Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście mi polecić jakąś strategię na 2 kompa z configu. Obecnie gram w Knights of Honor, ale czasem wychodzi do windowsa :|. Chciałbym coś podobnego, najlepiej czasy średniowieczne, rozbudowa zamków, miast, wojska itp :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie polecic jakas dobra gre FPP w ktora moglbym w miare komfortowo pograc na lapku z podpisu? Interesuja mnie pozycje wymagajace jednak w jakims stropniu operowania mozgiem wiec Quake, doom itp odpadaja. Far cry i fear zaliczone

Może da radę odpalić Mass Effect ? Fakt, że to RPG, ale tam się strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam...... takiej gry jak PANZER GENERAL 3 - chodzi o heksagonalny styl - ale w świecie FANTASY.

(przypomina stare dobre czasy --- papierowe żetoniki, bitwy na polach peleonoru i nocki nieprzespane :rolleyes: ehhh )

Kiedyś grałem w takie demo... ale co to było i jak się nazywało nie pamiętam (za mało pije :D ). Były tam smoki, czarodzieje, rycerze, katapulty itp. itd. Jakby ktoś coś wiedział będe wdzięczny za każde informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może nazwe gry bardzo podobnej do Earth. Pamiętam że były tam Karpaty coś takiego. Widok był z góry i sterowało się działkami i pojazdami. Byla to wersja demo w którymś CD-Action dawno dawno temu.

Edytowane przez Arekak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja poszukuję jakieś bijatyki. Wiem że na PC to straszny temat, ale może jest jakaś gra o tej tematyce o której nie słyszałem. Proszę nie mówić żebym kupił konsolę :rolleyes: ani o emulacji PSX/PS2. Mortal Kombat znam :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam jakiś dobrych starych przygodówek. Chodzi mi o coś w konwencji "Draculi: Zmartwychwstanie" (click n'point). Notabene przypominam sobie grę w tym guście w okołoLovecraftowskich klimatach, za szlaka nie pamiętam nazwy.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o H.P. Lovecrafta, to Prisoner of Ice. Jeszcze starsza była Shadow of the Comet. Poza tym warte uwagi są Dark Corners of the Earth i Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder, ale obie to widok pierwszej osoby w 3D.

 

Z nowszych dobre są Black Mirror, Still Life, Overclocked: A Story of Violence i Sinking Island (też takie mroczne, może ostatnia nieco mniej). Poza tym w ogóle lubię przygodówki od czasu do czasu i planuję zagrać w Murder in the Abbey, A Vampyre Story i Next Life (Reprobates), bo z tego co czytam, to są niezłe.

Edytowane przez metalfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje jakichs gier do pogrania przez siec lokalna

ALE

nie mogą zajmowac wiecej niz 100 mb miejsca na dysku (na informatyce takie ograniczenie mamy na kontach ;/ )

 

jakis unreal tournament, quake, czy cos... nawet niekoniecznie fpsy nie moge znalezc infa ile to zajmuje na dysku

Liczę na pomoc, dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam takiej gierki Hydraulik co jest na identycznej zasadzie jak ta tutaj Wiem ze kiedyś była taka starsza gra której remakiem jest ta wyżej.

 

a ja szukam gierek na zasadzie gry Deantris tylko na PC do zainstalowania (nie mam zawsze dostępu do neta). Kiedyś była taka gierka nawet podobna tylko nei moge sobie przypomnieć tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje jakichs gier do pogrania przez siec lokalna

ALE

nie mogą zajmowac wiecej niz 100 mb miejsca na dysku (na informatyce takie ograniczenie mamy na kontach ;/ )

 

jakis unreal tournament, quake, czy cos... nawet niekoniecznie fpsy nie moge znalezc infa ile to zajmuje na dysku

Liczę na pomoc, dzieki z gory

Demo Q3 zajmuje chyba 90Mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam kilku ciekawych gier (najlepiej darmowe, ale płatne też mogą być) z kategorii:

- gra 2D, przechodzimy ją w prawo niczym Mario, najlepiej strzelanka (coś jak Duke Nukem 2D)

- gra 2D, lecimy statkiem do góry i rozwalamy całą masę przeciwników

- gra 2D, golf niczym te flashowe

- gra 2D, bijatyki (ale nie walka na arenie tylko przechodzimy w prawo)

- gra 2D, odbijanie piłki deską i zbijanie klocków (coś jak Arkanoid )

Edytowane przez kaensainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś mini-gierki platformowej z jakimś samurajem wymaciach!ącym kataną. Chciałbym żeby gierka była trochę krwista (na wzór niektórych anime) i brutalna ;) Najlepiej w orientalnych krainach, z orientalnym ambienten/chilloutem w tle :)

I najlepiej niezbyt stara (jakoś od 2000r. wzwyż).

 

I nie chciałbym żeby to byla jakas bijatyka typu little fighter, tylko zwykla platfotmowka w ktorej idziemy do przodu i zabijamy hordy ninja/zombie/...

 

Znacie coś takiego?

Edytowane przez amstel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...