Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Szukam dwóch gier, mam nadzieję że dacie radę mi pomóc. :)

 

Pierwsza - grałem w nią gdy miałem 4-5 lat, nazywałem to "Skaczący Stefek" :D Grafika była dwuwymiarowa i bajkowo kolorowa; sterowało się okrągłą, czerwoną piłką (oczywiście żyjącą :D), która poruszała się głównie poprzez skakanie. Gra zaczynała się w zielonej dolinie, tuż po starcie wchodziło się do chatki po coś, co dodawało punkty (z tego, co pamiętam, to były jakieś żółte kulki czy coś takiego); chwilę potem przenosiliśmy się dalej, musieliśmy ominąć kilka przeszkód w postaci przeciwników i kolców a potem przedostawaliśmy się do następnego poziomu. Między poziomami była mapka z lotu ptaka - oczywiście nic szczegółowego, bo gra jest naprawdę stara. Parę poziomów dalej wchodziło się do ogromnej lodowej jaskini; pod koniec trzeba było pokonać takiego dużego, płomiennego ptaka (Feniks?). Nigdy nie udało mi się tego dokonać. :D

 

Druga - też dosyć stara. Najwięcej, co z niej zapamiętałem, to szczegóły graficzne. Plansza (plansze?) była szara (w ogóle cały layout był oparty na szarości), w rzucie izometrycznym. Każda postać zajmowała jeden "kwadracik". Kierowało się całą kompanią, był to oczywiście RPG. Prawdopodobnie była to gra TBS (turn-based strategy; turówka). Pamiętam jeden etap, gdy trzeba było walczyć z pająkami; nazwane były one w grze "Web Spiders". Niestety niedużo pamiętam, ale mam nadzieję, że pomożecie mi jakoś. :)

 

Bardzo chciałbym znowu zagrać w obie gry... Z góry dzięki :)

 

Czekam na odpowiedź...

 

doklejony cytat

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie. Jaka to była gra? Biegało się żabą i omijało przeszkody. Było w 3d. pamiętam np. kosiarki albo schody rozwalające się.

 

Druga gra to: Coś w stylu rollercoaster 1 tylko Dziwniejsze. Pamiętam, że się straszyło gości. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie. Jaka to była gra? Biegało się żabą i omijało przeszkody. Było w 3d. pamiętam np. kosiarki albo schody rozwalające się.

 

Druga gra to: Coś w stylu rollercoaster 1 tylko Dziwniejsze. Pamiętam, że się straszyło gości. Pomocy!

 

Stawiam na Froggera 3D i Theme Park World (Sim Theme Park).

 

(...)

 

Na jaką platformę była ta druga gra? Przypomniało mi się
, ale raczej odpada, bo nie jest turowe. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam nadzieję, że mi pomożecie a chodzi o to iż szukam gry lecz nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Pamiętam, że wybierało się postać taką dziwną - [ nie był to człowiek, miało to takie dziwne uczy, kolor skóry zielony albo jakis szary dokładnie nie pamiętam] chodziło się po jakimś miasteczku i życie toczyło się jak naprawdę. trzeba było gdzieś spać, kupować coś u innych a jak chciało się go okraść lub zabic to to było bardzo niebezpieczne :P . mam nadzieję, że coś wymyślicie :( liczę na was ;)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką platformę była ta druga gra? Przypomniało mi się Darkmere, ale raczej odpada, bo nie jest turowe.

PC. Nie, to na pewno nie to, grafika w tamtej grze była lepsza. Większa rozdzielczość.

 

Słuchajcie mam nadzieję, że mi pomożecie a chodzi o to iż szukam gry lecz nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Pamiętam, że wybierało się postać taką dziwną - [ nie był to człowiek, miało to takie dziwne uczy, kolor skóry zielony albo jakis szary dokładnie nie pamiętam] chodziło się po jakimś miasteczku i życie toczyło się jak naprawdę. trzeba było gdzieś spać, kupować coś u innych a jak chciało się go okraść lub zabic to to było bardzo niebezpieczne :P . mam nadzieję, że coś wymyślicie :( liczę na was ;)

Kurde, coś mi się kojarzy ale też tytułu nie pamiętam... Czy ta postać to było zombie? Pamiętam, jak grałem w grę w której wcielało się w taką postać (zombie) i chodziło po mieście; jadło się mózgi ludziom i takie tam :S Edytowane przez lsudny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC. Nie, to na pewno nie to, grafika w tamtej grze była lepsza. Większa rozdzielczość.

 

 

Kurde, coś mi się kojarzy ale też tytułu nie pamiętam... Czy ta postać to było zombie? Pamiętam, jak grałem w grę w której wcielało się w taką postać (zombie) i chodziło po mieście; jadło się mózgi ludziom i takie tam :S

 

 

nie nie to raczej nie bylo zombie :( :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema sluchajcie szukam starej gry dla dzieci w ktorej bylo trzeba ustawiac różne przeszkody czy tez elementy pomocne aby chyba mysz doszła chyba do sera - wiem że nie jest to dokladny opis ale pamietam ze najpierw sie planowalo cala "akcje", np ustawiajc nozyczki nad sznurkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam gry wydanej przed 2000 rokiem. Są to wyścigi samochodowe autkami sterowanymi radiem. Na pewno nie jest to RC Cars i Stunt GP. Jeździło się tam po m.in. osiedlu gdzie można było się natknąć np. na piłkę od kosza. Nie wiem jak was naprowadzić na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam dość stare gry (czasy 486) coś jak wormsy tylko akcja dzieje się w kosmosie i strzelamy do siebie statkami. Za pieniążki można było kupować coraz to wymyślne pociski. Na planszach były planety które swoją grawitacją pomagały "podkręcać" pociski ;] - gra w 2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam dość stare gry (czasy 486) coś jak wormsy tylko akcja dzieje się w kosmosie i strzelamy do siebie statkami. Za pieniążki można było kupować coraz to wymyślne pociski. Na planszach były planety które swoją grawitacją pomagały "podkręcać" pociski ;] - gra w 2D

 

Na 99% będzie to 

. Ale zdaje mi się że gra jest jednak sporo młodsza niż "czasy 486" ;) chociaż dokładnie nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w ktorej jedzilo sie takim podobny samochodem jak na plilota i sie scigałes z kompem mogłes grac na 2 itp... Na torze byly salta itp ,,, byly takie zielone paski to byly dopalacze

 

 

 

Grałem w to u kolegi jakies 3/4 lata temu

Edytowane przez HubertTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

szukam jakiegoś fpsa w trybie mp. Nie musi być nowość. Liczy się grywalność i oczywiście aby ktoś jeszcze był na serwerach. Najlepiej klimat WWII.

Gram w cod 1,2,4. Wcześniej w vietcong (to była gra :)).

 

Dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldam: Medal Of Honor?

 

u nas na forum jechali po tej serii, a szkoda bo screeny ciekawe.

 

Red Orchestra :evil:

 

tego nie znałem. opinie całkiem dobre no i cena przystepna więc chyba się skuszę.

widziałem tez scrreny z dwójki i wygląda świetnie, ale obawiam się , że na moim lapku nie będzie komfortowo.

 

Wolfenstein: Enemy Territory. Zdecydowanie.

 

spróbuję z pewnością, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuję z pewnością, dzięki.

 

Zaopatrz się od razu w ETPro. Kiedy grałem w ET, czyli jeszcze jakieś cztery lata temu, większość serwerów działała właśnie na tym modzie. Wprowadza drobne, ale uprzyjemniające grę zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam gry w którą grałem 13 lat temu i jeśli dobrze pamiętam demo gry było dołączone do sterowników od 3dfx. Do wyboru były dwa roboty, jeden duży chyba pomarańczowy, a drugi mniejszy zdaje się, że niebieski i walczyły między sobą na arenie z której można było spaść, a z nieba latały harpuny którymi rzucało się w przeciwnika. Proszę o pomoc, bo mi to nie daje spokoju : )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry i jest to gra, dośyć stara, bo jak mi się zdaje to jeszcze 6-10 lat temu w nią grałem i polegała na "obronie miasta", czarny ekran, a na dole miasto z którego wystrzeliwuje się rakiety w bodajże meteoryty, które leciały w stronę miasta, rakiety celowało się myszką i one leciały, wybuchały, i ten wybuch miał pewne pole rażenia, w którym niszczone były meteoryty, gra była dzielona na poziomy/stage'e coraz trudniejsze poziomy. Gra 2D. Proszę o pomoc ma ona dla mnie wielkie znaczenie. Dziękuję z góry:)

Edytowane przez darkshit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę grę, ale nazwy nie pamiętam, jeśli zależy Ci tylko na gameplayu, to na podobnej zasadzie jest (i z lepsza grafiką+ upgrades):

Play MAD: Mutually Assured Destruction, a free online game on Kongregate

 

(PS sorry zapomniałem że chodzi o meteoryty, a nie o atomówki...)

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...