Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest źle z tym komentarzem by Szpaku&Włodziu, choć zdarza się czasem jakaś gafa (strzelam na 1-0, po czym Szaran obwieszcza, że jestem bezlitosny strzelając im kolejną bramkę :)), no i nadal mam ten problem z zapętlaniem się dźwięku, ale to raczej wina samego patcha wrzuconego do gry..

 

 

 

Si, hula bez problemów.. gra czysta czy patchowana ? ;)

Na czystej czarny ekran

na 1.2 czarny

na 1.3 czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram juz w PES 2009 od grudnia i powiem wam, co mnie denerwuje...

 

- często bywa tak, że biegnąc z piłką przeciwnik zawsze mnie dogania, ale gdy ten sam przeciwnik robi rajd z piłką, nawet ja bez piłki mam problemy, żeby go dogonić,

- wślizgi już na tyle opanowałem na TOP PLAYER, że kartki łapię jedynie w ostateczności

- obijanie się o piłkarzy/ sędziego - to jest dramat jakiś! uderzę w przeciwnika, to robię obrót a przeciwnik jak ze skały, jak stał, tak stoi nadal,

- przy zagraniu prostopadłego podania zawodnik, do którego adresowane jest zagranie, wraca najpierw ze 2-3 m w tył, po czym dopiero biegnie do piłki, którą, rzecz jasna, ma już przeciwnik - sporadycznie, ale zdarza się,

- PODANIA! staram się nakierowywać, aby podać dokładnie tam gdzie chcę, a zdarza się, że zagranie idzie całkowicie gdzie indziej,

- przy podaniu przeciwnika chcąc zrobić wślizg, by je przerwać, wślizg robi zawodnik który jest kilka metrów dalej, w którego kierunku piłka dopiero zmierza! absurd jakiś, zawodnika samoczynnie zmienia..

- o przyglądaniu się piłce zawodnika wykonującego rzut wolny już pisaliście- a propos, trochę bramek z wolnych już strzeliłem, najlepsza chyba ronaldo z 37 m samemu casillasowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujacy problem, gram sobie w PES09 (become a legend) a tu nie minął sezon i wywala mi komunikat:

 

Wystąpił problem z aplikacją Pro Evolution Soccer 2009 i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

no to mówie pewnie save sie popsuł bo tak przeczytałem, zrobiłem nowego zawodnika i gram nie doszedłem nawet do końca rudny a tu znowu to samo;/ odinstalowywalem gre, intsalowałem patche (1.1, 1.2, 1.4) i nic;/

gra jest orginalna doinstalowywuje tylko do niej Spolszczenie ale kiedys bez tego spolszczenia tez tak było i sobie dałem spokój;/

idzie naprawić tego save?

dzięki za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę, ponieważ po reinstalacji systemu mam problem z grą PES 2009. Polega on na tym, że po włączeniu vsync gra chodzi strasznie dziwnie. Przed formatem grałem w ustawieniach 1440x900 do tego v sync on 60hz i fajnie chodziło, a teraz przy takich dzieje się rzecz taka: gra chodzi na pozór normalnie ale jeżeli jest rzut rożny czy wolny, bądź powtórka akcji czy bramki to ekran na chwilę się zamraża na 2 sek tak przeskakuje taka biała obwódka jakby po samych krawędziach monitora a później pojawia się w końcu możliwość wykonania wolnego czy obejrzenia powtórki ale z 3x speedem, po wykonaniu wolnego znowu freez i wraca do normalnej szybkości. Macie jakieś sugestie, bo bez vsynca w pesa się dziwnie gra te paski takie latają strasznie. Reinstalowałem już stery od grafy na starsze ale nic... patcha 1.2 też wgrałem i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem,chcę grać na klawiaturze. wchodzę w settings i tam w keyboard ustawiam sobie,ale tam gdzie jest napisane controller to mam na szaro i nie moge nic zoribc a w device mam keyboard,jak odblokowac to zebym mogl zrobic controller 1 ? bo po prostu mam na szaro,zblokowane jest to.

Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pewien dylemat odnośnie Ekstraklasa Patch 2009 Final version.

Ściągam sobie właśnie tego patcha i nie zabardzo wiem czy po wgraniu go usuną mi się savy z wcześniejszej gry?

Jeśli tak to jak może temu zapowiedź może jakieś kopiowanie save? Tylko czy to coś da

Kiedyś miałem Pesa 2006 i wgrywałem jakiś patch i usunęło mi całe savy ;)

 

Proszę o poradę

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem program do podmiany stadionów "Stadiums Service" i zamieniłem 3 stadiony takie jak Estadio da Lutz, Estadio do Dragao i Estadio Jose Alvalad na Old Trafford, Stamford Bridge i Emirates Stadium. Wszystko działa ładnie i cacy, ale jak usunąłem te pliki z kitserver\img\cv_09.img, które były odpowiedzialne za te stadiony to mimo to one dalej były. Nie pomogła reinstalacja gry, nawet usunąłem tamtejsze opcje i ustawienia z moich dokumenttów i cały kitserver, ale te stadiony jak były tak są więc zwracam się do was z prośbą by ktoś mi wytłumaczyć co zrobić do ciężkiej anielki by te stadiony znów stały się "oryginalne" a nie te z podmiany.

Z góry dzięx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...