Skocz do zawartości
Bull_Byk

Skuteczne Odinstalowanie Aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jaki program ktory jest w stanie doszczetnie usunac jakas aplikacje. Chodzi mi o to ze jak mam programik i chce go odinstalowac i uzyje np revo uninstaller to wprawdzie usuwa jakies dane z rejestru ale co z tego jak ponownie instaluje ten sam program a wszystkie ustawienia sa takie jak przed instalacja (a usunalem folder programu), czyli tak jakby gdzies te ustawienia zapisywal. Cym usunac go doszczetnie lub ewentualnie gdzie szukac jakis wpisow??

Edytowane przez Bull_Byk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folderów do kasacji szukaj też w ścieżkach

 

C:\Documents and Settings\nazwa_twojego_profilu\Dane aplikacji

C:\Documents and Settings\nazwa_twojego_profilu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji

 

sam próbowałem kiedyś deinstalatorów w stylu "Advanced Uninstaller PRO" ale bez specjalnie zadowalających efektów - sam deinstalator jest o wiele bardziej skuteczny jak został zainstalowany wcześniej niż program, którego się pozbywamy i śledzi na bieżąco zmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Total Uninstall - [płatny] --> i ten raczej odinstalowuje wszystko

 

www.instalki.pl - zobacz screen i opis

 

warunek: musi być zainstalowany przed danym programem ( najlepiej na świerzą instalkę ) --> rejestruje soft przy instalacji ( gdzie i co dany program umieszcza ) --> a przy reinstalce tylko sprawdza po kolei i wywala każdy wpis , katalog ...

 

z darmowych MagiicalUnistaller czy jakoś tak (Ashamoo) - tak samo działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...