Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie lepiej czy w demie mozna ustawic wszystkie rozdzielczości, jaki można wybrać czas gry, czy są normalnie 2 połowy meczu itd... Wkońcu PES 2009 ullallaa, nawet nie będę instalował tej bałamutnej fifki heh

Edytowane przez arenapc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Siatka w bramce wygląda i zachowuje się jak siatka [ w FIFIE to "kupa" pixeli ]. Gra na moim 696SR chodzi idealnie w 1280x800 @ high, ciekawe jak X3100 sobie poradzi. Gameplay jest miodny. Nic tylko czekać na premierę. I grać on-line. Przeciwnik stawia opór, nie to co w FIFIE, że można rozklepać 3 podaniami.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Według Frapsa nie spada poniżej 60FPS czyli optymalizacja lepsza niż w FIFIA 09.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez reudaisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Powiem tylko tak ! O k... nie no to mało super po prostu super tego mi było trzeba. W pierwszym meczu 1:0 dla mnie piękna bramka z główki od poprzeczki. Drugi mecz przegrałem już 2:0 :) Superrrrr o ja zabawa na maksa.

 

Coś pięknego !! pff fifa go home :D

 

Idę grać dalej bo nie mogę się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie lepiej czy w demie mozna ustawic wszystkie rozdzielczości, jaki można wybrać czas gry, czy są normalnie 2 połowy meczu itd... Wkońcu PES 2009 ullallaa, nawet nie będę instalował tej bałamutnej fifki heh

Rozdzielczości chyba wykrywa po monitorze, u mnie max to 1280 x 1024, mam 17" CRT

Połowy dwie, 2 x 2.5 min = 5 min. Tego się nie da zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES IS BACK!!

 

Po syfiastej wersji 2008 mamy wreszcie prawdziwą perełkę. Znowu można rozgrywać takie akcje że ciało przechodzą dreszcze.

 

Wysokie noty w czasopismach komputerowych nie były ani trochę przesadzone. Król jest tylko jeden!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po 2 meczach:

 

- gra jest duuużo szybsza

- piłka mniej 'przyklejona' do zawodników - można łatwiej ją odebrać bez przepychania się

- mimo, że zagrałem dopiero 2 mecze zdążyłem już straciłć 1 bramkę po dobitce, na skutek nie złapania piłki przez bramkarza - mam nadzieję, że nie będą to częste sytuacje, tak jak w PES2008

- płynność ruchów taka jak zawsze - nie widze tu jakiejś znaczącej poprawy

- wydaje mi się, że usprawniono podania w uliczkę i co za tym idzie AI naszych kopaczy

- ładna grafika

- Messi 'bogiem' niczym Shevchenko w PES3

- ładny dźwięk odbicia od słupka :P

- gra na kompie z podpisu śmiga jak szalona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem grafika fatalna :/ postacie wyglądają jak wklejone :/ przypomina mi to fife 08 na pc :/ gameplay..... całkiem przyjemny..... jednak po tym demku stwierdzam ze pes 2009 na pc NIE UMYWA SIĘ do fify 09 na ps3 ;/.... taka prawda ;/

 

Aleś powiedział !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest programik do wydluzania czasu meczu

demoTweak2009 - v1.0

Allows to modify the following settings:

- match time

- camera angle

 

http://files.filefront.com/demoTweak2009zi...;/fileinfo.html

http://rapidshare.com/files/150128609/demoTweak2009.zip.html

http://slil.ru/26198124

 

autorem oczywiscie juce - wtajemniczeni wiedza kto to pozdro.

Edytowane przez seba1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw linki.

Ostatni linka działa.

 

Co do demka to na reszcie coś z tym silnikiem zrobili, że nie tnie już jak szalony przy replay'ach, bo to było bardzo irytujące. :)

Al wciąż się gubi, zdobyłem 2 bramki z tego jedna szmata puszczona w bramkarza, który miał sito w rękach a druga wepchnięta przez przeciwnika do własnej bramki, po szamotaninie... miedzy swoimi zawodnikami. :)

 

Ogólnie gameplay sporo zmieniony, wydaje mi się, że piłkarze są mniej zwrotni i więcej czasu potrzebują na wykonanie zwodu itp. Długie podanie jak ktoś napisał też zmienione do tego stopnia, że trudno po pes2008 mi to wyczuć.

 

Pogram trochę dłużej na tym patchu to będzie można dalej oceniać. Ja nie rozumiem, dlaczego oni dają tylko 5' gry w demie jak i tak za chwilę wychodzi patch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekupiony bramkarz i tyle :lol2:

 

PS. Doping kibiców jest trochę przesadzony. Przez 90 minut drą się i śpiewają bez opamiętania. Oczywiście w kółko to samo.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jestem po pierwszym meczu, mimo że wczoraj ściągnołem, to byłem na tyle zmęczony, że poszedłem spać... Mam mieszane uczucia tak naprawdę...

 

Zacznę od minusów... Animacja postaci - jest z pupy - biegają jak z kijkami w .... Ruchy postaci - normalnie jakby ważyli po 300kg biegają - zero zwrotności... Podania - jakieś takie słabe... No i najgorsze - bramkarz - gram na najwyższym poziomie, a on puszcza prawie wszystko... W ogóle praktycznie nie łapie piłki... :/ Mam nadzieję, że w pełnej poprawią bramkarza... A i murawa - no ale to standart bez patcha ;)

 

Plusy... Zmienili trochę podstawy - na plus :) Gdyby nie ociężali zawodnicy to byłoby genialnie :) Strzały - są nawet nawet ;)

 

 

Idę grać dalej - zapewne będzie tak jak w każdej poprzedniej części - im dłużej się gra tym lepiej - chodzi o przesiadki offkoz ;)

 

Żeby nie było - napisała to osoba grająca od pierwszego ISS'a ;) A od premiery 2008 katujemy z kumplami dzień w dzień ;) Teraz pora na nową ofiarę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze się nie zdażyło w historii PES, żeby demo miało taki sam gameplay jak full. Najdziwniejsze jest że demo zazwyczaj miało lepszą grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czas na patcha z przyspiewkami. ;]

 

Chantpack for PES2009 Demo

 

Chants for all 6 teams in the Demo Version PES2009

 

Download

 

Install:

 

You need AFS Explorer!

 

1. Unpack Demo chantpack into a folder of your choice

2. Start AFS Explorer and go to menu FILE - IMPORT AFS File

3. In the dialog window go to last combo box and select ALL FILES

4. From your PES_2009_DEMO img folder open cs0d.img (backup it first)

5. Answer NO to questions and the file will be opened.

6. Go to Action > Import Folder and choose the folder with the unpacked files.

7. Answer Yes to questions and the file will be opened.

8. In the dialog window go to last combo box and select ALL FILES

9. Now save the "cs0d" as "1cs0d.img"

10. Wait for end of rebulding and answer Yes to the next questions

and the file will reloaded

11. Close AFS Explorer

12. Remove your old "cs0d.img" and rename the new "1cs0d.img" in "cs0d.img"

finish

 

 

I have played 3 games and only home team support...

test it ....

Enjoy it. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie działa ten programik do wydłużania czasu i zmiany kamery? Po załadowaniu pliku exe. ERROR !!! ????

 

PS. To chyba najlepsza odsłona całej serii PES, dla mnie prawie idealna gra, tempo, bieganie, zachowanie piłki, AI. Mam nadzieje, że w full nie będzie przechodzenia głowy bramkarza przez słupek jak sie rzuca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak da sie - w pesa 08 u mnie na zlomie grac sie nie dalo, a 2009 calkiem niezle chodzi.Jestem ciekaw tylko czy nie ma tu jakiegos podstepu i pelna gra bedzie mi mulic....

 

a co do samej gry - dopiero kilka meczy ale widze ze powinno byc w koncu dobrze.nie wiem czy tez tak macie ale 2 nie do konca udane wslizgi i 2 czerwone kartki:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak da sie - w pesa 08 u mnie na zlomie grac sie nie dalo, a 2009 calkiem niezle chodzi.Jestem ciekaw tylko czy nie ma tu jakiegos podstepu i pelna gra bedzie mi mulic....

 

a co do samej gry - dopiero kilka meczy ale widze ze powinno byc w koncu dobrze.nie wiem czy tez tak macie ale 2 nie do konca udane wslizgi i 2 czerwone kartki:>

mam chwilowo GF6600, za rade na tym zagrac w 1024x768 ? :D

 

edycja

THX EXO3

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chwilowo GF6600, za rade na tym zagrac w 1024x768 ? :D

może to w czymś pomoże :)

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:Windows XP SP2, VistaIntel Pentium IV 1.4GHz or equivalent processor1GB RAM6GB free hard disk spaceDirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce FX or ATI Radeon 9700 video card)DirectX 9.0c compatible sound cardWindows compatible keyboard800 x 600 monitor resolutionRECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:Windows XP SP2, VistaIntel Pentium IV 3.0GHz or AMD Athlon 64 or equivalent or higher2GB RAM8GB free hard disk spaceDirectX 9.0c compatible video card. 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 or NVidia 6800 GT/GS or better)DirectX 9.0c compatible sound card Windows compatible USB Gamepad1280 x 720 monitor resolutionSUPPORTED CHIPSETS:NVIDIA - GeForce 9600, 8800, 8600, 8500, 7900, 7800, 7600, 7300, 7100, 6800, 6600, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200)ATI - Radeon HD3870, HD3800, HD2900, HD2400, X1950, X1900, X1800, X1900, X1600, X1050, X1550, X850, X800, X700, X300, 9800, 9700It may be necessary to update your hardware drivers before playing.Laptop versions of these cards may work but are NOT supported.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt z siga, rozdziałka 1440x900, detale medium. Gra śmiga jak ta lala :) Jestem pozytywnie zaskoczony wydajnością 6600GT, zarówno w PES09 jak i w Fifa09 (identyczna rozdzielczość, detale na on poza 3d trawą i zero ścinek) Sam gameplay jest niezły, ale do tego z PES 3 wciąż mu daleko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu nie mozna uzywac spacji jako klawisza funkcyjnego :( Kicha.

 

Lepiej mi sie ciagle gra w pes-a 6 ... moze to przez to, ze nie mialem spacji jako speedu ... a moze to przez to, ze pes2009 nie jest taki wspanialy (no i ciagle na silniku pes-a 2008).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...