Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, w jakim stopniu odpowiada twoim oczekiwaniom, ale sprawdź

.

 

Wątpię aby ta gra kiedyś ujrzała światło dzienne.

 

Poza tym twórcy wydają się dąrzyć do kolejnej Freespace-owej strzelanki

 

Do prawdy nie ma żadnego nowoczesnego Space Sima ?

 

EDIT

Vendetta Online wygląda obiecująco, choć daleko jej do jakości Mass Effect 2, brak lądowania, miast itd.

 

Chyba mam wyidealizowany obraz gry która nie istnieje :)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie zapomialem dopisac zadnych zabaw z czasem ;-)moje dziewcze nie bardzo takowe lubi

 

chodzi o w ktorej :

 

1) zbierasz diamenciki/kwiatuszki etc

2) jest kolorowa

3 zniezbyt trudna ;-)

takie cos byloby idealne ( tj ta konkretnagre moje dziwecze juz przeszlo ) :]

 

 

Trochę odkopię ale może komuś innemu się przyda. Pamiętam ze starych czasów Lomax [

] i Rayman, część 1 [
]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prawdy nie ma żadnego nowoczesnego Space Sima ?

 

Do głowy przychodzi mi jedynie Homeworld, ale to wiekowa symulacja. Kiedyś, bodajże w CDA, była bardzo przyjemna strategia, rozgrywana w kosmosie, ale zapomniałem tytułu - muszę poszukać w sieci, co to było.

 

ed. zawsze pozostaje Spore :lol:

 

Znalazłem coś takiego, ale to nie to: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11128

 

Eureka, znalazłem: Nexus: The Jupiter Incident

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałem u siebie grę w kulki (układanie 5 kulek i więcej tego samego koloru w rzędzie).

Gra wyglądała tak, że na środku była plansza, a po bokach dwie kolumny. Jedna z królem (pod kolumną nazwa osoby z najlepszym wynikiem) i jedna z aktualnie grającą osobą.

Kolumna gracza wraz z rosnącą liczbą punktów wydłużała się.

Szukam tej gry dla mamy. Grała w różne wersje, ale to była Jej ulubiona.

 

 

 

Co ślepemu po oczach.

Nie zauważyłem, że jest temat dla poszukiwaczy. Proszę o przeniesienie.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra której szukam to dosyc 'nowa' gra w 2D, rzut na tor wyscigowy, po torze jeździmy samochodzikami z gry lub tymi, które mozna było dodać samemu. Była mozliwosc gry w dwie osoby + boty komputerowe, cechą wszystkich autek były takie smieszne, wypełnione w całości czarne kółka. Miała calkiem niezla fizyke jak na taki arcade i dawała sporo funu. Samochody się psuły, leciał z nich dym, mozna było zajechac do pit stopu na naprawe :) Na pewno ktos kojarzy, ja niestety nie moge znaleźc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuje pewnej gry w ktora gralem dosc dawno temu, zdaje sie ze mialem ja z pewnego numeru KomputerSwiat Gry (czy cos takiego). Bylo sie w niej kosmonautą i byly rozne ciekawe misje na roznych planetach, bardzo mi sie podobala ta gra. Grafika pewnie byla slaba, juz nawet nie pamietam. Ale gra bardzo wciagala, bynajmniej mnie. Jesli ktos zna tytul to bardzo prosze o podanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra której szukam to dosyc 'nowa' gra w 2D, rzut na tor wyscigowy, po torze jeździmy samochodzikami z gry lub tymi, które mozna było dodać samemu. Była mozliwosc gry w dwie osoby + boty komputerowe, cechą wszystkich autek były takie smieszne, wypełnione w całości czarne kółka. Miała calkiem niezla fizyke jak na taki arcade i dawała sporo funu. Samochody się psuły, leciał z nich dym, mozna było zajechac do pit stopu na naprawe :) Na pewno ktos kojarzy, ja niestety nie moge znaleźc.

 

Generally?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generally?

 

 

Tak, dokładnie to, thx ;)

 

Jeszcze jedna gra:

 

wyscigi , kazdy zawodnik byl z innego kraju, byly poziomy, mozna bylo miec dopalcze w samochodzie albo spuszczac plame oleju zeby zawodnicy sie wywracali. Nie jest to pet racer, wacky wheels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie to ;) Wszystkie gry z serii 'samochodziki rc' kojarze :) Konkretnie chodzi o jazde go-kartami, różne tory w róznych panstwach. Zawodnicy z różnych panstw, z kazdym kolejnym wyscigiem coraz trudniej, nowe tory itd...gra z czasów Win95/98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś podobne gry do tej Doritos Crash Course - Wikipedia, the free encyclopedia tylko, że na pc ?

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=F5ELU7RVo0k

 

Ewentualnie jakieś nowe platformówki na pieca.

 

Z nowszych toShank,super meat boy, trine przelazłem jakby co. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie to ;) Wszystkie gry z serii 'samochodziki rc' kojarze :) Konkretnie chodzi o jazde go-kartami, różne tory w róznych panstwach. Zawodnicy z różnych panstw, z kazdym kolejnym wyscigiem coraz trudniej, nowe tory itd...gra z czasów Win95/98.

 

Big Red Racing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiej starej wyścigówki w której samochody były dwustronne, tzn 'dach' to było to samo co 'podwozie' ;d pamiętam jeszcze że jeden wyścig zazwyczaj to był koło 50 okrążeń, pomoże ktoś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiej starej wyścigówki w której samochody były dwustronne, tzn 'dach' to było to samo co 'podwozie' ;d pamiętam jeszcze że jeden wyścig zazwyczaj to był koło 50 okrążeń, pomoże ktoś?:)

 

Rollcage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A ja nie szukam gry, lecz cutscenki z gry.

 

Ostatnio mi sie przypomniała. Byłem przekonany że to Far Cry, ale obecnie przechodze i nie było jej, a była by raczej na początku.

 

Ogólnie jest tropikalna wyspa, łódka z chyba kolesiem i laską. Laska idzie coś zrobić a my ucinamy sobie drzemke. Potem budzimy sie i przypływa jakaś inna łódka bądź helikopter, dokładnie nie pamiętam.

 

Nie wiem co to może być innego, na prawde myślałem że to Far Cry, ale było tylko to intro z burzą. Może wersji GoG coś brakuje? Ogólnie bardzo dawno to było, a jakoś strasznie mi sie podobało. Może ktoś kojarzy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znalazłem, byłem blisko - Far Cry Instincts, musiałem grać w demo na klocku.

 

Gdyby kogoś ciekawiło o co mi chodziło -

(szkopskie audio, ale tylko taką wersje HD znalazłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję starej mini gry która polegała na zapełnianiu planszy. Na planszy odbijały się pingwiny i można było tworzyć ściany w pionie i poziomie. W każdej kolejnej planszy był o jeden pingwin więcej. podczas tworzenia jeśli pingwiny uderzyły to ściana przestawała się tworzyć wiem że była odpalana z jednego pliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry strategiczno-ekonomicznej. Akcja toczy się w okresie panowania Napoleona we Francji i na początku gry mamy do wyboru 5 mocarstw Prusy, Austrię, Wielką Brytanię, Francję i Rosję. O ile się nie myle to jest gra turowa, można też rozwijać technologie. Naszła mnie chęć gry, ale zapomniałem nazwy tej gry. Myślę, że nie będziecie mieli problemu ze skojarzeniem tej gry. Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...