Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. poszukuje symulatorów pod kierownice z bardzo dużym odwzorowaniem realiów. mile widziana dobra grafika ;) wiem ze jest opcja wyszukiwarka ale szukałem i nawte samemu przeszukiwałem i ciężko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. poszukuje symulatorów pod kierownice z bardzo dużym odwzorowaniem realiów. mile widziana dobra grafika ;) wiem ze jest opcja wyszukiwarka ale szukałem i nawte samemu przeszukiwałem i ciężko :(

Richard Burns Rally/GTR2/rFactor & mody/Live for Speed? Nie oczekuj od sima super grafy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zupełnie odwrotnie nie szukam symulatora, a zręcznościowej, szybkiej arcade-ówki w stylu Motorhead/eRacer/DeathKarz/Rollcage/Re-Volt coś nowszego by się przydało (nie trackmania) :)

Edytowane przez izded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zupełnie odwrotnie nie szukam symulatora, a zręcznościowej, szybkiej arcade-ówki w stylu Motorhead/eRacer/DeathKarz/Rollcage/Re-Volt coś nowszego by się przydało (nie trackmania) :)

StuntGP FOR THE WIN!! Najlepsza z najlepszych :DD Gdyby mi się nie cięła na tym PC, to dotąd bym grał :D Zayebista gra, zayebista!! Niesamowita. :D Oh shii, wiem w co pogram :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StuntGP FOR THE WIN!! Najlepsza z najlepszych :DD Gdyby mi się nie cięła na tym PC, to dotąd bym grał :D Zayebista gra, zayebista!! Niesamowita. :D Oh shii, wiem w co pogram :]

StuntGP już dawno przejechane ;) takie cuda jak Ignition też, ktoś zna coś ciekawego w tematyce arcade i nowszego?

Edytowane przez izded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zupełnie odwrotnie nie szukam symulatora, a zręcznościowej, szybkiej arcade-ówki w stylu Motorhead/eRacer/DeathKarz/Rollcage/Re-Volt coś nowszego by się przydało (nie trackmania) :)

No to Flatout 2 lub Burnout Paradise. Ten pierwszy bardzo fajny bardzo dobrze chodzi, ma świetny współczynnik jeżeli chodzi o jakość grafiki do wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flatout 1 był fajny 2 już mi tak nie przypadła, Burnout jest natomiast za bardzo "otwary" w stylu NFS. To ma być gra bez trybu wolnego na zamkniętych trasach z bandami (eRacer, Motorhead) gdzie można wyprzedzić odbijając się od bandy, a wjazd w ścianę nie odbiera szans na wygraną, szkoda że już takich gier nie robią wszystkie ww. wyszły przed 2001r. Jak na razie w archiwum gry-online znalazłem tylko 2 interesujące tytuły Nitro Stunt Racing i Death Track Ressurection, ale to nie do końca to czego szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No e racer był zajebisty. Szkoda ze 2 nie robią bo jak na arcade jedynka miał świetny model jazdy imo (przynajmniej Mantisem ;)).

Dobrą masz pamięć, ja nie pamiętam żadnego z aut, pamiętam jak grałem w połowie liceum to była strasznie trudna dla mnie, teraz po odpaleniu Grida poznałem co to trudne wyścigi ;)

Te gierki w większości były dodatkami do gazet podobnie Motorhead i Deathkarz. Nitro Stunt Racing też jest w dodatku kioskowym co dobrze wróży powiem jak zamówię na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając gameplay-e na youtube to wygląda jak pomieszanie destruction derby z Interstate 76 (pamięta ktoś to jeszcze?) :) to już lepiej wygląda Death Track Ressurection bo bardziej jak Deathkarz i na zamkniętym torze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając gameplay-e na youtube to wygląda jak pomieszanie destruction derby z Interstate 76 (pamięta ktoś to jeszcze?) :) to już lepiej wygląda Death Track Ressurection bo bardziej jak Deathkarz i na zamkniętym torze ;)

Sry za OT ale oczywiście ze pamietam :). Kapitalna gra, remake 82 troche nie wyszedł wiec spokojnie mogli by zrobić tą gre na nowej technologii - byłoby miodnie. To samo deathkarz. Wyścigi na red planet do dziś pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem przejść 2 planety ;) naciągając trochę OT Dethkarz jest podobno obecnie freeware do pobrania z sieci ale nie jestem tego pewien (nie chcę bana ani warna) kto chce może poszukać wynikach ;) Dethkarz co do eRacera to na głównej stronie gry liga działa do dziś :)

Edytowane przez izded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche dla odmiany... kupilem jakis czas temu joya (saitek aviator)... podlaczylem go ze 4 razy bo po prostu nie mam w co grac... Poleci ktos cos dobrego gdzie mozna postrzelac i polatac po sieci? Gralem w lock on (jakos mi nie podeszlo), commanche 4 (malo kto juz gra po sieci) , mfs 9 (troche mi sie juz znudzilo ;) ), black shark (strasznie to trudne i jakos mi nie daje za duzo frajdy...), battlefield 2 (jak dobijesz sie do samolotu czy helikoptera to polatasz ze 2 min i zara Cie rozwala ;) )... kiedys gralem w warbirds nalogowo x lat temu.. jednak jak udalo mi sie zassac darmowa wersje to jakies krzaki sie robia... i nie idzie pograc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche dla odmiany... kupilem jakis czas temu joya (saitek aviator)... podlaczylem go ze 4 razy bo po prostu nie mam w co grac... Poleci ktos cos dobrego gdzie mozna postrzelac i polatac po sieci? Gralem w lock on (jakos mi nie podeszlo), commanche 4 (malo kto juz gra po sieci) , mfs 9 (troche mi sie juz znudzilo ;) ), black shark (strasznie to trudne i jakos mi nie daje za duzo frajdy...), battlefield 2 (jak dobijesz sie do samolotu czy helikoptera to polatasz ze 2 min i zara Cie rozwala ;) )... kiedys gralem w warbirds nalogowo x lat temu.. jednak jak udalo mi sie zassac darmowa wersje to jakies krzaki sie robia... i nie idzie pograc...

Ja tam lubiłem latać na Star Wars : Rogue Squadron 3D Edytowane przez ArreatPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. potrzebuję tytuł dowolnej gry, która ma dość wysokie wymagania, obsługuje physx i jej demo można ściągnąć z neta, celem stestowania jak mój 9500GT spisuje się w liczeniu fizyki

Proponuję Cellfactor, w Gothicu 3 też jest physX i prawdopodobnie w najnowszym Risen. Z nowszych to Cryostasis. Tyle przychodzi mi do głowy. Cellfactor i Cryostasis to najbardziej wymagające tytuły, które wymieniłem.

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam

 

ja panowie szukam tytulu sprzed lat :

opis

gra logiczna na amige ( chociaz pewnie na PC tez byla ) ,

jest sobie kwardat o pewnych wymiarach , po 2 rogach kulka jedna osoba/komputer gra jednym kolorem a drugi drugim , kulki jezeli przejda o jedno pole dziela sie jezeli o 2 pola przeskakuja , zasada polega na zagarnieciu jak najwiekszej ilosci pol

 

oraz kolejna prosba ;

 

platformowka 2d ( w stylu super frog'a ) idealnie by bylo jakby dzialala na padzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję RTS podobnego do C&C Generals/Zero Hour. Fajnie jakby był ciekawy tryb multiplayer dla 2-8graczy. Supreme Commander czy COH odpadają :wink: . Ważne, żeby nie było limitu jednostek i wszystko działo się mniej więcej w czasach obecnych.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako, ze wypadlem calkowicie z tematu gier a nudno ostatnio mam do Was pytanko:)

 

Poszukuje jakiejs gierki na zimowe wieczory tylko, ze zadna z tych nowych mi nie podchodzi:(

 

Chcialbym jakas gre FPP choc zblizona do UNREAL 1, nieskomplikowana, z super muzyka, fajna fabula Sci-fi(najchetniej do przejscia w sposob ciagly a nie podzielona na misje).

Mam duze braki wiec moga byc gry i z 2005r;)

 

Mocne horrory odpadaja bo mieszkam sam;P

Macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam gry do odstresowania się, najlepiej jakiś h'n's lecz niestety diablo, titan quest, torchlight oraz loki już zbadane.

Ewentualnie inny gatunek może być. Ważne, żeby się bezstresowo grało po pracy. Flatouty, crashday'e, trackmanie tez były. Strzelanki odpadają, bo nie lubię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez szukam gierek ;)

Chodzi mi o gierki podobne do nfs , moze byc tez cos podobnego do gta :)

Niestety komp stary troszke ;)

Procek - Intel Pentium 4 2,4 GHz

Grafika - Ati Radeon 9550 256mb

Ram - 512 mb + 256mb ( 768 mb )

 

Na tego staruszka ;)

driver parallel lines na tym odpale ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...