Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja szukam jakiegos dobrego rpg. Co w stylu Baldura...

Swiatynia pierwotnego zla, neverwinter'y, icewind dale zaliczone....

planescape:torment chyba został, jeśli chodzi o gry na silniku infinity

poza tym to może evil islands? wizzards and warriors? summoner? - gry z okolic roku 2000/01

jak mnie pamięć nie myli to były nieźle oceniane w prasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planescape:torment chyba został, jeśli chodzi o gry na silniku infinity

poza tym to może evil islands? wizzards and warriors? summoner? - gry z okolic roku 2000/01

jak mnie pamięć nie myli to były nieźle oceniane w prasie

Evil Islands jakos mnie odrzucilo

Planescape zaliczone ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcanum jest swietne ale ma bardzo specyficzny klimat ktory albo zachwyca albo odrzuca ;)

 

ps. jest jeszcze Lionheart: Legacy of the Crusader :) kiedys w to troche pogralem....nawet sympatycznie sie gralo. Tyle ze walka odgrywa duza role, blizej temu to diablo niz do baldura, no ale icewind tez klad nacisk na walke a mimo to gra jest swietna.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divine Divinity. Osobiście bardzo dobrze mi się grało w ten tytuł.

RPG nie H&S :]

Divine dwa razy zaczynalem i mnie zanudzilo

 

Arcanum - zaliczone ;]

 

LionHeart chyba nawet zaczynalem... ciekawe czy gdzies jeszcze lezy ta gierka, bo zdobyc ja teraz chyba latwo nie bedzie... moze alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z grubej rury:

 

Potrzebuje nadrobić zaległości z ostatnich 2-3 lat pod względem giercowania, bo po pracy nie ma często co robić :D. Nie grałem w nic przez ostatnich kilka lat, oprocz cs'a, a ze teraz jest okazja, wiec chcialbym skorzystac.

Podawajcie tytułu, które muszę zobaczyć . Tematyka gier powinna oscylowac wokol stylu Max Payne, Hitmana, CoD itp. no i jakieś dobre ścigałki. Nie interesują mnie gry typu Warcraft (WoW), Starcraft oraz jakieś bieganie ludzikiem po lasach i zbierania ziół dla mojej babki szamanki. Zapomniałem dodać, że nie lubie kosmicznych klimatów, wiec latanie z laserowymi pistoletami i zabijanie komputerow tez odpada. (Jezeli znajdzie sie gra, która na prawde jest zajebista, a nie pasuje do moich upodoban, to podajcie, sprawdze z ciekawosci)

 

Mam nadzieje, ze zrozumieliscie mniej wiecej jakich gier potrzebuje, z gory dziekuje za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleccie Mi Gre...

Jakąs fajną strategie (może być turowa) w której jest fajny wątek fabularny w kampanii i w której budujemy swoje siły a nie dostajemy je za punkty.

 

Fajnie byłoby jakby poszła ładnie na GF8600GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleccie Mi Gre...

Jakąs fajną strategie (może być turowa) w której jest fajny wątek fabularny w kampanii i w której budujemy swoje siły a nie dostajemy je za punkty.

 

Fajnie byłoby jakby poszła ładnie na GF8600GS

Tzar: Ciężar Korony - bardzo fajna kampania a sama rozgrywka trudna, za to super klimacik (polecam z patchem 1.12a) ;p

 

ewentualnie Armie Exigo - taki podrasowany Warcraft III ale mający swój klimat nie każdemu się podoba, mi osobiście bardzo m.in. ze względu na dodanie świata podziemnego i grania jednoczesnie na 2 poziomach.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXelium : Probowales moze Disciples 2 : Bunt Elfow? Bardzo ladnie jest poprowadona historia w kampaniach. Wszystkie rasy opowiadaja ta sama historie, ale z roznych perspektyw. Zdarza sie tez np. zagrac jedna misje z dwoch przeciwnych stron konfliktu. 'Budowanie swych sil' odbywa sie tu przez rozwijanie istniejacych juz jednostek. Sama gra jest strategia turowa i serdecznie ja polecam.

 

FastlY : Polecam serie Prince of Persia. Bardzo przyjemne gry akcji osadzone w niekosmicznym klimacie ;) (miejmy nadzieje, ze starozytnosc + mitologia wchodzi w gre)

 

jonathan : Ciezko cos innego wskazac ze szkoly Baldura i spolki :) Na horyzoncie majaczy Dragon Age, ale na niego jeszcze troszke trza poczekac. Tymczasem moze dasz sie namowic na cos z innej beczki? Probowales cos z jRPG? Chrono Cross na przyklad? PSX jest bardzo ladnie emulowany na PC i z zagraniem nawet bez konsoli nie powinienes miec klopotu. Fabule CC ma swietna i szczerze moge polecic ta gre. Z bardziej zachodnich rpg moze Morrowind lub Oblivion by Ci sie spodobal. A jesli masz ochote na lekka i przyjemna gierka w klimatach rpg to Fable : Lost Chapters (ale to waga piorkowa w porownaniu z P:T, BG i spolka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś mmorpg-a. Jakiegoś czyli najlepszego z darmowych.

Moglbys doprecyzowac? Datmowych MMO jest masa, warto by wiedziec hociazby czy wolisz swiat fantasy, sci fi, czy inny. Tak na dobra sprawe polecilbym potestowac.O ile mnie pamiec nie zwodzi, to Sword of the New World jjest jakims w miare innowacyjnym nowym mmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla kolegi, zupełnego laika w grach. Spodobało mu się Diablo 2 i chciałby zagrać w coś o odrobinę ambitniejszego ;).

Poleciłem mu Lineage 2, ale cośtamcośtam-nie. Realia gry obojętne, ale oprócz sci-fi (najlepiej coś a'la WoW lub Second Life). I musi chodzić płynnie na 3400+, 1GB RAM-u i 6600 non-gt (łącze 1mb/s za nat-em).

 

A są jakieś spolszczone mmorpg-i oprócz Guild Wars (może być płatny JEDNORAZOWO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, to ja szukam tytułu lub źródła gdzie mogę znaleźć starą gierkę z takiej starej czarnej konsoli. Latało sie samolocikiem i strzelałe w różne statki, helikoptery i zbijało sie FUEL a plansza robiła sie różna, raz szeroka raz wąska. Pamięta ktoś co to może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan : Ciezko cos innego wskazac ze szkoly Baldura i spolki :) Na horyzoncie majaczy Dragon Age, ale na niego jeszcze troszke trza poczekac. Tymczasem moze dasz sie namowic na cos z innej beczki? Probowales cos z jRPG? Chrono Cross na przyklad? PSX jest bardzo ladnie emulowany na PC i z zagraniem nawet bez konsoli nie powinienes miec klopotu. Fabule CC ma swietna i szczerze moge polecic ta gre. Z bardziej zachodnich rpg moze Morrowind lub Oblivion by Ci sie spodobal. A jesli masz ochote na lekka i przyjemna gierka w klimatach rpg to Fable : Lost Chapters (ale to waga piorkowa w porownaniu z P:T, BG i spolka)

Chrono Cross przeszedlem 3 razy ;]

Oblivion zaliczony

Morrowind wraz z dodatkami oficjalnymi i modami takze zaliczony

 

Chetnie popykalbym w cos w stylu Parasite Eve (Residenty, FF pozaliczane)

 

Obecnie gram w Hellgate, 8 poziom postaci i zaczyna wiac nuda, biegam siekam, znowu biegam, pozniej kogos posiekam.

Pozniej jest ciekawiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, to ja szukam tytułu lub źródła gdzie mogę znaleźć starą gierkę z takiej starej czarnej konsoli. Latało sie samolocikiem i strzelałe w różne statki, helikoptery i zbijało sie FUEL a plansza robiła sie różna, raz szeroka raz wąska. Pamięta ktoś co to może być??

Jestem prawie pewny, że chodzi o River raid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono Cross przeszedlem 3 razy ;]

Oblivion zaliczony

Morrowind wraz z dodatkami oficjalnymi i modami takze zaliczony

 

Chetnie popykalbym w cos w stylu Parasite Eve (Residenty, FF pozaliczane)

 

Obecnie gram w Hellgate, 8 poziom postaci i zaczyna wiac nuda, biegam siekam, znowu biegam, pozniej kogos posiekam.

Pozniej jest ciekawiej?

W Parasite Eve to grałem oj chyba z 10 lat temu i to nie było nic specjalnego ;) Dobre, ale gdzie tu do RE czy SH.

 

Może zobacz sobie (choć klimaty wręcz kontrastujące z :

  • Freedom Force
  • Space Rangers 2
  • Dungeon Siege
  • Fate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Parasite Eve to grałem oj chyba z 10 lat temu i to nie było nic specjalnego ;) Dobre, ale gdzie tu do RE czy SH.

 

Może zobacz sobie (choć klimaty wręcz kontrastujące z :

  • Freedom Force
  • Space Rangers 2
  • Dungeon Siege
  • Fate

 

Obie czesci PE byly diabelnie wciagajace wedlug mnie

Dungeon Siege, Fate zanudzily mnie prawie na smierc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...