Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuje gierki w której to chodziło się pewnym chłopcem, który strzelał(krótki zasięg strzału, lub dłuższy, dolatywały do końca planszy, gdzie była większa możliość trafienia danego stworka) zbierał także monety(złote lub fioletowe), wchodził również po drabinkach,schodkach, przeskakiwał przez dołki, wchodził też do drzwi(gdzie pojawiała się komnata z owymi monetami o których wspomniałam wcześniej)strzelał do stworków, np. do ślimaków (po zabiciu, przy odrobinie szczęścia pojawiała się tzw. '' Mapka S '' )gdzie można było wybrać sobie dowolną planszę, można było też zabić innego stworka. Jeżeli ktoś kojarzy tą gierkę to bedzo proszę o odpowiedź. Ja niestety za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a gierka była naprawdę świetna :)

Z góry dzięki :)

 

 

Na jakiej platformie grałeś w tę grę? Coś jakby kojarzę ale ni cholery nie mogę sobie przypomnieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuje gierki w której to chodziło się pewnym chłopcem, który strzelał(krótki zasięg strzału, lub dłuższy, dolatywały do końca planszy, gdzie była większa możliość trafienia danego stworka) zbierał także monety(złote lub fioletowe), wchodził również po drabinkach,schodkach, przeskakiwał przez dołki, wchodził też do drzwi(gdzie pojawiała się komnata z owymi monetami o których wspomniałam wcześniej)strzelał do stworków, np. do ślimaków (po zabiciu, przy odrobinie szczęścia pojawiała się tzw. '' Mapka S '' )gdzie można było wybrać sobie dowolną planszę, można było też zabić innego stworka. Jeżeli ktoś kojarzy tą gierkę to bedzo proszę o odpowiedź. Ja niestety za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a gierka była naprawdę świetna :)

Z góry dzięki :)

 

brzmi jak połączenie prehistorika z supermario bros :) generalnie gierek ze zbieranie pieniążków było multum. to było na amidze/pegasusie czy na czym?

 

Użytkownik beton14 dnia 10 marzec 2010 - 13:55 napisał

Wita. Mam prośbę , szukam gry w której ścigały się w samochodzikach zwierzęta, takie jak tygrys rekin łoś. Strzelały do siebie z tych samochodzików , lub utrudnieniem były plamy oleju. Stara gra , jeśli ktos jąz na to byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy jak ta gra się nazywała:)

 

Ta gierka to Pet Racer :) Fajna gra swoją drogą.

 

a propos jak sie nazywala NAPRAWDE stara gra na pc (ok. 93/94) w ktorej tez popindalalo sie cala menazeria wiem ze byla tam panda rekin tygrys podobnie jak w pet racer (w sumie ciezko zeby w grach o wyscigach zwierzatek wsadzac do bolidu dajmy na to ukwiala albo kolonie termitow ;). gra ultra szybka i moooocno oldskulowa, wie ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuje gierki w której to chodziło się pewnym chłopcem, który strzelał(krótki zasięg strzału, lub dłuższy, dolatywały do końca planszy, gdzie była większa możliość trafienia danego stworka) zbierał także monety(złote lub fioletowe), wchodził również po drabinkach,schodkach, przeskakiwał przez dołki, wchodził też do drzwi(gdzie pojawiała się komnata z owymi monetami o których wspomniałam wcześniej)strzelał do stworków, np. do ślimaków (po zabiciu, przy odrobinie szczęścia pojawiała się tzw. '' Mapka S '' )gdzie można było wybrać sobie dowolną planszę, można było też zabić innego stworka. Jeżeli ktoś kojarzy tą gierkę to bedzo proszę o odpowiedź. Ja niestety za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a gierka była naprawdę świetna :)

Z góry dzięki :)

 

obstawiam na 99,5%, że jest to Flimbo's Quest, gierka z czasów c-64

 

Flimbo's Quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję first person shooterów w klimacie crysisa lub bardziej 'wojennych' - pominąć proszę tytuły oczywiste -serie battlefield i call of duty.

 

Polecam:

 

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci

 

Nie ma potrzeby poznawania poprzednich części.

 

Ogólnie akcja toczy się na terenach skażonych po wybuchu reaktora w Czarnobylu.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gier nowych i starych,które chodziłyby mi na mój konfig:

Procesor : AMD Athlon 2000+

Karta: ATI RADEON 9600 PRO 128 MB 128 Bit

RAM: 1280 MB

Płyta główna: MSI 8147C+

Zasilacz: L&C 300W

 

i tu pytanka o niektóre gry czy będą mi chodzić:

-Wiedźmin

-Gears of War

-Któreś z nowych Pes'ów

-Dragon Age Początek

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego szanownych moderatorów. Niestety bardziej odpowiedniego mojego oko nie znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale podziwiam Twój optymizm. Złośliwości na bok :) Masz praktycznie identycznego PC jak mój poprzedni. Najbardziej wymagającą grą którą odpaliłem na nim był Oblivion (acz wymagało to dostrajania plikiem ini itp.). Oprócz tego z RPG mogę z czystym sumieniem polecić starszego brata wspomnianego Obliviona, czyli Morrowinda. Oprócz serii TES bardzo ładnie chodzi na tym sprzęcie (serio, jest to chyba najlepiej wyglądająca gra 3d na takiego PC) Fable : The Lost Chapters. Mimo swej cukierkowości jest to fajny crpg w baśniowym klimacie. Inne gry TPP warte polecenia : Psychonauts, Beyond Good and Evil, Trylogia Prince of Persia. Z nie tppowych gier - cała gama oldschoolowych crpg (Torment, Baldury, seria IWD...).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gier nowych i starych,które chodziłyby mi na mój konfig:

Procesor : AMD Athlon 2000+

Karta: ATI RADEON 9600 PRO 128 MB 128 Bit

RAM: 1280 MB

Płyta główna: MSI 8147C+

Zasilacz: L&C 300W

 

i tu pytanka o niektóre gry czy będą mi chodzić:

-Wiedźmin

-Gears of War

-Któreś z nowych Pes'ów

-Dragon Age Początek

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego szanownych moderatorów. Niestety bardziej odpowiedniego mojego oko nie znalazło.

 

Może pesy pójdą cudem ale oprócz nich żadna gra się nie uruchomi. Jakiego typu gier szukasz ? W co już grałeś ?

 

Spróbuj: Flatout2, MDK2 (staroć ;d), Call of Cthulhu, bloodrayne 1 i 2. rtcw, et, medal, cod1,cod2, hl1 (musisz zagrać ale pewnie grałeś), hl2 pójdzie chociaż cienko z powodu procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem gears of war. Chodzi na średnich o dziwo...xD ale tnie się czasami. Natomiast jeśli chodzi o Fable to mam i gram,ET nie lubie,zmęczyłem się tą grę. Icewind Dale, Morrowindy i inne przeszedłem. Z tych starszych to raczej all poprzechodziłem. Jedynie dwa trony jak to kolega wspomniał przejdę w najbliższym czasie.

I tutaj pojawia się pytanie. Czy COD 4 MW będzie mi chodzić? Data premiery ta sama,i ramu mniej bierze COD. na intelu XGMA3100 chodziło bo mam w lapku a to jest słabsza karta. Hmmm będe musiał zobaczyć :):) A coś z nowych ktoś coś słyszał? Nawet na minimalnych mogę grać,byleby było dosyć płynnie. od 2007-2009. Nowszych nie chcę bo to bzdura pytać o nowsze.Z 2009 jeszcze można coś powybierać. Niektóre tylko usprawniają stare engine'y jak np. Unreal Engine 3.0 :):)

 

Czekam na propozycje. dziękuje z góry. szukam jakichkolwiek gatunków btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy gry polegała ona na:

zarządzaniu ranczem

hodowli bydła

wynajmowaniu kowboi do ochrony tego bydła

zaopatrywaniu ich w jedzenie i amunicje

pędzeniu bydła na pastwiska a później do miasta na sprzedaż

gra dzieje się w czasach indian i kowbojów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przypomniała mi się pewna gra, nie sądzę, że ktoś będzie wiedział o co chodzi ale pisze gdyż poprzednio też tak sądziłem a ktoś wiedział...

 

Miałem tylko demówke i nawet nie wiem która to misja, czy tam zadanie czy co...

 

Gra stara, grałem w nią na moim pierwszym kompie - Celeron 450 MHz, 96 MB SD-RAM, GF 32MB...

Może śmiesznie będzie wyglądało jak napiszę, że podobna do Crysis :)

 

Opis - standard, jestem jakimś żołnierzem, rozbitkiem czy czymś, jestem w jakby lesie i mam gdzieś dojść, do jakiejś bazy albo co... Po tym lesie biegają dziwne stwory, pamiętam jednego który wygląda coś jak wielki skorpion, gdy go zaatakuje to mnie goni i nawet jak wlecę na wieżyczkę strażniczą to on mnie ustrzeli zielonym kwasem czy czymś... Dało sie dziada ustrzelić z bardzo daleka gdyż miałem przypadkiem przy dobie snajperkę, a jak się snajperka skończyła to zawsze pierwszy strzał z kałacha trafiał w miejsce gdzie celownik. Pamiętam przepaść podobną jak u Unreal 1 misja 2.

 

Od kilku lat co jakiś czas podejmuje próby odnalezienia tej gry ale to na nic...

 

Ktoś coś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Gra, której nazwy poszukuję, była dodatkiem do simsów i jest do nich podobna. Bohaterowie znajdują się na pewnej planecie i muszą rozwinąć w sobie odpowiednie umiejętności, aby pokonać alieny, które po jakimś czasie atakują ich siedzibę, a przy okazji można wplątać się w romans lub nawiązać przyjaźnie, bohaterów jest kilku i charakter gry jest.. kosmiczny.

 

Wybaczcie, nie wiedziałem, jak to inaczej opisać. Czy ktoś wie, jaką grę mam na myśli?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja gra to prawdopodobnie SpaceColony:)

 

 

A ja poszukuję innej gierki strategii o robotach takich czerwonych jedne jeździły na gąsienicach i strzelały minigunem a inne biegały na 4 nóżkach jak pająki budowało się w niej miasto robotami konstrukcyjnymi a potem armie robotów np pająków i niszczyło się bazę przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomocy

 

Poszukuje gry przygodowej w typie "Wackow" ( szukanie roznych przedmiotow i wykorzystywanie ich , wieksza czesc gry operujemy myszka.

Gra wydana byla w jakies gazecie w 2001 roku. Tytul gry jest tez imieniem glownego bohatera)( zielonego ludka ) Gra rozgryywa sie w kosmosie. Rozpoczyna sie od wizyty w swego rodzaju bazie w ktorej rozmawiamy z kims za pomoca monitora naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do motoru. pamietam ze byl epizod w swego rodzaju kosmicznym wiezieniu.Malo inforamcji ale moze cos wam sie skojarzy. Podawajcie co wam przyjdzie do glowy.

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja gra to prawdopodobnie SpaceColony:)

 

 

A ja poszukuję innej gierki strategii o robotach takich czerwonych jedne jeździły na gąsienicach i strzelały minigunem a inne biegały na 4 nóżkach jak pająki budowało się w niej miasto robotami konstrukcyjnymi a potem armie robotów np pająków i niszczyło się bazę przeciwnika

 

Możliwe że to było Machines.

Tutaj okładka gry:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomocy

 

Poszukuje gry przygodowej w typie "Wackow" ( szukanie roznych przedmiotow i wykorzystywanie ich , wieksza czesc gry operujemy myszka.

Gra wydana byla w jakies gazecie w 2001 roku. Tytul gry jest tez imieniem glownego bohatera)( zielonego ludka ) Gra rozgryywa sie w kosmosie. Rozpoczyna sie od wizyty w swego rodzaju bazie w ktorej rozmawiamy z kims za pomoca monitora naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do motoru. pamietam ze byl epizod w swego rodzaju kosmicznym wiezieniu.Malo inforamcji ale moze cos wam sie skojarzy. Podawajcie co wam przyjdzie do glowy.

Pozdrawiam i z gory dziekuje

 

To najprawdopodobniej Flojd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje gry w której pływało się taką żółtą łodzią podwodną, wykonywało się różne misje i można było wpływać do takich stacji(chyba baz ale nie jestem pewien)podwodnych. Bardzo lubiłem tą grę, a że jest stara to mnie skleroza złapała i nie pamiętam już tytułu. Gra była w 3D. Jakby było coś niejasne to proszę pytać...

Z góry dzięki. :lol2:

 

Pliska napiszcie bo bardzo chciałbym w tą grę pograć... :cry:

 

A pro po to gra chyba była wydana na linuxa ale na xp też chodziła.

Edytowane przez Mikp71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakiś link do tej gry??

 

daj swój adres e-mail to ci wyśle.

 

a przy okazji znasz tą grę o której piszę a może przy najmniej wiesz kto może znać??? :rolleyes:

Edytowane przez Mikp71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje gry w której pływało się taką żółtą łodzią podwodną, wykonywało się różne misje i można było wpływać do takich stacji(chyba baz ale nie jestem pewien)podwodnych. Bardzo lubiłem tą grę, a że jest stara to mnie skleroza złapała i nie pamiętam już tytułu. Gra była w 3D. Jakby było coś niejasne to proszę pytać...

Z góry dzięki. :lol2:

 

Pliska napiszcie bo bardzo chciałbym w tą grę pograć... :cry:

 

A pro po to gra chyba była wydana na linuxa ale na xp też chodziła.

 

Czyby Subculture?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc szukam pewnej gry

 

1.Była ona na PC

2.Jest strategiczna

3.Chodziło się tam robakami (mrówki, pająki, osy itp.)

4.Gra nie jest najnowsza ,ale stara też nie jest

5.I to nie wormsy

 

Grałem kiedyś w DEMO ale plyta sie zgubiła i teraz tytułu znaleśc nie moge :/

Z tej gry pamiętam np. że jak rozwalało się baze przeciwnika to (tak jakby)

z dachu wylatywała taka żółta maź czy cos w tym stylu i kto zbierze więcej tego czegos ten przejmuje tą baze

i może kierować tymi robakami, jeszcze wiem że np jak miało się mrówki to można było stworzyć ich 3 rodzaje

zwykłego atakujacego i takie co strzelają, ostatnią zeczą jaką pamiętam to podczas wczytywania danego levela

to pokazywały się obrazki z owadami i częsc danego levela, Nestety więcej nie pamiętam :/ zapewne nikt w to nie grał i mi nie

pomoże bo pewnie niewiele z niej pamiętam, jeśli jednak ktoś grał i kojarzy tytuł to z góry thx ...

Edytowane przez max193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...