mi sie plik

4eBTSX+A.part. -znaczy sie taka przynajmniej ma nazwe podczas sciagania.

Wielkosc sie zgadza ,wiec wystarczy zmienic nazwe, czy w ogole sciagam cholera wie co ^_^ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Monitor LCD musi być ustawiony na 60hz. Wtedy gra zapierdziela jak szalona. Przy 75hz są duże zwolnienia.

 

Gra zapowiada się naprawdę miodnie.

 

Następne źródło:

 

http://www.gamershell.com/download_33628.shtml

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...