Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu nie mozna uzywac spacji jako klawisza funkcyjnego :( Kicha.

 

Lepiej mi sie ciagle gra w pes-a 6 ... moze to przez to, ze nie mialem spacji jako speedu ... a moze to przez to, ze pes2009 nie jest taki wspanialy (no i ciagle na silniku pes-a 2008).

rozwiązanie jest proste - zakup pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie jest proste - zakup pada.

Hehe, myslisz, ze pada nie mialem? Mialem i sto razy lepiej mi sie gra na klawiaturze, dzieki odpowiednio ustawionym klawiszom moge wykonywac szybciej kombinacje niz na padzie, poza tym moge tez wykonac bez problemu kazda kombinacje ... ale tylko ze speedem na spacji, wowczas elegancko dozujesz predkosc kciukiem a reszta palców zajmuje sie pozostalymi klawiszami funkcyjnymi. Nie rozumiem dlaczego akurat nie mozna przypisac spacji ... bezsens totalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obejść ten problem w Vista jak włączam ten programik do wydłużania czasu i plik.exe wybieram/save- jest komunikat " Problem opening this file for writing: C://program files......" Daj cie znać... !!!!

Edytowane przez arenapc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup se pada czlowieku, granie na klawiaturze w pes to jak granie w fps na konsolach na padach, niby da sie i jest fajnie, ale jednak to lizanie cukierka przez papierek

 

Jak obejść ten problem w Vista jak włączam ten programik do wydłużania czasu i plik.exe wybieram/save- jest komunikat " Problem opening this file for writing: C://program files......" Daj cie znać... !!!!

probowales uruchomic w kompatybilnosci wstecznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-tomek

Miałem ten sam problem ze spacją i poradzilem sobie po prostacku, ale dla mnie skutecznie.

Znaczy przesunąłem wszysto w prawo!

I tak zamiast WSAD mam odpowiednio W=U, A=H, S=J, D=K, SPACJA=Prawy ALT. Natomiast klawisze kierunkowe można zostawić albo dla wygody ustawić na klawiaturze numerycznej. Poza tym takie ustawienie sprawia, że klawisze się nie blokują nawet gdy wciśnie się 4 na raz.

 

A PES 2009 wg mnie wymiata. PES 2008 był prosty, schematyczny, na dłuższą metę nudny i jeszcze raz prosty. Rajdy dobrymi graczami były dobijająco łatwie, a bramkarze grali beznadziejnie. Po demie wydaje mi się, że te błędy poprawiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, u mnie na laptopie Compal JHL90 (T8300 2.4Ghz, 2x2Gb 800Mhz, GF9600GT Mobile, 250SataII) i u kumpla na stacjonarce E2180, GF8800GT, 2x2GB, 320GB... Jest ten sam problem, filmiki i powtórki - mają 60 klatek i zapier!$!@#$# masakrycznie szybko ;) Tak samo wolne i rogi - przez to nie da się normalnie mocy strzału/wrzutki odmierzyć... Jakieś sugestie? Znowu na 3cim kompie - stacjonarnym podobnym konfigiem do drugiego - jest ok... Na moim lapku Vista x64 Ultimate, u kumpla XP Pro... A na 3cim też XP Pro... Any ideas?

 

Im wiecej gram, tym bardziej zdaje mi się że ta gra jest jakaś na szybko wypuszczona... No ale pogram jeszcze trochę i mam nadzieję, że w pełnej poprawią podania i bramkarza... Bo ten w ogóle nie broni... A podania to tylko prawą gałką - bo normalne w ogóle nie dochodzą... No nic, idę dalej łoić z ziomalami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie na twarze z PES 2008 a z tego PES'a porazka w tym nowym, ogolnie mi sie bardziej podobala czesc 2008 niz ta 2009 bo jest na tym silniku co np PES 6 a 2008 na innym

 

goscie biegaja jakby mieli kupe w gaciach a przeciez nie wszyscy sa "Kaką"...

Edytowane przez igo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, u mnie na laptopie Compal JHL90 (T8300 2.4Ghz, 2x2Gb 800Mhz, GF9600GT Mobile, 250SataII) i u kumpla na stacjonarce E2180, GF8800GT, 2x2GB, 320GB... Jest ten sam problem, filmiki i powtórki - mają 60 klatek i zapier!$!@#$# masakrycznie szybko ;) Tak samo wolne i rogi - przez to nie da się normalnie mocy strzału/wrzutki odmierzyć... Jakieś sugestie? Znowu na 3cim kompie - stacjonarnym podobnym konfigiem do drugiego - jest ok... Na moim lapku Vista x64 Ultimate, u kumpla XP Pro... A na 3cim też XP Pro... Any ideas?

Dokładnie mam ten sam problem, wie ktos jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup se pada czlowieku, granie na klawiaturze w pes to jak granie w fps na konsolach na padach, niby da sie i jest fajnie, ale jednak to lizanie cukierka przez papierek

Nie musisz czlowieczyc, mialem pada i gralo sie na nim kijowo. Grajac na klawie masz lepiej ulozona dlon (bardziej stabilna) i wykonywanie ruchow jest szybsze, co przy dobrze skonfigurowanym ustawieniu daje ogromne mozliwosci.

 

Asturas niestety nie moge przesunac, bo u mnie lewy alt to "podanie w uliczke", dzieki czemu jest zawsze pod reka, bo kciuk obsluguje speed i "uliczke" a te ruchy mozna wykonac naprawde blyskawicznie.

 

A jesli klawisze sie blokuja to wina klawiatury.

 

 

igo05 2009 jest na tym co 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, u mnie na laptopie Compal JHL90 (T8300 2.4Ghz, 2x2Gb 800Mhz, GF9600GT Mobile, 250SataII) i u kumpla na stacjonarce E2180, GF8800GT, 2x2GB, 320GB... Jest ten sam problem, filmiki i powtórki - mają 60 klatek i zapier!$!@#$# masakrycznie szybko ;) Tak samo wolne i rogi - przez to nie da się normalnie mocy strzału/wrzutki odmierzyć... Jakieś sugestie? Znowu na 3cim kompie - stacjonarnym podobnym konfigiem do drugiego - jest ok... Na moim lapku Vista x64 Ultimate, u kumpla XP Pro... A na 3cim też XP Pro... Any ideas?

 

Im wiecej gram, tym bardziej zdaje mi się że ta gra jest jakaś na szybko wypuszczona... No ale pogram jeszcze trochę i mam nadzieję, że w pełnej poprawią podania i bramkarza... Bo ten w ogóle nie broni... A podania to tylko prawą gałką - bo normalne w ogóle nie dochodzą... No nic, idę dalej łoić z ziomalami ;)

Wyłącz "Use frame skipping" w Settings. Ew. jeszcze, jeśli masz możliwość włącz Wait for V Sync. Powinno pomoc. Ale przede wszystkim zrob to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde bramkarze takie szmaty puszczają, że szok. :O

Faktycznie na klawiaturze coś się ciężko gra, podania nie są precyzyjne, wychodzę dwójką graczy, praktycznie sam na sam, dogrywam długa do zawodnika a on mi podaje praktycznie do tyłu... coś nie tak, w 2008 spoko się na klawie śmigało, czy tutaj konieczny jest analog ?

I coś ciężko mi się przyzwyczaić do nowej motoryki, zawodnicy mają jakieś kocie ruchy, trudne do wyczucia, ale mam na dzieję, że to kwestia ogrania w pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czlowieczyc, mialem pada i gralo sie na nim kijowo. Grajac na klawie masz lepiej ulozona dlon (bardziej stabilna) i wykonywanie ruchow jest szybsze, co przy dobrze skonfigurowanym ustawieniu daje ogromne mozliwosci.

 

Asturas niestety nie moge przesunac, bo u mnie lewy alt to "podanie w uliczke", dzieki czemu jest zawsze pod reka, bo kciuk obsluguje speed i "uliczke" a te ruchy mozna wykonac naprawde blyskawicznie.

 

A jesli klawisze sie blokuja to wina klawiatury.

 

 

igo05 2009 jest na tym co 2008.

 

Eee... Dzwine... Na padzie masz wszystko idealnie pod każdym palcem - dużo szybciej niż na klawie... Dodatkowo... Jak robisz zwody bez prawego grzybka? Podbicie, ruletka, podanie ręczne - bez tego nie da się grać - szczególnie bez ostatniego... Już kilku takich za poprzednich PESów przerabiałem... Twierdzili że pady do [gluteus maximus] i niszczę każdego na klawie... Prawie każdego - ze mną się nie udało - nie chwalę się - wiele osób choćby z tego forum grało ze mną online w PES6... Po prostu twierdzenie, że klawiatura daje więcej możliwości jest z [gluteus maximus]...

 

 

 

P.S.

Frame Skipping - przecież przez tą opcję pomijana jest co druga klatka - V-Sync offkoz jest włączony - gram u sibie z laptopem podpiętym pod TV 32" przez HDMI, lub u kumpla stacjonarka pod TV - zawsze V-Sync żeby nie było tej głupiej linii dzielącej ekran...

 

Another ideas? :)

 

Kurde bramkarze takie szmaty puszczają, że szok. :o

Faktycznie na klawiaturze coś się ciężko gra, podania nie są precyzyjne, wychodzę dwójką graczy, praktycznie sam na sam, dogrywam długa do zawodnika a on mi podaje praktycznie do tyłu... coś nie tak, w 2008 spoko się na klawie śmigało, czy tutaj konieczny jest analog ?

I coś ciężko mi się przyzwyczaić do nowej motoryki, zawodnicy mają jakieś kocie ruchy, trudne do wyczucia, ale mam na dzieję, że to kwestia ogrania w pełną wersję.

 

Bramkarze to porażka... Puszczają prawie wszystko... Ciooootyyyy... ;D Animacja zawodników - sprzed 5lat... Mam nadzieję, że te elementy poprawią - zawsze poprawiali w pełnej animację ;) Co do sterowania - bez pada a'la dualshock nie ma co podchodzić... W tym wydaniu manualne podanie jest 100x bardziej użyteczne niż w poprzednich ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - moje uczucia na początku były nieco mieszane, lecz po kilku meczykach stwierdziłem, ze gra jest zrobiona bardzo dobrze. Chodzi głównie o piłkę która odbija się od piłkarzy w różnych kierunkach w zależności od tego gdzie kolo dostanie piłką - no jak dla mnie bajera .- czy Wy też to zauważyliście ? . Gram na padzie i nie wiem o co chodzi z tą klawiaturą , więc w żaden sposób nie mogę pomóc :). Mówiąc krótko czekam na pełną wersję nie przejmując sie małymi robaczkami, które w w każdej grze występują. Ile ludzi tyle różnych charakterów. Każdy lubi co innego. Mnie się podoba jak każdy pesik nie licząc 2008, który był lekko zje.. ny lecz to pewnie przez nowy engine oraz zmiana wszystkiego :) -pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na bramkarzy panowie, a na jakim gracie poziomie? Spróbojcie na top player . No chyba ze piszecie o waszych bramkarzach.. :)

 

Trochę się rozczarowałem nowym Pesem. Na plus zasługuje kombinacyjna gra, podania. Ale niestety strzały to jedna wielka porażka. Są strasznie nierealistyczne. Czy panowie z konami nie oglądają lig europejskich?? Czy widzieli strzały Roberto Carlosa, Rivaldo czy Benzemy?.. Nie sądzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ta gra, powiem szczerze, ze jestem rozczarowany i wkurzony, ze w tym roku znowu nie pogram tak jakbym chcial. Konami poszlo na latwizne, dosyc, ze to tylko podrasowana 2008 to jeszcze brakuje mi smaczkow jakimi to zaskakiwali nas co roku, nie ma totalnie nic nowego, absolutnie nic, kopiuj - wklej 2008. Co do gameplayu to strzaly to porazka, same farfocle, najbardziej smieszy mnie jak zawodnik lewonozny jest w dolnym rogu ekranu i oddajac strzal wykonuje smieszny ruch starajac sie uderzyc wewnetrzna czescia stopy, zamiast uzyc zewnetrznej, ogolnie zawodnicy poruszaja sie jak kukly, te "kiwki" sa smieszne, w ciagu sekundy robi sie 5 zwodow, bramkarze pluja przed siebie tak jak to robili w 2008, gra jest sztuczna i jak dla mnie to cofa sie w rozwoju, jest mi po prostu smutno, bo wiem, ze Konami bedzie jechac na tym silniku jeszcze z 5 lat, albo lepiej...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na bramkarzy panowie, a na jakim gracie poziomie? Spróbojcie na top player . No chyba ze piszecie o waszych bramkarzach.. :)

 

Trochę się rozczarowałem nowym Pesem. Na plus zasługuje kombinacyjna gra, podania. Ale niestety strzały to jedna wielka porażka. Są strasznie nierealistyczne. Czy panowie z konami nie oglądają lig europejskich?? Czy widzieli strzały Roberto Carlosa, Rivaldo czy Benzemy?.. Nie sądzę..

Gram na TOP Player... Bramkarze puszczają 9/10 strzałów... I nie wierzę, że to ja jestem taki super - a jeśli tak to szkoda że nie startowałem w MŚ PES2008 :(

 

100% potwierdzam to co pisałem wcześniej i co Kucyk chwilę temu skrobnoł... Lipa Pany, Lipa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psx-extreme już jakiś zdążył ogłosić, że wirtualny świat piłki ma nowego króla - i nie jest nim bynajmniej PES 2009. NEO nadal się wstrzymuje, a mnie jest chyba zwyczajnie przykro. nie chce mi się ogłaszać niczego ani nikogo królem, a już na pewno nie fify z jej arcy-tragiczną symulacją strzałów (mógłbym wady wymieniać dalej, ale ten jeden aspekt przkreśla tytuł i autorów w zupełności). faktem jest jednak, że EA robi więcej - pewnie w ogóle bardziej im się chce - tyle tylko, że dla mnie to nadal arcade. co zaś do chłopaków z Konami - znajomy powiedział ostatnio, iż nowożytna historia winninga wygląda mniej więcej tak: kapitalna piątka, dobra szóstka, kiepska ósemka i zgodnie z upadkiem miała być tragiczna dziewiątka. czy jest tragiczna? nie sądze. ale na pewno jest bardzo słaba. zabawne jest to, że cała seria dobra była dopóty, dopóki nie zaczęła się wielka kampania reklamowa kolejnych części - coś na wzór fifki. a teraz coś jeszcze zabawniejszego - im gorsza część, tym lepsza sprzedaż. a więc komercjalizacja pełną gębą, a marzenia o zmianie tendencji pozostają marzeniami. innymi słowy: mtv, kfc i mcdonalds odebrały mi ulubioną grę z dzieciństwa. i tyle.

 

co do samej gry:

- generalnie to: piłka chodzi po murawie jak krężek hokejowy po lodzie,

- podania są tak szybkie, że wyglądają jak wystrzelone pociski, w dodatku groteskowe są kąty pod jakimi można zagrywać piłkę do partnerów (chodzi mi o kąt podania w stosunku do linii biegu - dochodzi czasem do 120-130 stopni - naturalnie i w tych przypadkach "futbolówka" leci jak wystrzelona z procy),

- strzały bolą najbardziej: nienaturalne (nieodpowiednie zamachy, nie ta noga, nie to ułożenie ciała), brzydkie (nawet kultowy plasowany strzał henry'ego nie ma w sobie za grosz efektowności), niezgodne z prawami fizyki (piłka notorycznie przyśpiesza po przeleceniu około 2/3 dystansu, w dodatku po uderzeniu "wewnętrzniakiem" prawej nogi, futbolówce zdarza się odkręcać w prawo - problem znany od szóstki),

- animacje postaci (szczególnie sprinty) to legalny pastiż (możemy się jedynie licytować na najbardziej adekwatne nazwanie tego czegoś - ktoś wspominał o miotle w odbycie - mi to wygląda na coś w rodzaju powrotu do ery homo-erectus)

- bramkarze to osobny rozdział. znaczy się: osobny rozdział ale w tym samym tonie,

- katastrofalne poruszanie się zawodników po boisku (napastnicy sami z siebie praktycznie w ogóle nie szukają pozycji) - polecam pooglądanie sobie tego pseudo-AI z lotu ptaka).

 

szkoda mi plusów, bo nawet jeśli są to gdzieś giną. zapadają się, stłumione przez całą armię wilkich bubli. i tyle.

 

nie wiem czy jeszcze będzie przepięknie. Linda śpiewał, że już nigdy nię będzie takiego lata. a ja mocno się powstrzymuję by nie zakończyć takim nostalgicznym: już nigdy nie będzie takiego PES-a (i bynajmniej nie chodzi mi o tego nowego - nieświeżego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze to leszkowy napisałeś... szkoda, ale niestety takie są fakty.

 

W związku z powyższym w tym roku chyba nie kupie Pesa. Mam lekki uraz do twórców. Dużo było zapowiedzi (jeszcze rok temu Konami zapowiadało, że to będzie rewolucja). Nie poprawili błędów. Powinni założyć coś w rodzaju swojego community jak ma na przyklad Si Games z Football Managerem. Współpraca z graczami, prośby, skargi czy propozycje wyszły by im napewno na dobre. tak jak pisał leszkowy, im gorsza gra tym wieksze zyski. Jesli zyski i tak rosną dzieki kampani reklamowej, a gracze i tak będą kupować, więc po co się wysilać?/

 

PES-owi 2009 mowię NIE

 

Pozdrawiam

Edytowane przez silion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze to leszkowy napisałeś... szkoda, ale niestety takie są fakty.

 

W związku z powyższym w tym roku chyba nie kupie Pesa. Mam lekki uraz do twórców. Dużo było zapowiedzi (jeszcze rok temu Konami zapowiadało, że to będzie rewolucja). Nie poprawili błędów. Powinni założyć coś w rodzaju swojego community jak ma na przyklad Si Games z Football Managerem. Współpraca z graczami, prośby, skargi czy propozycje wyszły by im napewno na dobre. tak jak pisał leszkowy, im gorsza gra tym wieksze zyski. Jesli zyski i tak rosną dzieki kampani reklamowej, a gracze i tak będą kupować, więc po co się wysilać?/

 

PES-owi 2009 mowię NIE

 

Pozdrawiam

Ze wszystkim się zgodzę oprócz jednego, Shingo "Seabass" Takatsuka mówił od początku - edycja 2009 będzie tylko lekkim krokiem w przód - ale już pracują nad następną częścią - ponoć od zera - to miał być ostatni z serii na tym enginie - i oby dotrzymali słowa...

 

Fakt jest taki, że i tak będę grał z kumplami - bo to już taki nasz zwyczaj od kilku lat - komp pod TV i jechana... Patche offkoz się pościąga - zarówno oficjalne poprawiające gameplay - a na pewno takie wyjdą (pamiętacie PES2008 na starcie? tragedia, dopiero po 2óch patchach się poprawiło), jak i poprawiające wygląd gry - nieoficjalne - vide Evolution Patch do PES2008...

 

 

Smutno mi, że gra, która w moim rankingu stała zawsze na czele peletonu tak po[gluteus maximus]dła... Tak jak pisali wyżej, to już Fifa ostatnio przechodzi większe zmiany i co najważniejsze na lepsze, goniąc PES'a... Jeśli w pełnej wersji nic się nie zmieni - a mocno wierzę, że jednak - to w tym roku obie gry można postawić na równi - napisał to zagorzały fan PES'a :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra wiec tak, zagralem kilka meczy i jest dobrze, bo jest duzo lepiej niz w 2008, wizja grania kolejny rok w pes6 raczej nie zagraza, gra jest szybsza, pilkarze lepiej reaguja na to co robimy z padem, koniec z wrzutkami / strzalami po skryptach, teraz pilka leci tam gdzie wskazemy galka (wspolczuje tym ktorzy kraja na klawach, z 4 kierunkami bedzie na prawde ciezko) ogolnie poczatki nie sa latwie, cholernie ciezko cos strzelic, "pasek" sily jest strasznie wrazliwy, bedzie trzeba troche pograc, aby powiedziec cos wiecej, ale jest pozytywnie, teraz tylko czekac na jakiegos time extender'a bo 5 minutowe mecze sa meczace...

kolejny plusik za to ze wchodzacy wslizgiem ma mierne szanse na dobiegniecie do pilki przed atakowanym

Nie podoba mi sie ta gra, powiem szczerze, ze jestem rozczarowany i wkurzony, ze w tym roku znowu nie pogram tak jakbym chcial. Konami poszlo na latwizne, dosyc, ze to tylko podrasowana 2008 to jeszcze brakuje mi smaczkow jakimi to zaskakiwali nas co roku, nie ma totalnie nic nowego, absolutnie nic, kopiuj - wklej 2008. Co do gameplayu to strzaly to porazka, same farfocle, najbardziej smieszy mnie jak zawodnik lewonozny jest w dolnym rogu ekranu i oddajac strzal wykonuje smieszny ruch starajac sie uderzyc wewnetrzna czescia stopy, zamiast uzyc zewnetrznej, ogolnie zawodnicy poruszaja sie jak kukly, te "kiwki" sa smieszne, w ciagu sekundy robi sie 5 zwodow, bramkarze pluja przed siebie tak jak to robili w 2008, gra jest sztuczna i jak dla mnie to cofa sie w rozwoju, jest mi po prostu smutno, bo wiem, ze Konami bedzie jechac na tym silniku jeszcze z 5 lat, albo lepiej...

 

BEZ KOMENTARZA!!.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RBEJ - o co ci chodzi, pierwsze opinia byla pisana na goraca, przy 5 minutowych spotkaniach, wczoraj pogralem dobre kilka godzin po 15 minut i wyrobilem sobie koncowa opinie

pogodz sie z tym, ze ten pes jest kiepski, a jak nie potrafisz tego zrobic to juz nie jest moj problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RBEJ - o co ci chodzi, pierwsze opinia byla pisana na goraca, przy 5 minutowych spotkaniach, wczoraj pogralem dobre kilka godzin po 15 minut i wyrobilem sobie koncowa opinie

pogodz sie z tym, ze ten pes jest kiepski, a jak nie potrafisz tego zrobic to juz nie jest moj problem

Przestań się kompromitować. Jesteś jak chorągiewka na wietrze. Zmieniasz zdanie co 10 minut. Z takimi osobami żal dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sprzet

Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz x 2 (3.44Ghz)

1.0 GB RAM

NVIDIA GeForce 7600 GT by TweaksRUs (PS3.0/VS3.0)

256 MB VRAM

 

Gra bardzo zwalnia i obraz rozmazuje sie tak ,ze oczy bolą

Monitor CRT 17

 

Czy ktos ma podobny problem albo wie jak temu zaradzic ?

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...