Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

szukam strategii - może być ekonomiczna(ala Zeus), wojenna czy też fantasy.

Lista tego w co już grałem :

Company of heroes

Zeus, Cleopatra, AoE, C&C, i jeszcze inne ale nie pamietam :/

Mogą być jakieś starsze, mniej znane ale grywalne i wciągające, polećcie mi swoje ulubione tytuły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TeLe

 

Jest kilka dosyć ciekawych tytułów, takich... hmm nie standardowych ;)

 

Sprawdź:

World in Conflict, Original War(z naciskiem na OWara, bo będę zawsze polecał tą świetną grę ;) ), Supreme Commandera, Warcrafta 3 [mega wciągające multi], Armies of Exigo, seria Total War, SpellForce 2, Dungeon Keeper 2, Wh40k Dawn of War

 

kolejność przypadkowa ;)

 

do wyboru do koloru ;)

 

zapomniałem o hicie ostatnich dni czyli Spore, w niego jeszcze nie grałem

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiC zaliczony, W3 także(tylko sp, jakoś mnie multi nie wciągnęło),Suprem Commander - krótka przygoda, nie przypadł mi do gustu, tak samo Total War, oba Spellforc'y też zaliczone...Co do reszty - poczytam recenzje i zobaczę:) Dzięki wielkie za te tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleć ktoś strategię [najlepiej coś nowszego] gdzie akcja rozgrywa się w kosmosie [sci-fi]... Dodam, że w takie tytuły jak Starcraft, Master of Orion, Hegemonia, Homeworld, C&C3, Dune - grałem...

 

Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry.. z tym, że to była gra na PSX ;) Nie pamiętam nazwy.. ale była to strzelanka z góry (coś jak crimsonland czy alien shooter), gdzie były epizody ze szpitalem psychiatrycznym (może nawet cała gra się tam rozgrywała, naprawdę nie pamiętam ;) ) Wiem, że była to dosyć głośna gra i... baaardzo brutalna :]

 

 

 

 

 

Znalazłem! :)

 

 

Chodziło mi o Loaded.

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakieś TPP z fajnym systemem walki, coś a'la Prince Of Persia, Assassin's Creed, Enter The Matrix, czy Władca Pierścieni: Powrót Króla?

Z góry dzięki.

 

A może być coś z deka starszego ?

 

Rune: halls of valhalla - świetna gra, graficznie jest bardzo do tyłu ale ten klimat... Raczej już nie kupisz nówki, może używkę jakąś dorwiesz.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy może być jeszcze - Star Wars Jedi Knight II (lub Jedi Academy), albo Blood Rayne (grałem tylko w 1, podobno na PC ma jakieś problemy techniczne, ale osobiście jakoś tego nie doświadczyłem - za to fajnie było się zastawiać ciałem Niemca przed kulami, wgryzając mu się jednocześnie w szyje ;)).

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi jakąś bardzo dobrą grę. Nie chodzi mi tutaj o nowości bo komp już nie wyrabia, grafika nie jest ważna, ale żeby klimatyczna była, dobra fabuła. Czyli to co najważniejsze w grach. Ostatnio w końcu przeszedłem half-Life 1, genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry (nie aż takiej starej) w której graliśmy żołnierzykami (takimi zielonymi, zabawkowymi), coś podobne do np. World in Conflict tylko, że właśnie tymi plastikowymi wojakami. Może ktoś to pamięta i podrzuci nazwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: a jak HL1 sie podobal, to i HL2 by warto ;)

2 część przeszedłem jak jeszcze była nowością i do dziś nie mam pojęcia nad czym ludzie się podniecają. Zwykła strzelanka... Coś jeszcze macie w zanadrzu? Nie musi być FPS. Jest może coś podobnego do Fahrenheit ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć jakiś sumulator jazdy, nie po torze. Fajnie by było pograć w Midtown Madness czy Test Drive Unlimited, jednak ani jedna ani druga gra nie obsługują Logitecha G25 w 100% i fizyka w TDU jest ... nienaturalna z tą kierownicą - dobry tryb jazdy jest np. w GT Legends, GTR2 , rFactor. Jednak żadna z tych gier nie oferuje typowego "Freeride" żebym to sobie mógł pośmigać po mieście, zakręty, uliczki itd. Ma może ktoś jakiś pomysł na grę/symulator jazdy który w pełni obsłuży G25 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Może tutaj ktoś mi pomoże. Poszukuję gry kosmicznej 2D (była w jakiejś gazecie jako mini-gra), która jest grą turową. Mianowicie ustawia się liczbę playerów oraz broń i mapę bodaj. Gra wyglądała tak, że było kilka planet i miało się swój statek na jednej z tych planet. Na innych planetach też były statki CPU. Celowało się za pomocą myszki, oprawa graficzna dość ładna. Gra chyba była z 2001 roku. Ogólnie coś jak worms 2, tylko w kosmosie na planetach. Może ktoś pamięta ten tytuł? Chyba to w jakimś komputer świecie było. Dzięki z góry.

 

EDIT:

Już sobie przypomniałem. Gra się nazywa WarheadsSE. Polecam fanom Wormsów :). Pozdro.

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi jakąś fajną strategię ( rts? ) ??? Najlepiej coś podobnego do Original War, C&C TW/RA2,World in Conflict. Wiem, że nie ma drugiej takiej stategii jak ow i wic ale może coś podobnego.

 

Nie polecajcie :

- Sup com,

- reszty części cc,

- no i takich stategii jak aoe, polanie czy co.

 

Wolę, żeby gra była tak od II WŚ do dzisiejszych czasów. Fajnie jeszcze, żeby miała "wciągającą" fabułę xD.

Edytowane przez belcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecałbym Company of Heroes. Prosta i fajna gra, a do tego dopracowana w detalach. Jeżeli masz więcej czasu - seria Total War rules :wink:

 

...a teraz moje pytanie.

 

Chciałbym zagrać dla odmiany w jakąś prostą grę akcji, coś ala F.E.A.R./Call of Duty 4 (niezbyt absorbujące mózg walenie - tego obecnie pragnę z głębi serca).

 

Zastanawiam się w zasadzie nad trzema tytułami:

 

- Bioshock;

 

- Dead Space;

 

- Crisis/Crisis Warhead.

 

Pomóżcie drodzy koledzy :wink:

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...