Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

O!

Fajny temat. Sam też czegoś szukam do pogrania, a większość obecnych gierek to nuda. Z tego co czytam to mam podobny klimat jak Jonathan. Ja uwielbiam fallouty, starcrafty, finale, chrono triggera wspominam z łezką w oku, fajny był max payne i call of duty 4. W co by można pograć panowie w wieku 25 lat i na grafie z podpisu? Ale taka gierka by wciągnęła do 3 A.M. BTW. Jonathan -> grałeś w Grandie? Mnie zajawiła grubo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili mecze Arcanum (glownie daltego ze jak wyszla to byla niegraywalna i dopiero teraz sobie o niej przypomnialem). Z patchem i na komputerze na ktorym dziala jak powinna gra sie bardzo przyjemnie. Widac ze gra mocno wzorowana na Fallout'cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] fajny był max payne i call of duty 4. W co by można pograć panowie w wieku 25 lat i na grafie z podpisu? Ale taka gierka by wciągnęła do 3 A.M. [...]

FEAR - świetna grafika i dźwięk, niebiańska grywalność, * niski poziom trudności (który wcale nie oznacza niskiej SI), bullet time. Przekozak. W dalszej kolejności Bioshock, Cold Fear, Condemned, Resident Evil 4 i STALKER.

Każda z nich ma niebanalny klimat i fabułę.

 

* nie jest zbyt łatwa, tylko po prostu rozgrywka nie powoduje frustracji przy n-tym podejściu.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzięki vivid.

Grałem w 3 z 4 wymienionych gier. Bio boski, re4 - padaka w porównaniu do re3, fear...mam słabe nerwy...ale cośtam pograłem, stalker - super. Condemned(kurde człowieku chcesz bym padł na zawał?:) ), arcanum...zachęćcie mnie jakoś:).

dzięki

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam gry, tytułu nie znam bo nie iwem czego szukac nawet xD

bardziej chodzi mi o polecenie jakiejs gry

czego szukam ? gra dla kilku osob przez neta (4 - 5 ? moze wiecej) gwarantujaca dobra zabawe (bo nuda straszna :P ) no i zeby były jaja xD

grupa osob to roznosci, kazdy lubi co innego. w wormsy juz keidys gralismy, ale mysle ze powrot do nich bedzie najrozsadniejszym wyjsciem.

ale pytam, bo moze ktos z swoimi kumplami grał w jakas inna gierke i moze cos polecic :]

pozdrawiam, i z gory dizeki za odp :]

 

update:

dodam ze moga to byc bardzo stare gry, byle fun był ich najwieksza zaleta :]

 

update 2:

emulatory itd nie koniecznie przez neta, moze byc przy jednym kompi i najprawdopodobniej dla minimum 3 osob

metal slug byłby mega, ale on chyba na 2 owoby jest max :/ ale cos tego rodzaju było by najlepsze

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzięki vivid.

Grałem w 3 z 4 wymienionych gier. Bio boski, re4 - padaka w porównaniu do re3, fear...mam słabe nerwy...ale cośtam pograłem, stalker - super. Condemned(kurde człowieku chcesz bym padł na zawał?:) ), arcanum...zachęćcie mnie jakoś:).

dzięki

W Strachu nie ma zbyt dużo strachu. Przebłyski z Almą i tym-tamtym jedynie budują atmosferę, który delikatnie mrozi krew. Cała gra to godziny świetnej młócki, namiastki taktyki i ducha Max Payne'a. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że na nawet najtrudniejszym poziomie trudności, włączasz slow-mo i na pół-otwartej przestrzeni zużywasz 10 kul na 10 wrogów ;). Próbowałem grać na touchpadzie i też jakoś szło :lol:

 

Wszedłem na GameRankings i wypatrzyłem jeszcze parę tytułów:

  • Medal of Honor Allied Assault - średnia ocen 91% - więcej niż Far Cry (oczywiście grałeś?), Max Payne czy FEAR. Warto zagrać dla samej muzyki. Stare, ale jare.
  • Doom 3 + RoE
  • Aliens Versus Predator 1 & 2
  • rodzimy Painkiller
Jeśli tylko nie masz nic przeciwko lekkiej dozie horroru (prócz MoHAA), zapomnisz o bożym świecie.

 

Poza tym, bardzo lubię produkcje ze studia Vivid, ale ja jestem Vidi[/i] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vivid.

znów trafiłeś 3 z 4:). Się grało troche jak się było młodszym...kurde, ten fear...muszę go skądś skombinować:D. A do painkillera jakoś serca nie mam. Ech pamięta sie te czasy np. operation flashpoint co każdą misje można było na 10 sposobów zrobić...czemu już takich gier nie robią?....najnowszy fallout 3 to jakas totoalna porażka...esh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss13

Witam , niedługo kupuje kompa nowego.

Przesiadam się ze starego złoma (Athlon 2000+ ,512 DDR1,GeForce 5200 FX , 80 GB)

Polecacie mi jakieś gry ...

lubię :

-strategie

-FPS

-RPG (ale nie MMO)

-ewentualnie Samochodówki , Piłkarskie

 

Przesiadam się na (jeśli dobrze pójdzie z kasą) Radosława 4870 , 4 GB ,E8400 ,640 GB).

 

W Battlefielda 2,Crysisa,Obliviona,World of Warcraft,CoD 4 już grałem na Laptopie ,,tatusia"(Radek HD 2600 Mobility, 1 GB, T8100 @ 2.2)

Czy grał ktoś może w Crysisa na DX10 jak wygląda ??

Może fajne jest Test Drive Unlimited Grał ktoś ?

Może PES 6 ?

Fajne jest Company of Heros ?

Może Frontlines : Fuel of War ?

Nie wiem zaproponujcie mi 5-6 gier , w które warto zagrać.

Edytowane przez Adamuss13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mocniejszego piecka emuluj PS2.

Jeśli słabszego - emuluj Dreamcasta, PS1 lub N64 ;)

 

A jeśli już koniecznie coś na PC:

  • Rayman 2: The Great Escape
  • Psychonauts
  • Rayman 3: Hoodlum Havoc
  • Chicken Little
  • Madagascar
  • SpongeBob SquarePants: The Movie
  • Pac-Man World 3
  • The Incredibles: Rise of the Underminer
  • Over the Hedge
  • Kung Fu Panda
Oczywiście Rayman najlepszy, w dół pozycji coraz gorzej, ale nawet ostatnia Kung Fu Panda ma średnią ocen 7/10.

Wyboru dużego i tak nie masz, ja go tylko zawęziłem do 10 najlepszych pozycji, z czego pierwsze trzy to jedne z najlepszych gier PC ever ;)

 

Jeśli nie zrazi Cię grafika spróbuj Croca i Gexa.

 

// Dopiero zauważyłem twojego siga.

Tak więc świat PS2 stoi przed tobą otworem.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :]

 

Raymana 2/Psychonauts/Madagascar/Croc'a przerabiałem, zainteresuję się resztą pozycji..(zwłaszcza Raymanem 3, w sumie to nie wiem czemu o nim zapomniałem :])

 

no i pomyślę nad tą emulacją ps2, bo jest tam trochę bardzo mocnych tytułów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w demo gry i nie pamiętam tytułu. Była to strategia wojenna w której zapamiętałem taką charakterystyczną cechę że do czołgów i samochodów zbierało i tankowało się benzynę w kanistrach żeby można było ich używać.

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry samochodowej ale nie wyścigów. Dokładniej chodzi mi o coś "realstycznego". Grafika nie musi być piękna, raczej chodzi mi o to żeby jeździło się tak jak naprawdę. Jeszcze dokładniej nie musi być nawet bardzo realistyczny model jazdy tylko raczej otaczający nas ludzie- bo w takiej Mafii, bardzo przyjemnie się jeździ ale ludzie to jadą z najmniejszą możliwą prędkością. Wiem że trudno o coś takiego, ale może ktoś będzie znał grę w tym guście.

 

Pozrdawiam, i z góry dziękuję Marminho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV ;)

  • 95% kierowców jeździ w zgodzie z przepisami
  • 25% kierowców po stłuczce będzie Cię gonić
  • 10% kierowców po stłuczce wysiądzie i spróbuje ćabejyw Cię z wozu
  • 5% kierowców po stłuczce będzie do Ciebie strzelać

No tak zapomniałem dodać że na PC, a co do GTA IV jak będzie na PC to kupuję odrazu bo wiem że jest bardzo dobre i własniej w nim podoba mi się ta autentyczność świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie boisz się antyków to odpal sobie Drivera (jedynkę i dwójkę - trójkę odpuść). Genialna gierca. Dodam więcej - w jedynce nawet nie można wysiąść z samochodu - 100% spędzasz wewnątrz samochodu.

Nawet pozwolę sobie zacytować GOL - choć nie ukrywam, że taka gra zasługiwała na lepsiejszy opis:

Jako tytułowy Kierowca jesteś tajniakiem, który ma za zadanie zdemaskować bossów podziemia, przenikając do ich środowiska jako najemny specjalista od szybkiej jazdy. Jeździmy klasycznymi amerykańskimi "muscle cars" z lat 70-tych. Atmosfera policyjnych pościgów po ulicach czterech wielkich amerykańskich miast (Nowy York, Miami, San Francisco i Los Angeles) przypomina klimatem hollywoodzkie filmy akcji. Wrażenie to potęgowane jest przez doskonały dźwięk oraz możliwość "montażu" po zakończeniu misji filmu z kamer zewnętrznych przedstawiającego przebieg akcji.

Średnia ocen na GameRankings - 88.1%

 

Jeśli chciałbyś mieć trochę lepszą grafikę zainteresuj się emu: ePSXe + jakieś shadery. Taki zabieg odmładza szarakowe dziadki o +/- 5 lat ;)

 

PS.

Jak już radziłem wyżej - spróbuj pobawić się emu PS2 (PCSX2) - na pewno łatwiej znajdziesz interesujące Cię tytuły.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie - sam mam problem.

Szukam jakiejś przygówki - co więcej - w miarę łatwej, o prze-genialnej fabule i po polsku.

Dreamfall podobał mi się, ale już jak pograłem w jedynkę to zaciąłem się zaraz na początku (już w tym nowym świecie - gadam z wszystkimi jak tylko się da, a i tak figa z makiem).

 

Myślałem o Broken Sword: The Sleeping Dragon i o Syberii 1 (kiedyś grałem i też bardzo szybko się zaciąłem) & 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje gry z czasow 286, wyscigi pojazdem typu formula, buggy cos zblizonego,

z edytorem tras, mozna bylo budowac jakies rampy, beczki, petle.

 

Bardzo slabo pamietam, szmat czasu minal od moich ostatnich kolonii informatycznych : }

 

Pamietam, ze byla kozakiem.

 

Jakby ktokolwiek cos wiedzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam podobnej strategii do Original war. Grafika nie stanowi ograniczeń. Najważniejsza musi być fabuła + trudność ( ma być trudne jak cholera ;) ), ponieważ to myślę dodaje uroku tego typu grom i jest to cholernie wciągające.

Do tego chciałbym, żebyście mi polecili jakieś fajne fps podobne do coda,moha.Ważne, żeby były to takie realne strzelanki ( czyt. nie strzelanie do zombie czy czegoś tylko do ludzi ).

 

 

+W co grałem lub czego nie musicie polecać ? :

-C&C do KW

-CoD 2-4 ( 3 na konsole )

-MohA

-Crisis

-FarCry

-Quake 4

-AoE

-AoM

- i wiele, wiele innych ale to takie standardowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony chciałem podziękować za zachętę do feara. Podstawka wypasik, extr point kończę - miodzio i człowiek nawet stary podskoczy czasem ze strachu:D. Z nudów wkrótce atakuję max'a 2 i silent hill 4....wiem, wiem że pisałem że się boję...ale nie mogę się powstrzymać:D.

 

pozdrawiam i polecam te tytuły!

 

@belcik

 

btw. wywal obrazki z podpisu - its banned here

 

edit 1: stunts ma super grafikę! a pamiętacie "car & driver" ? do dziś mam oryginał na 4 dyskietkach:P

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w demo gry i nie pamiętam tytułu. Była to strategia wojenna w której zapamiętałem taką charakterystyczną cechę że do czołgów i samochodów zbierało i tankowało się benzynę w kanistrach żeby można było ich używać.

moze Soldiers: Men of Honour? (nie pamietam dokladnie, malo w to gralem)

 

No i wreszcie - sam mam problem.

Szukam jakiejś przygówki - co więcej - w miarę łatwej, o prze-genialnej fabule i po polsku.

Fahrenheit jest IMO swietny. Chyba nawet jest polska kinowka.

Stunts

 

Filmik z YouTube

az mi ciary po plecach przeszly jak zobaczylem to menu. stara poczciwa Amiga 1200 dala tyle zabawy :)

 

ktos tam jeszcze pytal o strategie. moje dwie ulubione, ktore polecam kazdemu to C&C:Generals + Zero Hour oraz Company of Heroes + Opposing Fronts. Obie swietne i w obie nie ma sensu grac bez dodatkow.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...