Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Te filmiki to nagrywacie normalnie frapsem?

Powrzucam potem genialne interwencje bramkarskie :mur:

Jak na razie: kartki, bramkarze, prędkość gry - na minus i to gigantyczny. Ale do 6 już chyba nie będę wracał :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki to nagrywacie normalnie frapsem?

Powrzucam potem genialne interwencje bramkarskie :mur:

Jak na razie: kartki, bramkarze, prędkość gry - na minus i to gigantyczny. Ale do 6 już chyba nie będę wracał :|

Nom frapsem. :)

Można też z xfire.

 

A co do interwencji bramkarzy to wczoraj w półfinale LM mój goalkeeper złapał wolno lecącą piłkę, ale chyba nie wiedział gdzie stoi, bo interweniował biedak w bramce a nie przed. :D

 

Mnie najbardziej bolą te podania, dlaczego nie są zagrywane tam gdzie chce, jakoś w poprzednich częściach nie miałem z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedl oficjalny patch od Konami.

Patch Notes

Time of Release: 23/10/2008

 

Implementing this update will fix the following problems:

 

* Problems that affected the game in various game modes when played in a resolution higher than 1280*720.

Once implemented, the game can be played in higher resolutions than the one previosly without the same

problems.

 

IMPORTANT NOTICE: Please be informed that by implementing the patch, the save file you created in

advance for ""Become a Legend"", ""Champions League"", ""League / Cup"" and ""Master League"" modes may

become unusable.

 

Finally, we would like to apologize for any inconveniences and confusion caused.

http://dl.konami-europe.net/PES2009Patch110.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki to nagrywacie normalnie frapsem?

Powrzucam potem genialne interwencje bramkarskie :mur:

Jak na razie: kartki, bramkarze, prędkość gry - na minus i to gigantyczny. Ale do 6 już chyba nie będę wracał :|

Ja na prawde nie wiem co chcecie od bramkarzy?.

Wyglada mi na to ze nikt tu nie oglada meczy na stadionie badz tv i nie wie ze bramkarz to nie jest maszyna do lapania i bronienia wszystkiego co leci.Zauwazylem tez ze w wiekszosci pluja na boki wiec nie wiem o co kaman.

 

 

Jak dla mnie bramkarze bronia baaardzo dobrze.Po kilkudziesieciu meczach zdazylo mi sie moze pare klopsow a w zdecydowanej wiekszosc bramkarz moj jak i przeciwnika ,jest silnym punktem druzyny.

 

Podobnie z kartkami - zdecydowanie podoba mi sie troche ostrzejsze podejscie do tematu niz w poprzednich wersjach -choc w pelnej wersji i tak sa lagodniejsi niz w demku.Sam kartek dostaje niewiele - w koncu komp moze wyleciec z boiska.

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na prawde nie wiem co chcecie od bramkarzy?.

Wyglada mi na to ze nikt tu nie oglada meczy na stadionie badz tv i nie wie ze bramkarz to nie jest maszyna do lapania i bronienia wszystkiego co leci.Zauwazylem tez ze w wiekszosci pluja na boki wiec nie wiem o co kaman.

Jasne, w realu bramkarze łapią piłkę za linią autu i gra jest kontynuowana (bo sędzia nie gwizdnie). Potem powrzucam kilka filmików i sam stwierdzisz, czy takie cyrki można oglądać w tv.

I nie przeczę, że bramkarz może wpuścić szmatę itd. Ale taka sytuacja nie zdarza się w każdym meczu!

 

Jak dla mnie bramkarze bronia baaardzo dobrze.Po kilkudziesieciu meczach zdazylo mi sie moze pare klopsow a w zdecydowanej wiekszosc bramkarz moj jak i przeciwnika ,jest silnym punktem druzyny.

Albo gramy w inne gry, albo jesteś fanboyem który nie umie dostrzec wad :P

 

Podobnie z kartkami - zdecydowanie podoba mi sie troche ostrzejsze podejscie do tematu niz w poprzednich wersjach -choc w pelnej wersji i tak sa lagodniejsi niz w demku.Sam kartek dostaje niewiele - w koncu komp moze wyleciec z boiska.

Jasne, kartki są świetne.

Wślizg w piłkę - czerwona/zółta

Wślizg metr od przeciwnika - faul i czerwona/żółta

Wypas :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po prawie całym sezonie ML i gram jakąś tam cieniuteńką drużyną z Bukaresztu bo nie sztuką jest wygrać całe ML np. Barceloną. Więc sobie gram gram, a tu prawie przez pół meczu mi się komentator nie odezwał. Zna tylko jednego zawodnika - Nicloita. Jak ma piłkę to tylko wymieni nazwisko i wszystko. Beznadzieja. Transfery są dla mnie beznadziejne. No a teraz o samym meczu. Podawanie to jest coś nie do opisania. Kompletna kicha!. Strzały jak wspomniałem prędzej, również są śmieszne. Trzeba idealnie się ułożyć do strzału tak jak było zaprogramowane - inaczej nie strzelisz bramki tylko piłka pofrunie hoho, że nawet niewidomy by lepiej strzelił i znacznie mocniej. Gram W pes od nr 3 i powiem, że najlepsza była dla mnie 4! To było coś co miażdżyło Fifę, a teraz się zastanawiam czy nie lepiej byłoby grac w Fifę? Je6tsem załamany grą. Im więcej gram tym bardziej się denerwuję. Gram sobie na poziomie - Regular i jak wygrywam mecz to i tak się denerwuję, że takie beznadziejne jest sterowanie zawodnikami (sami się mi przełączają kiedy nie chcę:(i jeszcze raz wspomnę PODAWANIE to nieporozumienie. Chciałbym przejść na najwyższy poziom, ale z takimi podaniami to nie ma sensu i z takimi strzałami. Pograjcie sobie tą moją drużyną i powiedzcie mi czy odzywa wam się komentator. Bo teraz to od 10 meczy mam włączone Foobara i moja muzyczka, a PES mam MUTE. Bo i podkład dźwiękowy w menu jest dla mnie straszny - nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fanboyem czy jak to Ty piszesz nie jestem.Zdecydowanie za stary jestem na jaranie sie grami , po prostu pisze to co widze.

Mi bramkarze i kartki kompletnie nie przeszkadzaja.Zdecydowany procent moich wslizgow jest celny i zadnych kartek nie dostaje ,podobnie z bramkarzami - do wiekszosci nie moge sie przyczepic.

Gdzie bugi sie zdarzaja i tego w zadnym stopniu nie bronie.

 

Juz bardziej mam problem z szybkoscia gry ,choc to bede dopiero weryfikowal na lepszym kompie ,podaniami o ktorych pisal ath, czy przywilejem korzysci ,ktory w pewnych momentach az sie prosi a go nie ma.

 

ps.

pcmax - masz jakis sposob na wylaczenie dzwieku ? ,i nie chodzi mi o sciszenie.

No a podania mozna wykonywac galka - ja narazie do tego nie startuje bo mi nie wychodzi ale opcja taka jest, jest to pewnie do rozkminienia i wtedy pretensje mozna miec juz tylko do siebie.

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciszyłem grę i nie cichuteńko i tylko Foobara słychać. Teraz szybko wyszedłem ALT+TAB z PES09, aby dopisać do moich uwag, że za każdym razem kiedy jestem sam na sam i dostaję kosę od kompa to otrzymuję on żółtą kartkę, a ja za każdym razem czerwoną - teraz już nie dostaję bo na razie myślę, że opanowałem wślizgi na poziomie Regular. No i kolejna rzecz to karne. Prawie zawsze SŁUPEK (gdybym si ę założył z kolegą czy strzelę czy trafię obok to powiedziałbym SŁUPEK :P )

 

Mam pytanie - jak wyłączyć powtórki bo i tak zawsze powtarzane sa moje nieudane strzały wykonane w IDENTYCZNY sposób.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciszyłem grę i nie cichuteńko i tylko Foobara słychać. Teraz szybko wyszedłem ALT+TAB z PES09, aby dopisać do moich uwag, że za każdym razem kiedy jestem sam na sam i dostaję kosę od kompa to otrzymuję on żółtą kartkę, a ja za każdym razem czerwoną - teraz już nie dostaję bo na razie myślę, że opanowałem wślizgi na poziomie Regular. No i kolejna rzecz to karne. Prawie zawsze SŁUPEK (gdybym si ę założył z kolegą czy strzelę czy trafię obok to powiedziałbym SŁUPEK :P )

1. Na Top Player (grając na klawiaturze) nie ma raczej drużyny której nie mógłbym ograć. Czasami zdarzy się remis, ale 90% wygrywam.

2. Na tym samym poziomie trudności otrzymuje max. 3 żółte kartoniki na mecz. Wiec nie wiem czego wy chcecie. Na ok. 40 rozegranych meczy otrzymałem jedno czerwo :blink:

3. Karne: nie wiem co ty robisz z padem w czasie strzału (chyba na nim grasz) ale ja trafiam 90% karnych. Albo strzele albo przestrzelę, słupka ani razu nie uświadczyłem jeszcze.

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na klawie i zaraz włączę TOP PLAYER bo wygrałem pierwszy sezon. Ale to mój dopiero drugi dzień grania więc nie spodziewam się cudów, ale poziom strasznie spadł względem poprzednich edycji.

Ja nie otrzymuję czerwonych kartek tylko sam fakt - wślizg i już kartonik - jak mam wyłączyć te animacje bo mnie drażnią.

Kto mi powie jak mam kupić dobrego zawodnika?? hehe bo nie wiem ile bym oferował i tak nie przejdzie.

 

EDIT:

Właśnie zakończyłem moją zabawę z PES09 bo gra jest po prostu nudna, że nie wiem co. Dwa posty prędzej opowiadałem jaką drużynę wybrałem sobie do zabawy w ML i pierwszy sezon od zaraz wygrałem na poziomie Regular tak więc wybrałem sobie trzy mecze towarzyskie z najmocniejszymi ekipami (czyli wybrańcy najlepsi) przeciwko mnie, ale aby było ciekawiej od zaraz włączyłem sobie poziom Top Player i sam już wychodziłem z założenia nie da rady strzelić bramki, a tu tymczasem nie byłem do końca pewny czy zmieniłem poziom trudności bo było łatwiej niż myślałem. Troszkę więcej biegali i podwali (takie miałem wrażenie), ale nic więcej. Czyli gra już się skończył jak dla mnie bo jeżeli wygrywam jakąś śmieszną drużyną z przeciwnikiem, że głowa boli na najwyższym poziomie po raptem dwóch dniach zabawy (jeden sezon) to to jest dziecinada. Wolę pograć sobie w Heroesa III jest bynajmniej trudniej.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość PES 09 i w ogóle całej tej seri, najnowsza odsłona to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Za byle g... kartka, bramkarze śmieszni, raz bronią jak szaleni, raz puszczają takie szmaty, że głowa mała. Nie wiem jak wy, ale ja daję sobie spokój, szkoda psuć sobie ekg. Gram w FIFA 09, przynajmniej tam nie ma takich akcji.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł jakiś patch - KlYk - Bóg raczy wiedzieć co on zmienia.

 

Widzę, że opinie dot. PES2009n suną po równi pochyłej w dół.. sam nie miałem czasu w tym tygodniu zbytnio pograć. Może w weekend nadrobie zaległości.

Wyszedł już jakiś OF z poprawionymi wszystkimi nazwiskami, transferami itp itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Brawo dla tych którzy wyżej oceniaj FIFE od PES-a :)

PES 2009 jest jaki jest (najprawdopodobniej jest najlepszy z całej serii), nie zmienia to w niczym faktu, ze miedzy PES a FIFA jest wciąż przepaść ze wskazaniem na PES oczywiście.

Także jezeli ktos widzi, ze FIFA jest lepszym produktem, to ma cos ze wzrokiem.

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Brawo dla tych którzy wyżej oceniaj FIFE od PES-a :)

PES 2009 jest jaki jest (najprawdopodobniej jest najlepszy z całej serii), nie zmienia to w niczym faktu, ze miedzy PES a FIFA jest wciąż przepaść ze wskazaniem na PES oczywiście.

Także jezeli ktos widzi, ze FIFA jest lepszym produktem, to ma cos ze wzrokiem.

 

Pozdrawiam wszystkich

Brawa dla tych którzy są ograniczeni i oceniają grę, której nie widzieli na swoje oczy.

Także, jak ktoś stwierdzi, że pes jest lepszy od fify (oczywiście na x0/ps3) to ma problemy ze wzrokiem/głowa i piętami.

 

Co do najlepszosci pro evo 2009 to nie skomentuję, bo dla mnie nadal nie ma podejścia do wcześniejszych odsłon.

Chyba najlepszy plus tej serii, to zmałpowanie trybu be a pro ( z tej złej i niedobrej fify!11111).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla tych którzy są ograniczeni i oceniają grę, której nie widzieli na swoje oczy.

Także, jak ktoś stwierdzi, że pes jest lepszy od fify (oczywiście na x0/ps3) to ma problemy ze wzrokiem/głowa i piętami.

 

Co do najlepszosci pro evo 2009 to nie skomentuję, bo dla mnie nadal nie ma podejścia do wcześniejszych odsłon.

Chyba najlepszy plus tej serii, to zmałpowanie trybu be a pro ( z tej złej i niedobrej fify!11111).

Mam na myśli wersje na PC, na Xbox tez miałem przyjemność widzieć, tu rzeczywiście FIFA nie wypada tak źle, ale jest gorsza. Oczywiście wszystko jest rzeczą gustu. Wersja na PS3 jest mi nieznana.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Adrian1975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra już się skończył jak dla mnie bo jeżeli wygrywam jakąś śmieszną drużyną z przeciwnikiem, że głowa boli na najwyższym poziomie po raptem dwóch dniach zabawy (jeden sezon) to to jest dziecinada. Wolę pograć sobie w Heroesa III jest bynajmniej trudniej.

Proponuje zagrac masterlige na top-playerze, grajac ekipa starych znajomych(Giersen,Ruskin,Castolo itp) :wink: -jak bedziesz wygrywal to nie mam pytan.

Swoja droga to ja rozumiem merytoryczna krytyke, tyle ze widze nagonke na wszystko doslownie.

Jesli juz wadzi poziom trudnosci to ja nie wiem o co biega bo ten poziom jest i tak o wiele wyzszy niz w tak chwalonych Pesach 4,5 czy 6.

Tam jak siadlem na kompie to nie byl w stanie przejsc polowy, nie mowiac juz o oddaniu strzalu na bramke, a obroncow mijalo sie bardzo tanimi sztuczkami.

Majac srednia druzyne, skladana przez 2 cz 3 sezony - i do tego specjalnie omijalem szerokim lukiem wszystkie gwiazdy, rozwalalem Reale,Barcelony czy MU po 5, 6 czy nawet 7 do 0 - a wcale ze mnie nie jest zaden 'pro'.

 

Tu nie jest tak prosto, szczegolnie jak gramy slabym zespolem przeciwko mocnemu. A i komp potrafi czasami zaskoczyc in plus, co w wesjach 4,5 czy 6 sie praktycznie nie zdazalo.

Co do karnych(z innego postu) jak ich strzelalem juz sporo - to jeszcze nigdy nie trafilem w slupek , a przynajmniej nie przypominam sobie tego.

Wslizgi - tak jak pisalem wczesniej - skutecznosc z 90% i to niektore na totalnym przypale w polu karnym:>

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku były pochwały - mówie a co tam kupie zanim sprawdzę.Pograłem trochę i żałuje wydane 130 zł.

Wogóle im nowy numer to wydaje mi się że jest gorzej. Jakoś tak na wyrost chcą ulepszyć i przesadzają.

Oczywiście gra po necie mija sie z celem . Lagi - gra wogóle niepodobna do offline. Wiem że muszą być lagi - ale nie takiej wielkości żę biegniesz do przodu i nikt nie moze cię powstrzymac.ehh szkoda gadać.... Dosłownie od 3 dni nawet nie uruchamiam bo mi się nie podoba :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś napisać swoje ustawienie klawiszy np. sprint-w-i litera czy oznaczenie z Pes'a. Bo grałem w fife i nie mogę się tu połapać może gdyby ktoś podał swoje ustawienie mi byłoby łatwiej

W Pes-a 2009 nie gram, bo wole PES 6!!!! Poza tym w 2009 nie mozna przypisac spacji jako sprintu - R1 :damage_wall:

 

Jesli bedziesz mial okazje zagrac w PES 6 to sprobuj mojej kombinacji:

- W - zwod - R2

- E - podanie gora - O

- A - strzal - kwadrat

- S - podanie - krzyzyk

- D - zmiana zawodnika - L1

- lewy Alt - podanie w uliczke - trojkat

- Q prawy analog gora, 1 - prawy analog dol => Q + 1 = podbicie pilki

- 0 na klaw. numerycznej - zmiana strategii - L2

no i sprint - spacja - R1, dzieki czemu kciukiem mozesz wysmienicie kontrolowac szybkosc poruszania sie zawodnika.

 

Dzieki takiej kombinacji klawiszy mozesz szybko (szybciej niz na padzie) wykonac kazde "zagranie", a zeby poznac zagrania najlepiej przejsc trening!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze z łaski swojej co doinstalowywaliście do PES2009. :)

 

Na gaming access znalazłem jakiś GA Community Patch klik

na soccergaming.tv z kolei jest link do niejakiego ProEvoluti Superpatch 0.5

Czy ktoś instalował patch podmieniający muzykę na tą z fify?

Czy jest jakis patch z Bundesligą?

Czy macie jakieś ciekawe bandy reklamowe (np. na kształt tych z CL) - te ustawione wokół boiska?

 

Jeśli ktoś instalował coś z wyżej wymienionych rzeczy to prosiłbym o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak, ja również nie mogę pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam:) Ale to nie przeszkadza bo nawet na najwyższym poziomie trudności czyli na Top Player możesz przejść bramkarzem jakieś 3/4 boiska :) więc masz wtedy równe szanse bo jest 11 na 11:) , a zapomniałem zagrać tymi ekipami co ktoś wspomniał, zaraz po obiedzie spróbuje się grając najsłabszą drużyna przeciwko reprezentacji Brazylii

 

Edit po obiadku:

Właśnie jestem po meczu z Brazylią. Kurcze to się nazywała gra dopiero teraz można cieszyć się każdą akcją! Super zabawa! Grałem jak równy z równym nie wykorzystałem parę sytuacji sam na sam chociaż komputer również. Przegrałem 1:0, ale nie miałem szans po dośrodkowaniu z prawego skrzydła (moi obrońcy ledwie skaczą). Kurcze szkoda, że nie można grać jakiegoś turnieju właśnie tą drużyną. Ale turniej ML w grupie A a nie zabawa w grupie B i nikogo bym nie kupował. Super zabawa była:) Kurcze zaraz chyba rewanż sobie włączę bo nie uważam, że Brazylia była tyle mocniejsza, aby wygrała.

 

EDIT2:

No i wygrałem 2:1 hehe super się grało teraz top już byłem na maxa skupiony :) hehe więc jak się chce to się wygra! Zachęcam wsyztskich do takich meczy! lepsze to niż ML gdzie i tak jak grasz słabą drużyną nikogo nie kupisz. A jak kupisz to już jest się za mocny, aby się dobrze bawić:) A jak grasz to może dwie drużyny Cię zadowolą.

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...