Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to nie to. W tej nazwie było chyba słowo "glory". Dziękuje za pomoc ,ale już znalazłem tą grę. Jak ktoś jest zainteresowany to tytuł tej gry to Imperial Glory.

Edytowane przez Bryta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam takiej starszej gry - była zainstalowana na kompie od razu, z win98.

Pamiętam że to był taki bomber man, tylko w 3D, chodziło się jakimś ludkiem i rozwalało chodzące grzyby (z zielonymi i czerwonymi kapeluszami) bombami. Widok był z ukosa, kamera chodziła za postacią ale nie zmieniała kąta.

Pomóżcie jaki tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dzięki z góry za pomoc.

 

Szukam gry, w którą grałem jako pierwszą na własnym komputerze, nie licząc sapera i pasjansów.

 

Pierwszy komputer dostałem w roku 1998 lub 1999 i ta gra była tam jako dodatek do zakupu.

 

Pływało się tam statkiem, była chyba w dwuwymiarze i robiło abordaże albo 'inwazje'. Pamiętam że robiło się jakieś zakupy, handel. Ale najbardziej zapamiętałem jak na polu bitwy, tj. statek bądź jakiś port czy wyspa, umarli wyparowywali. Było kilka różnych jednostek, silniejsze i słabsze, miały inne kolory mundurów. Piraci chyba też byli. Kapitan był najsilniejszy, potem bosmani i 'piechociarze' najsłabsi, ale najliczniejsi. Słabo pamiętam jak się nimi sterowało, ale chyba wszystko myszką się robiło.

 

Daleko tam nie zaszedłem, trudna ta gra była dość. Teraz po latach jeszcze raz bym w to zagrał.

 

Pamięta ktoś jak ona się nazywała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiś fajnych gierek które powinny spełniać te warunki:

- muszą pójść na mojej maszynie (Celeron D 2.66 ghz, 1,25 gb ram, radeon 9550 128 mb)

- FPS lub sandbox, jeśli fps to najlepiej z multi, bo kampania mi się szybko nudzi

- nie może ich zbyt ciąć, więc chodzi mi żeby nie schodziły poniżej 50 fps

- nie może to być far cry, Unreal tournament, CS, CoD, ani GTA bo już w nie grałem.

Mam nadzieje że ktos pomoże bo już mnie nudzi granie w popularne gry, bo są zazwyczaj nowe, i wymagające, a nie kręci mnie granie z 20 fps na liczniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIema Wszystkim !:D

 

 

Jest sprawa zycia lub smierci ;o Szukam nazwy gry w ktora gralem chyba w 2000r to taka strzelanka z II wojny swiatowej chodzilo sie kolesiem normalnie kamera oczami gracza pamietam tylko ze w pierwszej misji byla zima mozna bylo wsiasc do motoru lub auta i jezdzic pamietam rowniez ze w tej misji na koniec tej misji trzeba bylo odleciec samolotem i nie wolno bylo wlaczyc alarmu znaczy zeby cie nie widzieli szkopy w tym lotnisku. POmozcie Bo nie wytrzymam bylem juz tak zdesperowany ze encyklopedie gier przerzucalem pokoleji; o

 

Dzieki z gory wierze ze uratujecie mnie;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może polecić jakąś grę 2d w klimacie Castelvania:SOTN? nie chodzi mi tu o tematykę, ale o konwencję prezentacji świata itp. a także stopień dopracowania i grywalonści czy jak to kiedyś się określało miodności.

 

I druga prośba - jeśli ktoś może polecić tytuł który można porównać do Metal Gear Solid - z mocno zaakcentowaną, ciekawą fabułą, odstającą trochę od większości produkcji itp. Chodzi o to, że siadasz przy sprzęcie i nie możesz się odkleić bo gra zasysa jak szambiarka biegunkowe stolce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być podobna, może traktować o czymkolwiek, jeśli miałeś do czynienia z MGS będziesz wiedzał o co mi chodzi..Zależy mi głównie na niesztampowej grze w której fabuła jest jednym z głównych fundamentów - w przeciwieństwie do obecnych produkcji, gdzie wszystko i tak się sprowadza do biegania z pistolecikiem itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiś fajnych gierek które powinny spełniać te warunki:

- muszą pójść na mojej maszynie (Celeron D 2.66 ghz, 1,25 gb ram, radeon 9550 128 mb)

- FPS lub sandbox, jeśli fps to najlepiej z multi, bo kampania mi się szybko nudzi

- nie może ich zbyt ciąć, więc chodzi mi żeby nie schodziły poniżej 50 fps

- nie może to być far cry, Unreal tournament, CS, CoD, ani GTA bo już w nie grałem.

Mam nadzieje że ktos pomoże bo już mnie nudzi granie w popularne gry, bo są zazwyczaj nowe, i wymagające, a nie kręci mnie granie z 20 fps na liczniku :D

 

Nexuiz 2.5.2

Tremulous 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Z racji tego, że niedługo trzeba wszystko w budzie pozaliczać, postanowiłem odstawić world of warcraft na dwa miesiące, ponieważ kiedy opłacę abonament, na pewno nie wezmę się za naukę :D Szukam gry która będzie, dobrym darmowym zamiennikiem MMO nie tylko rpg, słyszałem sporo dobrego o League of Legends, World of Tanks, Vindictus itd. ale chce poznać jeszcze więcej tytułów którymi warto się zainteresować.

 

P.S. Wyśmienicie byłoby, jeśli podane przez was gry nie miały do kupienia tylko za real pieniądze żadnych OP broni itp., skoro by mnie to interesowało grałbym w wowa na privie :)

Edytowane przez Enzovelionn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LoLa może być trudno zacząć - zwłaszcza jak nie grałeś wcześniej w Dotę/HoNa i nie masz nikogo kto by Ci mógł wyjaśnić co i jak. Inaczej w kilkunastu pierwszych meczach z ludźmi będziesz zjeżdżany za feedowanie i raczej nikt z tobą nie przysiądzie żeby Ci wszystko wytłumaczyć - no chyba że złapiesz kogoś na grze z botami. Kasa mało daję w grach, do kupienia za kasę - kosmetyczne skiny dla postaci lub 2-krotnie większa szybkość zdobywania leveli [max jest 30 i można wbić po 3-4 miesiącach po 1 grze dziennie bez boostów] i wewnętrznej waluty IP (wygrywanej w grach). W grze jest 70 kilku bohaterów , ale masz odblokowanych tylko 5-6 + to co w danym tygodniu jest darmowe na wypróbowanie + to co sobie kupisz za IP).

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam takiej starszej gry - była zainstalowana na kompie od razu, z win98.

Pamiętam że to był taki bomber man, tylko w 3D, chodziło się jakimś ludkiem i rozwalało chodzące grzyby (z zielonymi i czerwonymi kapeluszami) bombami. Widok był z ukosa, kamera chodziła za postacią ale nie zmieniała kąta.

Pomóżcie jaki tytuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam jakiejś gry na Xboxa 360, w której trzeba trochę pomyśleć :rolleyes: bo te wszystkie fps czy "platformówki" w których trzeba aż jeden przycisk wciskać a bohater sam i tak za gracza wszystko wykona już mnie nużą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM Kiedyś grałem u kolegi w grę lecz nie pamiętam jak się nazywa

Grało się tak że robiło się takie ludziki oni kopali podziemne tunele i tam coś można było wybudować nie pamiętam co

Ale wiem że gra była bardzo fajna Proszę o Pomoc !!! :lol:

Proszę o nazwę tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam informacji na temat manualnej (mechanicznej) gry,która w latach 70-tych była popularna w wesołych miasteczkach.Nazwy nie pamiętam. Była to dosyć duża prostokątna skrzynka do której z boku wrzucało się monetę.Wówczas z górnej części wylatywała stalowa kóleczka i pomiędzy metalowymi pręcikami opadała w dół. Za pomocą pokrętła ,w poziomie,kierowało się taką małą figurką z workiem. Gdy udało się złapać opadającą kuleczkę do worka to automat wypłacał określoną liczbę monet.Bardzo proszę o wszystkie dostępne informacje na temat tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w którą grałem dobrych parę lat temu. Pamiętam że była to wersja demonstracyjna z CD Action, pamiętam również że była to gra strategiczna toczona w przyszłości. 1 z misji zaczynała się tym że lecieliśmy małym oddziałem nad jakimś zniszczonym miastem czy coś takiego i ktoś nas zestrzelił, potem musieliśmy się dostać do bazy. o ile dobrze pamiętam to jedynym surowcem który był w tej grze to jakieś czerwone kryształy, zbierane one były przez jakiś specjalny pojazd. inna misja wersji demonstracyjnej była na mapie z bujną roślinnością i z wodospadem. Żołnierze używali broni laserowej bądź rakiet(chyba) tak samo jak i różne pojazdy. O ile dobrze pamiętam w bazach budowało się również wieże obronne. Napisałem chyba wszystko co pamiętam.

 

Mam jakiś taki przebłysk z dzieciństwa że chyba zaczynała się na "V" ale radze się tym zbytnio nie sugerować bo nie jestem pewien.

Edytowane przez JaneQ90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

szukam gry z lat 90-tych

były to na taakiej zasadzie, że była plansza z górami i takimi różnymi w formacie 2d i szedł rządek ludzików które trzebabyło przeprowadzić na drugą stronę planszy używając ich do budowania mostów i kopania tuneli i skakały te ludziki na spadochronach i takie tam.

 

drugą grą jest gra na pegasusa chyba bo nie jestem pewien. nie pamiętam dokładnie czy było jakieś menu przy ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>niu pamiętam pylko ostateczną rozgrywkę, że było zielone tło coś w rodzaju pola bitwy bo był most i troche drzew i takie tam. po dwóch stronach rzeki były coś w rodzaju armii takich prowizorycznych bo był jeden oddział kawaleri( jakieś 6 sztuk) jedna armata i jeden oddział piechoty i to można było trochę powiększyć do trzech armat itd. można było grać na dwóch graczy.

Mam nadzieję że wystarczająćo opisałem poszukiwane gry:)

z góry dzięki za każdą informację

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...