Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niewiem czy piszę w dobrym poście, ale szukam kilka fajnych gierek, najlepiej samochodówki i strzelanki na podane wymagania: procesor - intel core 2 duo t4500 1 MB L2 cache 2.3 GHZ, Grafika - Ati radeon HD 4570 512 MB, RAM 3GB DDR3, zawsze zapomni dopisać, że może być coś w stylu gta, mafia (choć niewiem czy pójdzie).

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Edytowane przez patmil18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Devil May Cry 4;

-posprawdzaj może najnowsze Need For Speed ;

-Crysis wciaż jeszcze żyje ;

-może warto sprawdzić Bioshocka z dwójką - grafika już starsza - ale klimat wciąż porządny;

-Na czystą strzelankę turniejową - Unreal Tournament 3;;

- jeśli chodzi o sandboxy to w zeszłym roku pojawił się 'Red Dead Redemption' (GTA na dzikim zachodzie) i ludzie się zachwycają. + jest jeszcze 'Prototype'

 

Tyle co mi do głowy przychodzi bogram głównie w RPGi

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie coś polecić co by na prawdę weszło na mojego lapka ?

-Crysis wciaż jeszcze żyje ;

na 8 GB/s przepustowości na grafie i 220 Mh/z na rdzeniu ? chyba kpisz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ostatnich 2 nfs zapomnij, Mass Effect, Mass Effect 2, Dead Space śmigają. PS. Na bank nie masz 220mhz na grafie. Może w 2d. Jakby Ci brakowało wydajności to pobaw się w podkręcanie MSI Afterburnerem. Mam zapisany profil do grania który podbija takty (tak jak w sigu) i różnica jest widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś specyficzne wymagania? Bo platformówek 2D jest od groma i jeszcze trochę.

 

ed. sprawdź to. Nie miałem okazji zagrać, ale ludzie chwalą ;)

 

no wlasnie zapomialem dopisac zadnych zabaw z czasem ;-)moje dziewcze nie bardzo takowe lubi

 

chodzi o w ktorej :

 

1) zbierasz diamenciki/kwiatuszki etc

2) jest kolorowa

3 zniezbyt trudna ;-)

takie cos byloby idealne ( tj ta konkretnagre moje dziwecze juz przeszlo ) :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zapomialem dopisac zadnych zabaw z czasem ;-)moje dziewcze nie bardzo takowe lubi

 

chodzi o w ktorej :

 

1) zbierasz diamenciki/kwiatuszki etc

2) jest kolorowa

3 zniezbyt trudna ;-)

takie cos byloby idealne ( tj ta konkretnagre moje dziwecze juz przeszlo ) :]

 

Jazz Jackrabbit 2 jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kup kobiecie PSX i Crash Bandicoot 3? Ciężko o drugą tak dobrą plarformówkę

 

Albo podepnij jej pada i skonfiguruj emulator PSX. Gra jest wypas. Oprócz tego też polecam Jazz Jackrabit, Lomax, pierwsze 2 Raymany i jak mi jeszcze coś wpadnie do głowy to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam gry LOGICZNEJ w ktora gralem okolo 10 lat temu. Niestety nie pamietam jak gra sie nazywa i wszelkie sposoby jej wyszukania w googlach niestety na razie nie pomogly. Moze wy ja pamietacie. Opisze mniej wiecej o co w niej chodzilo.

 

Gra polega na odgadnieciu ukrytej sekwencji kolorw. Komputer losowo generuje sekwencje kolorow np. 5 i uklada je w linii poziomej. Gracz ma za zadanie w okreslonej liczbie krokow odgadnac poszczegolne kolory na poszczegolnych 5 pozycjach. Do tego w pierwszym ruchu wybiera na poszczegolnych pozycjachpropozycje poszczegolnych kolorów z palety np. 12 dostepnych kolorów. Komputer udziela informacji ile kolorow wybranych przez gracza jest w ukrytej sekwencji oraz czy ktorys z kolorow jest na swojej pozycji. I tak powtarza sie poszczegolne kroki az dojdzie sie do prawidlowego ustalenia jaki kolor jest na poszczegolnych pozycjach. Gra ma kilka poziomow trudnosci tzn moze byc np. paleta 15 kolorow z ktorych trzeba odgadnac 5 kolorów w 5 ruchach. Gra jest naprawde mocno logiczna i trzeba niezle sie napocic aby zmiescic sie w nieduzej liczbie ruchów.

 

Jesli ktos pamieta nazwe gry bede wdzieczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, ktora bedzie wygladala tak dobrze jak Eve Online, nie musi byc online i glownym celem bedzie mining, eksploracja i ekonomia.

 

Nie wiem, w jakim stopniu odpowiada twoim oczekiwaniom, ale sprawdź
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam gry LOGICZNEJ w ktora gralem okolo 10 lat temu. Niestety nie pamietam jak gra sie nazywa i wszelkie sposoby jej wyszukania w googlach niestety na razie nie pomogly. Moze wy ja pamietacie. Opisze mniej wiecej o co w niej chodzilo.

...

 

grałem kiedyś w planszówkę o tych samych zasadach - nazywała się mastermind. może to Ci pomoże w poszukiwaniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...