Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze nowa fifa09 zostala juz zapowiedziana pora zaczac zbierac informacje o nowym pes'ie. ;]

 

Dołączona grafika

 

"Mogę już teraz obiecać, że wersja PES-a na przyszły rok będzie zawierała dużo więcej nowych elementów, których moglibyście oczekiwać, bo właśnie obecnie nad nimi pracujemy." - stwierdził Takatsuka. "Po skończeniu pierwszej części na PlayStation 3 mamy już doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Znamy już podstawy konsol nowej generacji - teraz możemy na dobre rozpocząć wprowadzanie naszych idei w życie." Twórca stwierdził, że obecnie nie musi się już bać, że podstawowe elementy nie będą ze sobą dobrze współgrały, dzięki czemu jest w stanie skupić się nad prawdziwymi nowościami. "Teraz jestem w stanie obiecać nowe rzeczy i kompletną rewolucję w każdym aspekcie."

Premiera jest przewidziana jakos na pazdziernik z tego co pamietam.

 

Wiecej info nie znalazlem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten render z pierwszego postu to screen z kampanii marketingowej PESa 6 na Xboxa 360 :)

Jest nawet na pudełku od Xboxa 360.

A kto powiedzial (napisal), ze to ma cos wspolnego z pes09 ? Tak dalem dla klimatu. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Konami oficjalnie potwierdziło, że jesienią bieżącego roku do sklepów na terenie Europy trafi… Pro Evolution Soccer 2009 w wersji na Xboxa 360, Playstation 3, Playstation 2, PSP oraz PC-ty! Jak się zapewne domyślacie nowa odsłona PES-a ma być znacznie lepsza od swojej poprzedniczki.

W informacji od firmy znajdują się stwierdzenia dotyczące wielu usprawnień, które jeszcze bardziej zatrą granicę pomiędzy grą, a rzeczywistością. Szczególnie podkreślana jest zdecydowanie ulepszona grafika, dzięki której gracze powinni wyglądać i ruszać się jeszcze bardziej realnie. W informacji Konami jest również mowa o nowych ruchach oraz nowych, innowacyjnych elementach kontroli zawodników. Jak sama widzicie oświadczenie jest dość ogólnikowe, a na konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać. Biorąc jednak pod uwagę renomę firmy przynajmniej po części jestem w stanie w te zapewnienia uwierzyć.

grrr.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze pes2008 to crap bo nie dziala ci na max detalach i ci po prostu zwalnia. pes 6 to totalne [ciach!]o. kazdy biega tak samo (C.Ronaldo i jakis szmaciarz z druzyny PES)... grafika fatalna, ruchy postaci fatalne, ogólnie pes 6 to najwieksze G. czego nie mozna powiedziec o 2008, wiec nie gadaj takich tekstów ... bla bla bla... crap jak pes 2008. Dodam ze przyjemnosc z gry w pes 6 jest zerowa tak jak i grywalnosc stoi na bardzo niskim poziomie.

 

Pes 2009 pewnie bedzie wymiatał... nowe animacje, nowe zagrania, ulepszony tryb online :D nie moge sie doczekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie działa na max detalach, nie zwalnia i też sądze ze to "crap". :lol2:

W porownaniu do 6 to jest żenada, każdy nowy pes zastępował następnego i tak do wyjscia kolejnej, teraz pierwszy raz tak nie bylo. Dalej w cholere ludzi gra w 6

 

I grajac w Pesa nie jaram sie tym ze cristiano biega inaczej hahahahahah, zresztą kazdy w 2008 biega jakby mial kij w [gluteus maximus],

Pes ogolnie patrzac nie jest dla ludzi ktorzy oczekuja od nowej czesci "Nowe Zagranie™" + "Nowa Animacja 2 Gwiazd®" itp cos takiego Tylko w EA.

Nastawiajac sie na zabawe 6 jest duzo lepszy wg mnie jesli ktos sie chce jarac grafika animacja i "roznym sposobem biegu cristiano" hahahha to moze lepsza byc 2008

 

jesli 2009 zrobia na wzor 8 to bedzie powoli upadek serii ;/

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jeszcze wypowiedź Prezesa Konami, że nowa seria PES pójdzie do przeprojektowania i nie wyjdzie w tym roku. Skąd takie nagłe przyspieszenie? Czyżby przez zapowiedź Fify 09? Obawiam się, że by to nie był odgrzewany kotlet. Oczywiście mówię o wersji PC bo od jakiegoś czasu mam wrażenie, że twórcy gier sportowych jakoś mają głęboko gdzieś PCtowców. Grając Fifę 08 na Xbox 360 i na PC to dwie inne gry oczywiście na korzyść konsoli. To samo z PES-em ostatnim

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze pes2008 to crap bo nie dziala ci na max detalach i ci po prostu zwalnia. pes 6 to totalne [ciach!]o. kazdy biega tak samo (C.Ronaldo i jakis szmaciarz z druzyny PES)... grafika fatalna, ruchy postaci fatalne, ogólnie pes 6 to najwieksze G. czego nie mozna powiedziec o 2008, wiec nie gadaj takich tekstów ... bla bla bla... crap jak pes 2008. Dodam ze przyjemnosc z gry w pes 6 jest zerowa tak jak i grywalnosc stoi na bardzo niskim poziomie.

Dawno nie czytałem tak bezdennie głupiego postu. Po prostu gratuluje humoru ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha to kolega Radek pojechal - post roku

no rzeczywscie, ja bym do tego dodal ze wszystkie wersje poza 2008 byly na maxa do [gluteus maximus] bo nie dalo sie boskim Cristiano przejsc calego boisk uzywajac tylko kierunkow:)

 

Mam nadzieje ze 2009 bedzie polaczeniem pesa6 + kilka fajnych pomyslow z 2008.Oby bo tak jak w zeszlym roku to konami nigdy [gluteus maximus] nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pesa08 niewiele gralem bo za duzo rzeczy mnie tam draznilo, jednak o jednej sprawie trzeba wspomniec, ktora mam nadzieje bedzie kontynuowana w nowej wersji czyli o grze w ofensywie kompa.Bez porownanie lepszej niz w czesciach poprzednich.Troche spowodowanej poprzez to ze trudniej bylo im pilke zabrac ale konstruowanie akcji a szczegolnie zachowanie w polu karnym to krok milowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie czepiacie tego Ronaldo, a czy nie jest on lepszy od szmaciarzy z PES UNITED??? W pesie 6 ci szmaciarze biegają tak samo szybko jak ronaldo. Wiem ze to lipton ze w 2008 da sie przebiec jednym pilkarzem cale boisko, ale jezeli chcesz sobie zagrać ładny mecz to tak nie robisz ... proste. Do tego jeszzce dopracowane ruchy wszystkich zawodników (nie to co pes6... szajs totalny... tak jak fifa 08). Co innego w pesie 6. Konstruowanie akcji to jakaś rzeźnia. W pesie 2008 wszystko ładnie wygląda itd. a w 6 nie da się na to patzreć. 0 przyjemności z gry... jak sklecisz jakąś akcje i oglądasz replay to aż płakać się chce -> ruchy zawodników są tak fatalne... wogóle cała ta oprawa wizualna stoi na bardzo niskim poziomie. Zaraz zaczniecie gadac ze patrze na grafike, ze dziecko neostrady bla bla bla bla i inne debilne teksty w stylu "post roku". A ja odpowiem tylko POCAŁUJCIE MNIE W D.

 

sorki za ot. najwyzej bedzie warn/ban/skasujecie posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co taka cisza panowie? jedziemy z newsami / wrazeniami z gry :)

 

* Gra jest oparta na silniku PES-a 2008, tak więc i gameplay na niej bazuje. Nie oznacza to jednak, że 2009 będzie poprawioną edycją 2008, a to ze względu na znaczące zmiany w ważnych elementach i wyeliminowanie upierdliwych błędów, np.: łatwe zdobywanie goli, kiepska celność podań prostopadłych, bieganie gwiazdorem po całym boisku itd.;

* kluby ligi hiszpańskiej są w pełni licencjonowane, ale sama liga już nie - oznacza to brak w grze oficjalnej nazwy i właściwego logo;

* Liverpool jest licencjonowany, ale bez oficjalnego logo sponsora na koszulce, czyli Carlsberga;

* tricki wykonywane prawym analogiem wymagają dodatkowego przytrzymywania R2;

* Become a Legend Mode. Rozpoczynasz karierę rozgrywając próbny mecz. Po nim będziesz mógł zobaczyć własne atrybuty. Oczywiście, im lepiej się zaprezentujesz, tym będą one lepsze. Następnie otrzymasz oferty z różnych klubów, i gdy zaakceptujesz jedną z nich, przejdziesz do meczu treningowego rezerw meczu przeciwko pierwszemu składowi. Potem już tylko zwiększanie/obniżanie się atrybutów, sława, autografy, dziewczyny, piwo i wizyty w zakładach pracy... :-P

* Old Trafford i Anfield Road nie znalazły miejsca w tej wersji (preview) gry;

* Recently used teams - ostatnio wybierane zespoły, drobny element inferfejsu;

* identyczna Masterliga;

* nowe licencje na korki i piłki;

* usprawniona detekcja kolizji - nie powinno już dochodzić do sytuacji, gdy idealnie wybijemy rywalowi piłkę wślizgiem, a sędzia i tak pokaże kartkę.

* importowanie MP3 służy jedynie do dodawania przyśpiewek;

* edytor logosów, znany z wcześniejszych edycji gry;

* znacznie usprawniony edytor koszulek;

* graficznie gra prezentuje się przyzwoicie;

* wciąż (choć są jeszcze szanse na poprawę) bez wyciągniętych koszulek :-/;

* każdy element gameplay'u został przemodelowany (mniej lub bardziej) przez Konami, co oznacza, że gra się zdecydowanie inaczej niż w PES-ie 2008;

* jeden z informatorów WENB stwierdził, iż początkowo uważał sterowanie w grze za popsute, ale po pewnym czasie doszedł do wniosku, że po prostu nie potrafi grać, ponieważ nie przyzwyczaił się jeszcze do nowego gameplay'u ;-)

* znacznie poprawiona sztuczna inteligencja (AI) piłkarzy;

* gra wymaga uwagi i pomysłowej gry; opiera się bardziej na podaniach niż bieganiu z piłką po całym boisku (na co zresztą nie pozwala poprawione AI);

* dryblowanie/mijanie rywali nie jest już tak banalne - jest bardzo wymagające;

* Stade de France;

* animacje są bardziej płynne i naturalne.

* ogólnie gra jest wolniejsza niż PES 2008, ale szybsza od "szóstki", choć to subiektywna ocena.

* Zaimplementowano drobną zmianę w podaniach ręcznych (manual passing) i trickach. Gdy przechylimy prawego analoga w daną stronę (bez wciskania R3), otrzymujemy podanie. Natomiast tricki wykonywane za pomocą prawego analoga wykonujemy trzymając jeden z tylnych przycisków (L2/R2).

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniemy demo, albo chociaż filmiki z Games Convention to się oceni.

Na razie widzę marketingowy bełkot, jak przed premierą 2008 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Become a Legend Mode. Rozpoczynasz karierę rozgrywając próbny mecz. Po nim będziesz mógł zobaczyć własne atrybuty. Oczywiście, im lepiej się zaprezentujesz, tym będą one lepsze. Następnie otrzymasz oferty z różnych klubów, i gdy zaakceptujesz jedną z nich, przejdziesz do meczu treningowego rezerw meczu przeciwko pierwszemu składowi. Potem już tylko zwiększanie/obniżanie się atrybutów, sława, autografy, dziewczyny, piwo i wizyty w zakładach pracy... icon_razz2.gif

znaczy coś takiego ? :D

 

niech to będzie 6 w oprawie 2k8 i wszyscy będą zadowoleni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...