Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Cos Jak Myth 2, battle bugsy czy coh - Polećcie Mi Cos

 

Witam mysle ze kazdy giero maniak grał w Mytha 2. Jak dla mnie jedna z lepszych gier. Z checia bym pograc w cos podobnego tylko zeby bylo bardziej na czasie.

 

Gra miala niesamowity klimat, fabule. A co najwazniejsze tzreba sie bylo sporo nagluwkowac zeby przejsc kolejne misje. Z powodu ograniczonej liczby jednostek nie bylo mowy o ataku na hura - jedynie przemyslane akcje mialy szanse powodzenia, np uzywanie zapalajacych sie strzal itp.

 

Troche w tym stylu jest company of heroes - ale oczywiscie to zupelnie inne gry.

 

Ale jest tez pewne podobienstwo - ograniczona liczba wojska, koniecznosc planowania ataku\badz obrony.

Jednostki posiadajace ścisła specyfikacje - a nie ze mamy do wybory 30 jednostek a kazda prawie taka sama - np world in conflict (po godzinie wymieklem).

W obu grach typow jednostek bylo kilka ale praktycznie kazde byly wazne.

 

Kiedys byla tez taka gra - battle bugs, pamieta ktos to jeszcze?

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2851

 

To byl dopiero klimat - mrówki, karaluchy, trzmiele smierdziuchy icon_biggrin3.gif:D. Kto grał wie o czym teraz mowie.

-------------------------------

O cos takiego wlasnie mi chodzi - czyli duzo akcji, jeszcze wiecej myslenia i planowania, niesamowita grywalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś gierkę:

- w cyberpunkowo - podobnych klimatach [Mirror Edge'a aktualnie przechodzę]

- strategię, której akcja rozgrywa sie w aktualnych czasach - kładąca większy nacisk na ekonomie, rozwój aniżeli walkę

Dziękuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Oryginal War nie chodzi o grafike tylko o frajde z gry a ta jest przednia ;)

 

 

W cyberpunk'owych klimatach to moge polecic FPP DeusEx albo strategie turowa Paradise Cracked, ewentualnie jeszcze moze byc turowka w stylu jRPG Anachronox no i jeszcze stara przygodowke Omikron: The Nomad Soul.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi! Przejdę od razu do rzeczy :P

Grałem kiedyś kiedyś w grę, w której wybierało się jakiś tam rodzaj czołgu czy hammera i .... Fragowało się inne czołgi/hammery :D Do wyboru były różne bronie: rakiety samonaprowadzające, machinegun itp. Jest to stara i darmowa gra. Widok z góry (coś jak GTA). Niestety nie pamiętam nazwy owej gry, więc proszę o pomoc w znalezieniu jej :)

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie dzisiaj taką gierkę RTS, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry... była to gra raczej wydana przed 2000 rokiem. Co pamiętam to były 2 czy 3 nacje, czasy raczej takie współczesne, może trochę bliska przyszłość, choć nie koniecznie, różne pojazdy, czołgi, ale raczej robotów itd nie było. Co najbardziej pamiętam, że były tam takie "buldożery" do zbierania szczątków/części po rozwalonych pojazdach po bitwie itd.

 

Ktoś kojarzy?

Już wiem, ta gra to Mayday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konfiguracje macie w podpisie :D duzej roznicy nie ma miedzy nimi, wiec to bez znaczenia, ale jak cos mi nie pojdzie to wpadne na 9600M GT i tam bede probowal. A wiec szukam jakiejkolwiek gry poza strzelankami typu quake itp Nie chcialbym zebyscie mi radzili pograc w GTA, NFS, COD itp bo juz mnie nudza i sa wszedzie wiec o nich wiem :P Szukam czegos mniej znanego a wartego uwagi, moze nawet sporo starszego. Teraz gram w RBR, Crashday i cod, fifa (xD) itp Zdaje sobie sprawe ze wymagania sa takie iz pasowalo by tu pol miliona gier, ale licze na to ze podacie cos co was interesowalo, bylo ciekawe i przyjemnie sie gralo.

 

Ps. Gra na calkowitym low mi nie przeszkadza, to tak dla pewnosci. Ale watpie zeby jakas gra tego wymagala xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei szukam czegoś dobrego na lana... jakieś (nie turowe) RPG/H&S, najlepiej z możliwością grania z jednym kluczem (albo i bez ;] ) na paru kompach. Hmmm, jeśli miałbym podać jakieś najbliższe skojarzenie, to Polanie 2 w trybie rpg, ale z coopem tam był jakiś problem, więc odpada. Ktoś ma pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam dobrych przygodówek. Nie muszą być najnowsze, ale ustalmy granicę w okolicach milenium.

Oczywiście najważniejsze - fabuła. Ma być bardzo przekonująca, a przy tym hmmm... bajeczna? Ideałem jest dla mnie Najdłuższa Podróż (1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam tytułu gry, w któą grał koleś w markecie na XBOX 360. To był jakiś RPG chyba w klimatch japońskich.. Ktoś coś kojarzy?

Enchaned Arms, Eternal Sonata, Lost Odyssey, Last Remnant, Infinite Undiscovery - troche tego jest na klocka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam pewnej gry, lecz nie mogę sobie przypomnieć tytułu :/ Ta gra nie jest może jakaś super i jest starsza. Gdzieś się mieści w przedziale lat 2000 - 2006. Ale dokładnie nie wiem... :/ Otóż gra była z gazety albo Komputer Świat albo Gry, tak mi się wydaje, że z którejś z tych. Akcja gry rozgrywała się w kosmosie, prawdopodobnie na marsie. Było się takim małym kosmitą w takim ubraniu białym, miało się plecak z tlenem itp. tak jak normalny strój kosmity. Słychać było zawsze jak postać oddycha. Chodziło się dosyć chaotycznie i można było zmieniać szybkość chodzenia poprzez klawisze F1, F2 itd. Na początku chodziło o to, że się wylądowało na planecie i miało się z takiej kostki, chyba RUDY wybudować jakiś garaż, który nam wybuduje poprzez odpowiednie surowce pojazdy. Ta gra może jest trochę dziecinna, bo może i tak wyglądała, ale jest bardzo wciągająca. Pamiętam jeszcze, że aby odlecieć gdzieś musiałem znaleźć jakieś części i surowce jak RUDY itp. od jakiś stworzeń zamieszkujących planetę. Zawsze musiałem budować swoją bazę, przez stawienie sześciennej rudy i włączenie lasera, który ją aktywował i powstawała budowla. Charakterystyczne było też coś takiego, że mogłem sterować pojazdami i np. latać i takim pojazdem co przenosił w powietrzu te rudy, żebym mógł coś zbudować, ale miałem także poziom baterii (wyglądała jak taka zielona beczka i miała paski stanu) i musiałem na odpowiedniej platformie ją ładować. Często było tak jak rozpoczynałem rundę na innym miejscu to musiałem np. znaleźć baterię żebym mógł uruchomić pojazd i ją naładować. Kamera była zza pleców tego kosmonauty i tak samo było jak przełączałem się na jakiś pojazd.

Trochę się rozpisałem, ale tyle pamiętam i mam nadzieję, że ktoś zna tytuł tej gry i mi pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konfiguracje macie w podpisie :D duzej roznicy nie ma miedzy nimi, wiec to bez znaczenia, ale jak cos mi nie pojdzie to wpadne na 9600M GT i tam bede probowal. A wiec szukam jakiejkolwiek gry poza strzelankami typu quake itp Nie chcialbym zebyscie mi radzili pograc w GTA, NFS, COD itp bo juz mnie nudza i sa wszedzie wiec o nich wiem :P Szukam czegos mniej znanego a wartego uwagi, moze nawet sporo starszego. Teraz gram w RBR, Crashday i cod, fifa (xD) itp Zdaje sobie sprawe ze wymagania sa takie iz pasowalo by tu pol miliona gier, ale licze na to ze podacie cos co was interesowalo, bylo ciekawe i przyjemnie sie gralo.

 

Ps. Gra na calkowitym low mi nie przeszkadza, to tak dla pewnosci. Ale watpie zeby jakas gra tego wymagala xD

polecam pierwszą część ghost recon. kupisz za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Znacie jakieś gry na PC w klimatach klasycznego anime? Mechy, niewidzialne kombinezony itp.

Anime? Oni , mi sie podobala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania moi mili :)

 

Najpierw to w 1998 roku mialem komputer i tam taka gre, jak sie wlaczalo pisalo SEGA, to byla strzelanka, chyba 2D - nie wiem jak to nazwac, zza np. szafy wychodzil czarny koles i trzeba bylo go zabic, ale w miedzy czasie latali biali zakladnicy i wolali HELP ME HELP ME jak sie w niego trafilo to bylo zle.

 

A drugie ... Gralem w Call Of Duty ModernWarfare, Pomimo, ze bylem nastawiony negatywnie, zrobila na mnie fajne wrazenie. Szukam podobnej strzelanki, ale realistycznej - w sensie zabijania ludzi, a nie potworow czy robotow itp.

Moze ktos cos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, szukam dobrego RPG ale ja wolę coś z 3D, ewentualnie może być i rzut izometryczny, ale wiek gry 2004+

 

Tak zastanawiam się nad Sacred 2, ale nie wiem czy mi się spodoba, z RPG podobały mi się cała seria Gothic, Wiedźmin, Diablo 2 więc szukam czegoś z tego gatunku. Jakieś propozycje?

 

Aha, odpada TES, NWN i Mass Effect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei szukam czegoś dobrego na lana... jakieś (nie turowe) RPG/H&S, najlepiej z możliwością grania z jednym kluczem (albo i bez ;] ) na paru kompach. Hmmm, jeśli miałbym podać jakieś najbliższe skojarzenie, to Polanie 2 w trybie rpg, ale z coopem tam był jakiś problem, więc odpada. Ktoś ma pomysł?

Titan Quest wraz z dodatkiem Immortal Throne, 6 osób max po lanie, klucz niewymagany do gry po lan. Gra zapewni wam conajmniej 80 godzin rozrywki.

 

A drugie ... Gralem w Call Of Duty ModernWarfare, Pomimo, ze bylem nastawiony negatywnie, zrobila na mnie fajne wrazenie. Szukam podobnej strzelanki, ale realistycznej - w sensie zabijania ludzi, a nie potworow czy robotow itp.

Moze ktos cos polecic?

Insurgency (darmowa modyfikacja Half-Life 2 dostępna przez Steam). Irak, Afganistan, wojska zarówno amerykańskie jak i te wrogie bo trudno je określić ;) maksymalny realizm, brak celownika itd itp

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...