Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki serdeczne! ze screenów wynika że to właśnie o to się rozchodziło!

PS. faktycznie, ktoś wcześniej o to zapytał, jednak nawet przez myśl mi nie przyszło, że ktoś mógł tego szukać ;P (szczególnie ze prawie 30 stron do przeglądania:P)

Dziękówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znacie moze taka gre o ile dobrze pamietam to:

 

- mozna było grac w 2 osoby wtedy ekran był podzielony na pół, było dwóch facetów i 2 babki do wyboru. Jeden dobre pameitam ze jest taki bardzo przypakowany (niczym robert burneika ;)) i w ostatniej misji trzeba było pokonac takiego łysego goscia. Gra sie ogolnie zaczyna tak ze idzie sie do jakiegos białego budynku ale zanim sie do nieg wejdzie to jest przed nim auto policyjne i jak sie rozwali to auto to jes w nim bazooka. Ogolnie to sie jest dobrym bohaterem ;) Czy ktos moze kojarzy jesli nie to postaram sie cos jeszcze wytłumaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka platforma, który rok orientacyjnie? Widok z pierwszej/trzeciej osoby?

 

 

kurcze tak orientacyjnie to było gdzieś hmmm moze 1998/99. Wiem ze ta gra pojawiła sie w jednym z odcinków 13 posterunk jak grali na komputerze (dokladniej t grą w nią na poczatku Czarek i ten taki kolega arniego, a pozniej grał sam arni i wlasni pamietam ze wtedy bylo o tym otwieraniu auta i byla w nim bazooka) a widok to taki ze widac cała postac, z zza pleców widok

 

o nawet zalazłem

 

http://www.youtube.com/watch?v=sE_LtZ-cQZg

 

od 2:10 min ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema xD szukam gry a raczej jej Tytułu w której chodziło o rozbudowywanie kolei w sferze czasowej od parowozów do elektrycznych od miast do miast, to jest bardziej platformowa gra i zapomniałem jak sie nazywała a nie moge poradzic sobie z jej odszukaniem :) mam nadzieje że pomożecie :) napisze szerszy opis może komuś sie przypomni:) To było oparte na takie mapie i tam zaznaczone były miasta i zaczynało sie zwykle od jakiegoś jednego i łączyło sie je drogą kolejową. te tory sie ulepszało do elektryczności czy do szybkości i ich ilośi na danej trasie :) może to cos pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

żona robi prawo jazdy i zażyczyła sobie grę symulującą właśnie taką uliczną jazdę - ktoś pzna jakis tytuł?

 

Symulator jazdy 2

Wg mnie te programy i tak nic nie dają.

 

Jeśli chodzi o grę to Mafia, GTA

Edytowane przez adrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema xD szukam gry a raczej jej Tytułu w której chodziło o rozbudowywanie kolei w sferze czasowej od parowozów do elektrycznych od miast do miast, to jest bardziej platformowa gra i zapomniałem jak sie nazywała a nie moge poradzic sobie z jej odszukaniem mam nadzieje że pomożecie napisze szerszy opis może komuś sie przypomni:) To było oparte na takie mapie i tam zaznaczone były miasta i zaczynało sie zwykle od jakiegoś jednego i łączyło sie je drogą kolejową. te tory sie ulepszało do elektryczności czy do szybkości i ich ilośi na danej trasie może to cos pomoże:)

 

 

Railroad Tycoon Deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuakam gry nawet starej nie pamietam z jakiego roku ale gralem w nia kilka lat temu. Chodzi w niej oto ze lata sie helikopterem jakims, a na ladzie jakims czolgiem czy nie wiem jak to nazwac ogolnie sie lata i jezdzi po wyspie wypelnia misje zbiera zlop z ktorego sie robi lepsze mnaszyny albo cos dodaje. jezeli to pomoze w opisie gry to sie zaczyna kazda misje z morza na ktorym jest nasz statek startuje sie z niego i leci na wyspe wypelniac zadania i szukac zasobow na lepsze maszyny lub ich ze tak powiem tuning ;s. bardzo prosze jak ktos ja zna niech mi odpowie Z gory dzieki.

Edytowane przez BiGoSs94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuakam gry nawet starej nie pamietam z jakiego roku ale gralem w nia kilka lat temu. Chodzi w niej oto ze lata sie helikopterem jakims, a na ladzie jakims czolgiem czy nie wiem jak to nazwac ogolnie sie lata i jezdzi po wyspie wypelnia misje zbiera zlop z ktorego sie robi lepsze mnaszyny albo cos dodaje. jezeli to pomoze w opisie gry to sie zaczyna kazda misje z morza na ktorym jest nasz statek startuje sie z niego i leci na wyspe wypelniac zadania i szukac zasobow na lepsze maszyny lub ich ze tak powiem tuning ;s. bardzo prosze jak ktos ja zna niech mi odpowie Z gory dzieki.

 

 

Mnie się kojarzy z Nuclear Strike ( Nuclear Strike, Nuclear Strike PC - GameSpot.com ), ale nie pamiętam czy tam był czołg.

 

 

BTW przypadkowo trafiłem na ten film. Pamięta ktoś ten program?

Nie ma czołgu, ale...

 

...helikopter i czołg były w Extreme Assault

Edytowane przez introvert
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam starej gry. Przygodówka, logiczna albo edukacyjna. Raczej point'n'click. Rok to będzie jakieś 1998-2000, nie pamiętam dokładnie. Mogło być w jakimś czasopiśmi (CDaction albo Dobra Gra) Na pewno na PC/Win. Była po polsku razem z głosami

 

Widok z pierwszej osoby. Akcja toczyła się w kosmosie, który w ogóle nie był podobny do układu słonecznego. Poruszanie się po planetach odbywało się na ekranie gdzie widać było 4 planety. Na jednej planecie w było coś jakby to [link] i coś tam stało - słup albo tubylec. Na innej przez środek ciągnął sali się stół. To może narysuję: załącznik. Stał tam kosmita, chyba jakby robot. W tej sali oczywiście po bokach były ściany, które też było widać. Reszty planet nie pamiętam. Gdzieś też była "postać" wyglądająca jak pojedyncza część ciała - ręka albo oko, nie pamiętam. Jeśli dobrze sobie przypominam to jeszcze gdzieś postać pojawiała się tak znikąd. Jeszcze indziej był jakiś kielich. Gra ogólnie dość tajemnicza.

Na pewno nie były to:

-Myst i pozostałe części

-Ring: The legend of Nibelungen (chociaż tutaj jak zobaczyłem pierwsza lokację to myślałem, że to to, ale nie)

-Kryształowy klucz (za mało mroczne)

post-188878-0-34782900-1315046579_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w którą grałem kilka lat temu. Mianowicie chodzi o grę w której jeździło się czołgami, z których wystawały różowe lub fioletowe (nie pamiętam) głowy lub mózgi. I strzelało się do innych czołgów. Do wyboru były trzy rodzaje czołgów.A strzały to były takie kulki które chyba się odbijały. Proszę jeśli kotś pamięta tytuł niech poda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry - kiedyś demko było z jakimś polskim czasopismem komputerowym ok 10 lat temu. RTS w klimatach starożytnej persji z elementami fantasy. Była mapa świata z kilkoma miejscami do odwiedzenia w których robiło się różne misje i popychało tym samym fabułę do przodu. Macie jakieś pomysły?

 

edit: znalazłem - Persian Wars.

Edytowane przez zul22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam takiej gry tylko nie pamiętam tytułu, jedyne co pamiętam to że nazwa gry była na takim medaliku jak mają żołnierze typowy hack'n'slash tylko sci fi początek taki facet i babka rozbijają się na planecie pierwsza mapa to pustynia skorpiony plus latający robot który ich atakuje dochodzą do takiego muru i muszą użyć łomu żeby weszli przez kanały tam był taki szef czy jakoś tak i nie chciał ich wypuścić dalej niestety nie pamiętam... pomóżcie plisska chciałem sobie w to zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję nazwy pewnej gry platformowej 2D. Wiem, że w tej nazwie było imię głównego bohatera (kojarzę też że przy wchodzeniu/wychodzeniu do gry było to imię odczytywane przez lektora). Bohater to coś w rodzaju kulki z oczami, która przy poruszaniu się nie obracała się wokół własnej osi. Celem gry było zebranie wszystkich umieszczonych na planszy kulek/diamentów/punktów (coś w tym stylu), wtedy przechodziło się do następnego poziomu. Bohater umiał wysoko skakać. Byli jacyś przeciwnicy, na początku miało się zwykły pistolet, później dostawało się coraz lepsze bronie. W różnych poziomach występowały różne platformy, np. spowalniające, lodowe, metalowe, po których inaczej się poruszało. Wydaje mi się, że co poziom/kilka poziomów dostawało się kod, który można było wpisać w menu gry, żeby nie zaczynać od początku. W wersji, którą ja grałem można było przejść tylko pierwszy rozdział (gra na licencji shareware).

 

W załączniku taki prosty obrazek poglądowy.

 

edit: Znalazłem :D. Gra nazywa się Camy 2: The Machine 2.3

post-189231-0-84615900-1318070382_thumb.png

Edytowane przez Kamiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Był tu kiedyś na forum (chyba w zeszłym roku, może na początku tego), temat o powstającej grze. Coś typu platformówka 2D, ogólnie chyba główną rolę odgrywała tam gra świateł/kolorów czy coś takiego. Nie moge sobie przypomnieć tytułu, ktoś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że przeciwnicy to były kule wylatujące z dziury w suficie. Można było taką kulę zniszczyć ładując w nią kilkanaście pocisków z pistoletu (lub lepszych broni).

 

edit: Znalazłem :D. Gra nazywa się Camy 2: The Machine 2.3

Edytowane przez Kamiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Był tu kiedyś na forum (chyba w zeszłym roku, może na początku tego), temat o powstającej grze. Coś typu platformówka 2D, ogólnie chyba główną rolę odgrywała tam gra świateł/kolorów czy coś takiego. Nie moge sobie przypomnieć tytułu, ktoś kojarzy?

 

Nikt nie kojarzy? Jestem prawie pewien że pisał o tej grze, bądź komentował, ktoś z bardziej aktywnych użytkowników - być może ath, andrew, albo Devil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, chwała ci! Dodam sobie to od razu do bookmarków co by nie zapomnieć, ciekawe kiedy wyjdzie ta gra.

 

Z ciekawości wpisałem tytuł w szukajce na forum, żeby sprawdzić kto o tym pisał, i nie znalazło nic. Pewnie tytuł nie pojawił sie w żadnym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie.

 

Grałem kiedyś w pewną grę, a raczej w jej demo, z rocznika mniej więcej 2001-2003. Były to wyścigi futurystycznych aut.

Za ni hu-hu nie pamiętam jej nazwy a chciałbym przywołać tę dziką satysfakcję z każdego przejechanego okrążenia.

 

Znaki rozpoznawcze:

 

- w wersji demo były dostępne bodajże 2 albo 3 tory

- po lewej stronie w HUD-dzie widniały jakieś odznaczenia (było ich może z 10). Im wyższe było to odznaczenie tym wzrastała prędkość pojazdu

- co jakiś czas na torze można było złapać power boosta

- (i chyba najbardziej rozpoznawalna rzecz w tej grze) charakterystyczny "Game Over"

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm potrzebuje pomocy.. Ogladalem wczoraj film o nazwie Lzy slonca (Tears of sun). Osoby ktore go znaja powinny wiedziec o co mi chodzi. Mamy byc dowodca jakiegos oddzialu (Najlepiej w US Army.)Akcja powinna sie toczyc w 21. wieku ale moze byc i wczesniej. Wazne jest aby walka toczyla sie gdzies w afryce (Ewentualnie w Afganistanie lub Iraku ale wole Afryke ^^). Fajnie by bylo jakby w grze bylo duzo roznych broni i mozliwosci wydawania rozkazow. Grafika nie jest bardzo wazna, byle by oczy od niej nie bolaly ;D

 

Odpadaja gry :

- CoD

- Operation Flashpoint

- MoH

- Battlefield

 

Z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...