Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! A ja mam takie pytanie(byc moze bylo, ale za duzo stron do czytania, a zalezy na czasie) Czy odbywaja sie jakies turnieje PES-a 09 ? Nie chodzi mi o to ze spotkam goscia i sobie zagramy meczyk (--')...

mam na mysli jakas oficjalna liga, puchar czy mistrzostwa, w ktorych kazdy moze brac udzial :? ogolnie o e-sport (np. w CS gralem w lidze...) Jesli ktos wie to prosze o linki, info czy cos co by mi pomoglo... Pozdrawiam

Edytowane przez CelticFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja mam jakiś dziwny OF czy Błaszczykowski w tej częśći jest bardzo słaby? Pomijam już fakt, że w grze wyglądem wogóle nie przypomina naszego najlepszego zawodnika.

Ehh jak tutaj ktoś pisał nawet Roger jest biały, więc wiesz... :)

Ja co jakiś czas odpalam i po chwili wyłączam, jak przypominam sobie jaki to crap. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten crap bedzie od 03-02-2009 posiadal wieksza ilosc uzytkownikow, bo wtedy zamykaja serwery dla PES6. Co za idioci. 500 osob gra online w PES6 a oni sobie zamkna serwery i gre praktycznie mozna wyrzucic do smietnika. Po co kupowac kolejne czesci PES-a skoro serwery kiedys zawsze beda zamykane? Trafisz na niezla czesc ... a oni w koncu te serwery zamkna. W morde jeza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Otóż dzisiaj rano uruchamiając mecz w pesie nie mogłem sterować moimi zawodnikami. Przed wejściem we wczytywanie meczu wyskakuje mi takie okienko(załacznik1) i nawet jak zaznaczę ich to i tak nie mogę nimi oddać żadnego strzału ani podać, mogę sterować tylko ich biegiem. Wczoraj żadne okienko nie wyskakiwało, grałem normalnie. Gram w Pesa na klawiaturze a w opcjach menu keyboard jest jakby niedostępna(załacznik2). Wczoraj wszystko działało normalnie. Może miał ktoś podobny problem to proszę o pomoc, bo nie chce mi się instalować na nowo gry.

post-151815-1230574996_thumb.jpg

post-151815-1230575005_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrales sterowanie tylko 1 zawodnikiem podczas meczu. Gdzies w opcjach to sie zmienia, nie pamietam dokladnie gdzie, bo pes 2009 dlugo u mnie nie goscil.

 

Mam do Ciebie prosbe, jakbys mogl zobaczyc czy u Ciebie mozna przypisac spacje jako bieg - R2. Za cholere nie moge u siebie, nie szlo takze w pes 2008, a skoro gra jest an tym samym silniku to pewnie i tu nie pojdzie. Ale gdybys mogl bylbym bardzo wdzieczny, bo 2-2-2009 odcinaja pes 6 glowe i sie zastanawiam czy zerwac z pesem czy kupic 2009 (jesli bedzie mozna grac na klawce ze spacja). Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z gierką. Na laptopie śmiga bez problemu ale na stacjonarnym kompie ni chu chu.

Instaluje normalnie, odpalam, mam czarny ekran moze sekunde czy dwie po czym pokazuje sie w menadżerze zadań, że "brak odpowiedzi" i jedynie moge kliknąć "zamknij program" po czym z powrotem jestem w windowsie.

 

Próbowałem juz:

- reinstalować grę

- bez patcha, z patchem 1.1 i 1.2

- resetowałem kompa

- zmieniałem stery do grafy (obecnie 180.84 - grafa 8800GTS)

 

Naturalnie każda inna gra śmiga bez zarzutu. System Vista x64. Szukałem w necie sporo na ten temat ale nikt nie napotkał takiego problemu chyba bo nic właściwie nie znalazłem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem ostatnio 2k9 żeby sprawdzić czy pod betą 7 śmiga i tak już zostało, codziennie parę meczyków pogrywam, ale jakoś nadal do końca nie jestem przekonany <_<

 

grał ktoś na patchu Gaming Access Community 2.0 ?..wszystko fajnie tylko komentarz się czasami zapętla, nie wiem czy to problem tylko u mnie czy częściej się pojawia..

 

jak znajdę chwilę to wypróbuję ten Evolution..

 

tak btw..Wolf jeszcze się bawi w robienie patchy ? wyszedłem z obiegu, że się tak wyrażę już chwilę temu i się przestałem orientować w światku moderskim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mam problem " :lol2:

 

Podczas rozgrywania meczy ML po zakonczeniu sezonu rozgrywam mecze traningowe posezonowe z wybranymi zespolami i wszytko jest o.k dopuki nie trafiam na jakis wloski zespol chyba palermo i tu zaczynaja sie schody. Gra w momencie wybotru strojow drastycznie zwalnia a na ekranie wyboru składu zawiesza sie zupelnie. Za kazdym razem sprawa wyglada tak samo. Wydaje mi sie ze bede musial cofnac sie w save-ach kilkanascie meczy i wystrzegac sie tej druzyny przy wyborze przeciwnikow posezonowych-niestety oznacza to cofke o 9 meczy. Czy kto spotkal sie z podobnym problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam option file do katalogu save na dysku C, jest tam plik pes2009_OPTION1.bin....ten co wrzucam nazywa sie pes2009_EDIT1.bin, nie działa, pisze ze do złej wersji, zmieniam nazwe na taka sama...i tez nie chce działac.

pes2009 1.2v + evolutionpatch. co zle robie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bylem fanem serii FIFA...

...do pazdziernika 2008, kiedy zagralem w nowego PES'a :D

 

 

Hm, ja tez mam pewien problem. Od dluzszego czasu gram sobie lige Realem i za nic nie moge dokonac zadnego transferu podczas trwania okienka. Daje maksymalna kwote za pilkarza, pensja tez max. Wszystko jest ok, poki nie minie tydzien i dostaje wiadomosc "Negotiations Broken Down". Tak jest za kazdym razem ;f Czy to jest normalne?

Ale szczerze mowiac mi to nie przeszkadza, w koncu gram Realem Madryt ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszla modyfikacja dodajaca polski komentarz z fify (szpakowski i szaranowicz) do tego pesa ;) Musze powiedziec ze jak na tego typu eksperyment dziala to calkiem zgrabnie. Czasami cos im sie zdarzy przekrecic, albo sa momenty ze przez kilkanascie sekund nic nie mowia ale ogolnie jest niezle. Polecam chociaz sprawdzic ;)

 

link do torrenta: http://www2.zippyshare.com/v/11696553/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż komentator powtarzający w kółko jedną kwestię przez 30 minut rozgrywki (wirtualnej) - na tym patchu podanym przeze mnie gdzieś wyżej tak jest :P..a że mi się nie chciało szukać innego patcha to tak się męczę..

 

zaraz obadam sprawę..

btw ktoś jeszcze jakiś add-on z Gmochem powinien zrobić.. xD

 

edyta

nie tak znowu szybko, co słabo się ściąga..<_<

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle z tym komentarzem by Szpaku&Włodziu, choć zdarza się czasem jakaś gafa (strzelam na 1-0, po czym Szaran obwieszcza, że jestem bezlitosny strzelając im kolejną bramkę :)), no i nadal mam ten problem z zapętlaniem się dźwięku, ale to raczej wina samego patcha wrzuconego do gry..

 

Czy próbował ktoś uruchomić tego pes 2009 na windows 7 x64, u mnie nie działa po odpaleniu gry ekran jest cały czas czarny, czy jest jakiś sposób żeby ją odpalić ?

Si, hula bez problemów.. gra czysta czy patchowana ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapętlanie się dzweku to nie wina patcha tylko wersji pirackiej z tego co pamietam chyba zripowana wersja scullptury czy dopemana-ale moge sie mylic bo dawno juz sie z tym spotkalem.

Co do samego polskiego komentarza to podziwiam, ze komus sie chcialo. Troche malo tego komentarza no i tradycyjnie drewno ale jestem naprawde pod wrazeniem.Gratulacje dla kolesi, ktorym sie chcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...