Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej potrzeby, ponieważ w takim sc liczy się taktyka od pierwszej sekundy a w piłce nożnej możesz grać cały mecz przeciętnie i jedna akcja decyduje o wyniku, więc podałeś zły przykład. :)

Tylko popatrz na to przez pryzmat movie makera. Powtórki dają dużo możliwości. Można dowolnie kamerę ustawić, a jak grasz online to nikt nie będzie czekał jak zgrasz akcję z 10 kamer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczarowalem sie demem..gram nieprzerwalnie w serie PES na pc od 3 czesci, 6 czesc jak wiadomo byla genialna, 7(2008) wprowadzila nowy engine, grafika rzucala na kolanach, cala reszta troche mniej, teraz wlaczam 2009 i widze bosiku jak w pes 3, jedna ultra plaska powierzchnia, zadnej trawy jak jest zblizenie na zawodnika, do tego szybkosc biegania zawodnikow jak ich niesamowita zwrotnosc przypomina tryb arcadowy za mocno..., plus to ze sa znacznie lepsze ruchy postaci, bardziej naturalne, ogolnie gra mocno imho przypomina 6 czesc serii,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już drodzy koledzy jestem po rozegraniu kilkudziesięciu meczy i powiem że ten PES jest dla mnie jednym z najlepszych jak nie najlepszych ze wszystkich edycji. a czemu? plusów gra ma dużo ale ja powiem o tym dla mnie najważniejszym... SWOBODA! w PES'ie 08 dało się wyczuć że mieliśmy pewne ograniczenia nie wynikające z braku naszych umiejętności ale samej rozgrywki. teraz jest świetnie. możemy tworzyć akcje jakie tylko chcemy, ograniczeni jesteśmy tylko naszą fantazją i kreatywnością. ale bramki da się strzelać naprawdę przepiękne. ;d strzały są dużo trudniejsze do oddania, ale to tylko powoduje że zdobywanie pięknych goli przynosi jeszcze więcej frajdy. ja kilka razy już przymierzyłem z dystansu w samo okno. na plus uznaje także rzuty wolne. wreszcie da się strzelić bramkę z tego stałego fragmentu gry. czuć siłę tych strzałów, nie są one tak flegmatyczne jak w wersji 08. pomysł z wykorzystaniem prawej gałki analogowej do podań manualnych naprawdę się sprawdza. można dokładnie przymierzyć każde podanie i podać jak to się mówi "do nogi", ale fakt... jest to bardzo trudne! żeby dobrze opanować nowego PES'a będziemy musieli spędzić przy nim długie godziny. to jest gra dla profesjonalistów. dla mnie miód. ;d plusów jest dużo więcej. lepsza, ostrzejsza grafika (mimika twarzy zawodników podczas gry - super), lepsze animacje, super siatki czy naprawdę dobrze wyglądająca (wreszcie!) murawa.. minusy też są. ale drobne i mało widoczne, no może oprócz poruszania się zawodników, która jest jednak gorsza od tej z next-genowych konsol. miałem z FIFĄ 09 na X360 dłuższy kontakt (rozegrałem kilkadziesiąt spotkań w demo) i powiem że gra jest bardzo dobra, ale nadal twierdze że PES 09 biję konkurenta gameplayem i miodnością... co do minusów do zapomniałem dodać jeszcze o jednej rzeczy. bramkarze nadal czasami "wypluwają" piłkę przed siebie, trochę to wkurza. ale po kilkudniowym obcowaniem z demem PES'a 09 jestem zachwycony. czekam już na fulla i doczekać się nie mogę tych turniejów z kumplami. ;d różnice między wersją 2008 i 2009 sa naprawdę spore i po dłuższym graniu też dojdziecie do tego wniosku. ;d aaaaa. bez pada lepiej nie podchodzić do tej gry. ja polecam logitech chillstream'a ;d jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% z przedmówca !!! PES 2009 jest najlepszą ze wszystkich serii PES, warunek trzeba dojść do wysokiego poziomu gry. Takiej swobody i finezji nie spotkałem w żadnej z poprzednich wersji PES, akcje miodzio, strzały, bramki itd... Rozegrałem juz grubo kilkadziesiąt meczy i wciąż mi mało :) Co mi się najbardziej podoba- zagrania górą w uliczkę, wkońcu dochodzą lepiej do zawodnika:) Oczywiście gra tylko na padzie, nawet takim zwykłym z Empiku za 39zł z 2 gałkami i 4 i przyciskami kierunkowymi. Na pewno warto będzie kupić oryginalną gre, po instalacji patchów z oryginalnymi składami, koszulkami i innymi dodatkami-gra idealna !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chce wyprobowac tryb Be a pro, ponizej maly tutorial. ;]

Here I fount out a way for those who don't know how to get a "Be A Pro" type of play.

 

Video:

YouTube - PES 2009 DEMO: BE A PRO (SORT OF)

 

Instructions:

1) When on Home or Away screen press "X"

2) "Change Cursor - Assisted", "Select Player - On"

3) After choosing your team and doing substitutions "Match Start"

4) now choose the one player you want to be and "Confirm"

5) When in-game change the camera to "Vertical" and "Player"

 

Screenshots:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczas sie kapneli, obadalem ten tryb zaraz po wlaczeniu dema

 

czy ktos mi powie jak przelaczyc sie na bramkarza? wczesniej robilo sie to trojkatem plus zmiana zawodnika, teraz sie nie da, a bramkarze skracaja katy tak debilnie, ze bardzo chcialbym wiedziec jak to zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo mi to dziala, czym zmieniasz dokladnie?

L1+trójkąt - tak jak to było od zawsze :) Tylko tak jak mówię, musisz mieć wyłączoną tę środkową opcję przy ustawieniach pada i zmian. Tak, żebyś przed meczem nie wybierał którymi chcesz sterować. Wtedy działa bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarskie "parady". :lol2:

 

3115327[/snapback]

o kurde, ale Reina zanurkowal, az mu sie kolano zgielo ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=wsRRC0OQmWM&...feature=related

tu tez niezla sieka :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=6VJDe8yCiD4

nie no leze :D

Buehehe ale polewka. :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz kazdy zainteresowany ma nowa murawke.

Tutaj znajdzie 5 do wyboru do koloru ----> http://pes2008editing.blogspot.com/2008/10...-2009-demo.html

:razz:

 

EDIT

Polecam obejrzec ta kompilacje z dema. ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=9o69P9zpo3g

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kompleksowa recenzje demka ,bo widze ze wzbudza totalnie skrajne opinie - wezme sie mam nadzieje wieczorkiem a teraz mam jedno proste pytanie.

 

Czy prawy analog sluzy tylko do dolnych podan, czy tez tez z jakas kombinacja ,da sie takze podawac nim gora, oraz strzelac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo na top player 09'ka jest jakaś za łatwa, nei mam najmniejszych problemów z wygraniem do zera i strzeleniem kilku bramek... w 08 grałem na regular, żeby się nie przemęczać, ale tutaj się po prostu nie da, bo to jak najniższy poziom w poprzedniej odsłonie. :) No i te przewidywalne i powtarzające się wrzutki na wybieg komputera. Jest co do poprawiania w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj z R1 i L1, bodajże R1 to górne.

raczej L1 - sprawdźcie w ustawieniach bo są różne kombinacje do wyboru.

 

btw

subon - bramka rzecz jasna ładna ale chciałem przy okazji zwrócić Wam uwagę na to jak nienaturalnie zachowała się piłka w sumie - po uderzeniu wznosi się, wznosi... później wyrównuje lot... i w momencie, w którym powinna zacząc spadać leci dalej na tym samym pułapie - gdyby nie siatka to chyba mógłby ją złapać jeden z kibiców siedzący na trybunach :P.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej L1 - sprawdźcie w ustawieniach bo są różne kombinacje do wyboru.

 

btw

subon - bramka rzecz jasna ładna ale chciałem przy okazji zwrócić Wam uwagę na to jak nienaturalnie zachowała się piłka w sumie - po uderzeniu wznosi się, wznosi... później wyrównuje lot... i w momencie, w którym powinna zacząc spadać leci dalej na tym samym pułapie - gdyby nie siatka to chyba mógłby ją złapać jeden z kibiców siedzący na trybunach :P.

 

Rzeczywiscie. Tez to zauwazylem. Najdziwniejsze jest w tym to, ze ja tylko chcialem zobaczyc czy nowa murawa sie poprawnie wgrala, i juz mialem naciskac ESC, i sobie od niechcenia strzelilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...