Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam odpowiednika gry Faraon lub Zeus (strategia ekonomiczna w czasach starożytnych ewentualnie średniowiecznych) wśród nowych gier (seria Anno i Settlers odpada).

 

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wzgardziłbym jakimś dobrym arcade na pada - niekonieczne najnowsze. Odpada Burnout, Flatout, Pure, NFSy, TD:U, Blur, SplitS/Vel.

 

Najchętniej zobaczyłbym coś w stylu WipeOut'a ;(

 

podbijam prośbę, też bym pograł w coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapomniałem jak się nazywa gra w której kierowało się "wychowańcem" (zwierzakiem bądź chyba jakimiś stworkami) rozwijało się jego umiejętności, wychowywało albo na dobrego albo na złego, on rósł musiał wykonywać zadania i wszystko to się toczyło koło jakiejś wsi gdzie własnie ten wychowaniec traktowany był jako bóg czy coś takiego i wszyscy mieszkańcy w niego wierzyli ... kurde z tego co pamiętam to wyszła pierwsza i potem druga część tej gry. Była to gra już pełna 3D. Jest stara, nie są to jakieś nowości. Może pamiętacie ja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś do polatania sobie, żeby sprawiało przyjemność, bardzo amatorskiego (przeciwność FS) :)

 

Moze Tom Clancy's Hawx? Idealnie by pasowala seria Ace Combat, ale tego nie ma na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś shooter z elementami horroru (ale nie dużo) w dobrej cenie?

 

Przede wszystkim FEAR 1 z oboma dodatkami oraz Doom 3 z ROE.

 

Z "nowości" za około 100zł jest AvP3 i Metro2033.

 

Z TPP: The Suffering i Dead Space.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pamietam ze dawno 5 lat temu moze wiecej gralem w jakas gierke w ktorej latalo sie samochodem nad miastem glownie chyba w nocy.W tej grze robilo sie rozne misje mozna bylo udoskonalac nasz samochod w rozne bronie lasery itp.i walczylo sie z innymi samochodami xD Gra byla w 3d .Zna ktos tytuł ona byla chyba w jakims cd-action albo cos.Zna ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniały mi się dwie gry, czego nie mogę jednak powiedzieć o ich tytułach. Mam nadzieję, że mi pomożecie. W obydwie grałem w latach 90 na PC. Pierwsza była dwuwymiarowym erpegiem (statystyki, ekwipunek i te sprawy) i opowiadała historię trzech mężczyzn (braci?), których to poczynaniami kierował gracz. W danej chwili kierowało się tylko jednym - chyba z możliwością zmiany - a reszta podążała w tym czasie za wybrańcem. Każdy z nich miał koszulę w innej barwie! Panowie zaczynali przygodę w średniej wielkości mieście osłoniętym murami, za którymi czaiły się orki i inne ohydne potwory. Mieścinę tę zamieszkiwali między innymi kowal i człowiek oferujący transport w inne części świata, z usług którego można było korzystać od samego początku. To znaczy, że gra była "otwarta". Druga to platformówka, w której pod władzę gracza dostaje się człowiek zarażony wirusem (?), który powoduje mutację. Akcja toczyła się w jakimś amerykańskim mieście, współcześnie, żadna przyszłość. Pamiętam, że zaczynało się bez uzbrojenia (?), a każda zdobyta broń stanowiła swoisty checkpoint, przy którym główny bohater przechodził w kolejne stadium mutacji. Dwie, dość nieoryginalne, pozycje z rynsztunku zapadły mi w pamięć: shotgun i wyrzutnia rakiet. Kojarzę z nią tytuł Intruder, ale wielokrotne bezowocne poszukiwania uzmysłowiły mi, że może to być pomyłka.

 

PS Zanim skończyłem pisać tego posta, wrzuciłem raz jeszcze Intrudera (plus parę haseł) w Google i... znalazłem grę o tytule Ar'Kritz the Intruder. Eureka!

 

 

 

Edycja: Znalazłem i pierwszą grę. To

. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tutaj spojrzeć.

Jest to przegląd najciekawszych reedycji na polskim rynku, uwzględniając opłacalność produkcji + szereg porad, gdzie/jak kupić taniej gry. Jak znalazł, wybierając się do sklepu, tym bardziej że rodzimi dystrybutorzy nie dbają o katalogi swych reedycyjnych ofert.

Edytowane przez MTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Od jakieś czasu szukam pewnej gry i mam nadzieje, że ktoś z was będzie wiedział o jaką pozycję mi chodzi, po krótce opis: bohaterką jest dziewczyna(wygląda trochę jak lara croft z tomb rider), budzisz się w przyszłości w jakiś dokach, całe otoczenie obok Ciebie jest trochę obskurne i metalowe. Na początku poruszasz się sam, (sterowanie za pomocą myszki, widok z góry) później do twojej drużyny dołącza pies-robot, pozniej inni, pamiętam że jednym z jego ataków był strzał działkiem laserowy które miał umieszczone w pysku. Poruszając się w dokach wykonujesz jakąś misje wśród ludzi i robotów. Wychodząc z miatsa jest pustynia, gdy przez nią przechodzisz atakują cię wilki, walka jest turowa, dochodzi się do jakiejś wieży. zbierasz jakies rzeczy do ekwipunku które trzeba będzie później uzyc. na koniec tej częsci wlaczysz z jakimiś 3 gościami, tło walki to był piasek, i jakis metalowy budynek, trudno ich było pokonać. Pozniej udajesz sie na inna planete, tym razem pełną zieleni i jakies ruiny miasta się tam znajdują. Tyle pamiętam z tej gry :( i poszukuje tytułu. mam nadzieje że m i pomożecie i wmiarę dovbrze ja opisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiej starej wyścigowej gry niepamietam jak się nazywa i może zawiele szczegółów też nie ale to co pamietam to: autka było widać od góry jak w GTA2, były różne opcje upgrade'ów samochodów typu zderzaki z kolcami, pozostawianie po sobie plam oleju podczas jazdy czy takie tam... była również opcja sabotażu innego gracza. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc?? Z GÓRY DZIĘKI

 

Ps. Pamietam że grałem w tą gre w 2000-2005(chyba) także nie jest to nowa gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...