Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie widac jak sie chcial na lyzwach przejechac w lewo obok bramki, ale slupek go zatrzymal :)

------

 

wracajac do tematu smaczkow, gralem sobie kilka dni temu i mysle sobie, jak wale gosci w jaja przy strzale to mogli by sie przewrocic na murawe i pozwijac przez kilka sekund, niestety nie ma tego, a wczoraj trafil do mnie taki link

http://pl.youtube.com/watch?v=zRyntGjrX4M&...feature=related

do czego to doszlo, zeby FIFA byla do przodu z takimi rzeczami, a pamietam, jak dwa lata temu wprowadzili zagranie po ziemi do gosci stojacego dalej w lini z innym zawodnikiem :blink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie jak by nie bylo aktualnego skladu polskiej reprezentacji to na pewno szybko nowy OF wyjdzie i to naprawi wiec don't panic. :P

 

Co do samego demka PES'a to po niecalych dwoch tygodniach pogrywania w nie stwierdzam, ze gra syci i juz nie moge sie doczekac pelnej wersji. ;]

Podobno w tym roku FIFA09 poczynila duzy krok naprzod, ale PES spelnia moje oczekiwania w 99% wiec nawet nie bede jej testowac. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolejna fantastyczna bramke dla Was :lol2:

http://ie.youtube.com/watch?v=DydcLYPDaP0

 

i takiego malego robaczka:

http://ie.youtube.com/watch?v=dlGQBRYdc9Q

 

tu troche wiekszy, ale juz nie moj :)

http://ie.youtube.com/watch?v=Le0VH6dzuOE

 

a tutaj szacun, mamy jedna nowa animacje:

http://pl.youtube.com/watch?v=aCSzASgjT3o

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk ostatni link jest taki sam jak przedostatni. Co do pierwszej bramki to bramkarz zapewne bawił się piłka parzy nie dotykam. Faktycznie, iż bramkarzy Konami spier...... na maksa zamiast łapać no to wybija przed siebie heh przeważnie. No ale ogólnie nie jest źle jak już pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e nie ma źle [; :) tylko, że z tego co widziałem przed sobotnim meczem reprezentacji polski i czech [mały off top, szkoda, że kibi... "kibice" się nie popisali, sektor 36/37 z tego co pamiętam, no i już po meczu skoda octavia combi na czeskich blachach z przeje... wszystkimi oponami /; wstyd!], to bąk'alski [; pożegnał się z naszą gromadą "orłów" :wink:

 

kucyk a jak pełna wersja względem dema? bo nie wiem, czy potwierdzać zamówienie 3120902[/snapback]

wiecie, ze Roger jest bialy icon_biggrin3.gif

 

pewnie "nasz" [; lech już nad tym pracuje :D

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to jest Braszczykowski :) jakiś nowy czy co :lol2: .No i oczywiście młody emeryt Matusiak.Mam nadzieję że nie będzie beznadziejnej wersji z polskim komentatorem,chyba że Borek z Kołtoniem wespną się na wyżyny.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na plus uznaje także rzuty wolne. wreszcie da się strzelić bramkę z tego stałego fragmentu gry. czuć siłę tych strzałów, nie są one tak flegmatyczne jak w wersji 08. pomysł z wykorzystaniem prawej gałki analogowej do podań manualnych naprawdę się sprawdza. można dokładnie przymierzyć każde podanie i podać jak to się mówi "do nogi", ale fakt... jest to bardzo trudne!

Przecież w 2008 wolne akurat były wg. mnie aż za łatwe - był to dla mnie jeden z największych mankamentów gry i przez to najwięcej nerwów straciłem. Na top-player praktycznie AI co drugi strzał wchodził i wolne + rożne to było jakieś 80% goli przeze mnie straconych, co doprowadzało do pasji, bo akurat w tym elemencie nie miałem nic do powiedzenia i jak zapobiedz. Jakiś bezsensowny faul przy zwykłym odebraniu piłki, wolny... i zazwyczaj "znowu kur**!!??"

I gałka przecież też już jest w 2008, normalnie się celuje w jakimś kierunku i im dłużej trzymasz tym mocniej - w praktyce raczej nie używałem. Jedynie przydatne jak grasz z kumplem na jednym ekranie i egzekwujesz wolny, gdzie ziomek pokrywa tego nacelowanego do krótkiego podania (na 1 tv dobrze widać który) a my zamiast jedynego wyjścia, czyli podania górą celujemy spokojnie analogiem w bok.

 

musza poprawic laga zawodnika strzelajacego z wolnego, po strzale gosc sie zawiesza na 3 sekundy w zwiazku z tym po walnieciu w mur dobitka jest niewykonalna

I to też już było ;) Jeszcze bardziej denerwujące przy rożnych jak podajesz na krótko i Cię przycisną to nie można oddać, bo koleś z 5 sekund czeka przy chorągiewce - oczywiście na pozycji spalonej :/

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze gra sie lepiej niz w demo, bramkarze mniej pluja, przynajmniej tak mi sie wydaje, przeszedlem faze grupowa CL i nie strzelilem bramki z dobitki :D

 

oczywiscie chcialem pogratulowac panom z konami, ze na moim panelu 1920x1200 najwyzsza rozdzielczosc wykrywana przez ich plik settings to 1280x700, na szczescie mozna uzyc pliku settings z dema, co za zal

chcialbym podziekowac takze za to, ze nie poprawiono laga goscia wykonujacego wolnego :)

no i oczywiscie bylo by smutno gdybym nie zalaczyl fajnej brameczki :D

http://ie.youtube.com/watch?v=-vj22FOTMeU

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shingo Takatsuka z Konami twierdzi, że firma poważnie rozważyłaby możliwość kupna licencji na silnik nowej FIFY, gdyby tylko dostała od EA taką ofertę.

 

Twórcom PES-a ten engine naprawdę się podoba!

 

Shingo "Seabass" Takatsuka - głowa ekipy odpowiedzialnej za kolejne gry z serii Pro Evolution Soccer - pochwalił w wywiadzie udzielonemu serwisowi CVG silnik graficzny najnowszego dzieła konkurencji z EA, czyli FIFY 09. Ujawnił też, że gdyby Electronic Arts zdecydowało się na sprzedaż licencji na ten engine, to jego studio byłoby najprawdopodobniej pierwsze w kolejce. "Naprawdę poważnie bym się nad tym zastanowił, ponieważ uważam, że ostatni silnik autorstwa EA jest wyjątkowo udany" - powiedział Takatsuka. Aby nie było zbyt różowo, zaraz po tym dodał - "Nie trafia do mnie natomiast wykonanie modeli postaci, nie jest w moim guście". Jego ogólne wrażenia (technologiczne) z obcowania z nową FIFĄ są jednak wyjątkowo pozytywne.

 

gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do pełnej wersji gry :/ Na samym początku zdziwiła mnie max rozdzielczość jaka mogę ustawić 1024X768. Moja rodzielczość użytkowa w windowsie to 1440X900 ale nie mogłem takiej ustawić :damage_wall: Sama gra: jakby wolniejsza od demo, bramkarze lepiej bronią, słabo słychac gwizdki arbitra np. spalony, opóźnienia komentatorów, grafika nie powala. Zagrałem dwa mecze w brzydką pogodę na ciemno-zielonej murawie, aż mi się odechciało grać... po prostu kolory są usypiające, zbyt ciemne i brzydkie. Tyle po kilku meczach.

Edytowane przez arenapc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, PES2009 w wersji full diametralnie zmienił się względem dema, nareszcie gra przyspieszyła i stała się płynna! Jest sporo szybciej i dynamiczniej niż w demie, podania nareszcie normalnie dochodzą no i naprawili strzały i obronę bramkarzy - to w porównaniu do Demka.. Gra się zaczepiście! Wczoraj 10meczyków pyknołem z ziomkiem 1on1 :)

 

Reasumując:

MIAZGA - Fifa dead ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakby to było wczoraj porównanie PES 6 do 2008. Ciągłe narzekania , problemy itp...

Myśłałem że z 2009 będzie podobnie a widzę u każdego fana piłki euforie , że nareście jest nasz poczciwy PES.

16 października - niby premiera na dniach pewnie przyjdzie do mnie.. biore w ciemno bo i tak i tak będe grał tak jak się przekonalem do PES 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...