Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Drakensang, Jade Empire, Fable,

2. DNF, FEAR (1+dodatki, 2), Hard Reset, Singularity,

 

O Jade Empire zapomniałem, a pamiętam, że jak wychodziło na konsole to miałem ochotę w to zagrać.

Hard Reset i Singularity wyglądają zachęcająco ale jak widzę na trailerach te rozpadające się ściany to wydaje mi się, że prędzej usłyszę ironiczny śmiech dobiegający z procesora niż faktycznie w to zagram.

 

Może Oblivion?

 

Jakoś nie mogę się przekonać do tej gry. Morrowind miał IMHO o wiele lepszy klimat.

 

 

Dziękuje uprzejmie za propozycje.

B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam starej gry w która grało się w szkole może tez wy w nią graliście bysia to stara gra 1995 - 2000 może i nawet starsza. Gra była podobna do tej (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10120) tylko ze przeskakiwało się z klocka na klocek właśnie takim pojazdem "kosmicznym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Poszukuje starej gierki strategicznej ,w ktorej w single player mialem wioske ogrodzona od razu palisada. byly tez 2 wioski komputerowe ,a na dole mapy byl las w ktorym chodzil taki mag i strzelal piorunami;d.Nie pamietam tytulu a gra mi zapadła w sercu dosłownie jak by ktos skojarzyl sobie bylbym wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. koledzy szukam gry z dawnych czasów. widok z góry na samolot i ostra strzelanka do innych samolotów. tytuł to był chyba jakiś rok i coś tam jeszcze.

PS. widziałem podobną grę na telefon z androidem : Air Attack

 

gra na PC

Edytowane przez nowson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam starej gry w która grało się w szkole może tez wy w nią graliście bysia to stara gra 1995 - 2000 może i nawet starsza. Gra była podobna do tej (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10120) tylko ze przeskakiwało się z klocka na klocek właśnie takim pojazdem "kosmicznym".

 

Ta gra to Skyroads :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam nazwy gry której zapomniałem.

Była to piłka nożna, widok z góry, prost grafika w tym stylu:

Dołączona grafika

Tworzyło się swojego zawodnika i grało nim, można było wołać o podanie do kolegów wtedy gościu krzyczał "GIMME"

Dostępne były też treningi bodajże na czas gdzie robiło się np slalomy między pachołkami.

Ktoś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szkam gry z okolic roku 2000 - 2001 chyba.

 

Gra prosta, chodzi o jakąś wersję kulek gdzie grało się przeciwko PC na zmianę. Plansza byłą podzielona na siatkę kwadracików, na każdym kwadraciku była jedna kulka. przesuwająć się o jedno pole kulki się mnożyły natomiast przeskakując o dwa pola nie. Po postawieniu kulki na polu stycznym z kulkami wroga, przejmowałem jego kulki i tak na zmianę. Chodziło o zapełnienie całej planszy mając więcej kulek niż przeciwnik. Wiem że w późniejszych levelach przeciwnik zamiast kulek miał skorpiony chyba. Plansze też były niesymetryczne. Grafika z tego co pamietam też nie najgorsza... Demo gry chyba było w tatym czasie w CDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Szukam gry grałem w to bardzo dawno gra była gratis do jakiegoś czasopisma komputerowego. Chodziło się jakimś więźniem lub uciekinierem. Trzeba było zwiać z takiego obozu kopać dołki żeby wydostać sie po za ogrodzenie uwarzać na strażników itd.. Bardzo fajna gra jak przypomne sobie więcej szczegułów to dam znać. A i jeszcze jedno strażnik jak cię na czymś przyłapał to mówił do cibie " what are you doing" i jak mu się sprzeciwiłeś to ginąłeś.. Tam się wypełniało jakieś mise gra nie była cała czas w obozię ale mnie złapali i w nim zamknęli.. była też misja w betonowym więzieniu i na lotnisku..

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

tak to jest ta pierwsza gra dziękiuje :)

Szkoda że ta gra nie obsługuje trybu 1080p :( W co warto zagrać ze starszych gier?

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś pomysł co do mojego pytania?

 

Wiem, że to tylko kulki ale nie spotkałem podobnej wersji nigdzie. Wiem, że grało się chyba niebieskimi kulkami a przeciwnik lub przeciwnicy (chyba był lvl przeciwko 2 pc) mieli rozne kolory, i tak jak już wczesniej mowiłem w jednym z leveli, przeciwnik zamiast kulek miał skorpiony. Gra z tego co pamętam miałą całkiem w miarę grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam starszej gry. 4 postacie - 2 facetów, 2 laski można sobie było wybrać i szło się przez miasto tłukąc kolesiów i rozwalając samochody (można było podnosić broń i rzucać kolesiami, byli też bossowie)... Jak na owe czasy była to super grafika 3D. Jedna z postaci nazywała się chyba HAWK. Bajerem była możliwość zabawy w 2 na jednym kompie. Coś jak Crime Life: Gang Wars.

 

EDIT: mam Fighting Force

Edytowane przez kerios83
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuje ostatnio starej gry o tematyce wojennej. Lata się w niej helikopterem o ile dobrze pamiętam to też dało się poruszać poduszkowcem. Widok gry był z góry na ziemie. Gra posiadała opcje ratowania zakładników i dostarczania ich do bazy/statku.

 

Jeśli ktoś pamięta nazwę tej gierki to bym bardzo prosił o podanie gdyż zagrałbym sobie w tego starego klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuje ostatnio starej gry o tematyce wojennej. Lata się w niej helikopterem o ile dobrze pamiętam to też dało się poruszać poduszkowcem. Widok gry był z góry na ziemie. Gra posiadała opcje ratowania zakładników i dostarczania ich do bazy/statku.

 

Jeśli ktoś pamięta nazwę tej gierki to bym bardzo prosił o podanie gdyż zagrałbym sobie w tego starego klasyka.

 

A to nie było czasem stare "Desert Strike"? Miałem to lata temu na segę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciciu szukam właśnie tej samej gry :) Nigdy nie mogłem przejść tego levelu ze skorpionami, bo byłem mały. Gra byłą tak diabelnie dobra, ale nie pamiętam tytułu, chyba clone coś tam, ale nie jestem niczego pewien. Wydaje mi się że my zawsze mieliśmy zielone kulki, a wróg miał niebieskie.

Tu podobny temat w którym proszę o ten tytuł :)

Szukam gry... [Wszystko Tutaj] - Strona 214 - polish:Elite:board

 

Mi od długiego czasu nie może dać spokój pewna stara gra której nazwy nie pamiętam Wiem, że chyba clone coś tam. O co w grze chodziło:

Była szachownica, nie jakaś prosta tylko duża z paroma ścianami w środku itp. Gracz miał zawsze zielone kulki, przeciwnik niebieskie, czerwone, lub nawet skorpiony zamiast kulek. Klonowało się swoje kulki na szachownice, na pola w odstępie 2 kratek od swojej kulki ( przesuwająć się o jedno pole kulki się mnożyły natomiast przeskakując o dwa pola nie.) i jeśli ono przylegało do kulek przeciwnika, to te zmieniały kolor na barwę gracza. Żeby wygrać trzeba było mieć więcej zajętych pól niż przeciwnik. Bardzo fajna gra grałem w nią z 8-9 lat temu, jest to coś na styl gry reversi tylko dużo lepsze.

Proszę o odpowiedź i z góry dzięki za wszelki wysiłek.

 

EDIT:

Znalazłem to Colony

http://www.midnightsynergy.com/colony/

Edytowane przez blazenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie było czasem stare "Desert Strike"? Miałem to lata temu na segę.

 

 

Kurcze właśnie nie. Tamta gierka jest dosyć podobna do tej **Seek and Destroy** ale grafika w tamtej jest z lekka lepsza oraz system gry bardziej rozbudowany.

 

 

Więc ponawiam pytanie :

 

Poszukuje ostatnio starej gry o tematyce wojennej. Lata się w niej helikopterem o ile dobrze pamiętam to też dało się poruszać poduszkowcem. Widok gry był z góry na ziemie. Gra posiadała opcje ratowania zakładników i dostarczania ich do bazy/statku.

 

Jeśli ktoś pamięta nazwę tej gierki to bym bardzo prosił o podanie gdyż zagrałbym sobie w tego starego klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam gry z 97'-2000 roku, przygodówka point'n'click na 2CD-3CD bodajże z play/click!/cd-action. Archaiczna grafika, pamiętam jedynie tyle, że akcja działa się w świecie po wielkim katakliźmie. na początku główny bohater budził się ze snu, trenował walkę mieczem, i nastepnie przemierzał uliczki zniszczonego miasta. W swoim domu został napadnięty i oblany kwasem lub czymś zarażony. Wszyscy się go bali i chcieli go zabić.

Jak sobie coś przypomnę to dopiszę

 

Już pamiętam to Dark Earth.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dawilt2

Witam szukam gry w ktorej biegało się gościem z laską na plecach a ta laska ma bicz byla to strzelanka fpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Szukam od jakiegoś czasu fajnej gry rpg w świecie fantasy z rozbudowanym systemem craftingu. Ważne, żeby widok był z perspektywy 3 osoby. Coś może jak gothic. Zna ktoś jakieś fajne gry tego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...