Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie swego czasu grałem w cuś o nazwie GROM i niezmiernie mi się gierka podobała, ale gdy wczoraj zobaczyłem screeny to złapałem się za głowę. Trochę w tym ignoranctwa i głupoty, ale widać kolejne coraz to nowsze tytuły wychowały sobie mój wzrok i GROM dziś trochę boli. W obawie przed niecodziennymi wrażeniami wizualnymi na monitorze "FullHD" postanowiłem zapytać czy znacie coś podobnego do przygód naszego przyjaciela w Tybecie, ale nowszego i bardziej zaawansowanego graficznie? Głównie chodzi mi o klimat, tryb sterowania i ciekawą historię. Ewentualnie może ktoś podzieli się wrażeniami co do GROMa na nowej maszynie, bo widzę na jutubie wygląda znacznie lepiej niż na screenach, które widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka , słuchajcie grałam parę lat temu w grę w której chodziło się kowbojem , wykonywało różne misje np. trzeba było rozpalić kominek miechem , wysyłać telegramy gra ogólnie taka dla dzieci bardzo chciałabym ją znaleźć , będę wdzięczna, POMOŻECIE?

dziękuję z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w którą grałem jakieś 10~ lat temu, chyba przed rokiem 2000. Gra była w 3D, widok chyba TPP, wybierało się jedną z trzech postaci. Wśród nich był taki duży facet w zbroi, który robił pompki na jednej ręce (z tego co pamiętam to przy wyborze postaci), a w drugiej trzymał bodajże topór (na plecach) oraz kobieta. Jestem prawie pewien, że tytuł zaczynał się na literkę V - myślałem, że Vengeance, ale nie mogę nic takiego znaleźć.

 

EDIT

Znalazłem. Ta gra to Dark Vengeance.

Edytowane przez Modd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Poszukuje gry (prawdopodobnie jakas gra akcji, TPS), widok zza plecow, chodzilo w niej mniej wiecej o strzelanie, bicie i zabijanie :D, pamietam ze jeden z pierwszych poziomow zaczynal sie cut-scenką, na ktorej widac bylo przewracajaca sie ciezarowke, a nastepny/jeden z pozniejszych etapow rozgrywal sie na stacji prawdopodobnie metra (nie jestem w stanie okreslic czy tylko poczatek, czy tez caly poziom). Gra byla dosyc brutalna :D. Mam 19 lat a gralem w ta gierke gdzies miedzy 8 a 11 rokiem zycia wiec ma ona co najmniej 8 lat (ale moze byc starsza :( ), grafika dosyc kwadratowa.

 

Wiem ze opis chaotyczny, a informacji prawie ze nic, ale jezeli ktos mialby pomysl, to prosze o pomoc :)

Edytowane przez qamer15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie swego czasu grałem w cuś o nazwie GROM i niezmiernie mi się gierka podobała, ale gdy wczoraj zobaczyłem screeny to złapałem się za głowę. Trochę w tym ignoranctwa i głupoty, ale widać kolejne coraz to nowsze tytuły wychowały sobie mój wzrok i GROM dziś trochę boli. W obawie przed niecodziennymi wrażeniami wizualnymi na monitorze "FullHD" postanowiłem zapytać czy znacie coś podobnego do przygód naszego przyjaciela w Tybecie, ale nowszego i bardziej zaawansowanego graficznie? Głównie chodzi mi o klimat, tryb sterowania i ciekawą historię. Ewentualnie może ktoś podzieli się wrażeniami co do GROMa na nowej maszynie, bo widzę na jutubie wygląda znacznie lepiej niż na screenach, które widziałem.

 

Bardzo podobne? Frater, Space Hack ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam gry. Zapomniałem jej tytułu. Jest to gra około 10-15-letnia 2D, widok z góry. Chodziło się postacią po budynku. Był to labirynt korytarzy ograniczony ścianami. Szukało się kluczy, aby otworzyć następne drzwi i przejść dalej. Oczywiście walczyło się z wrogami w budynku. Ta gra była w jakiejś gazecie na cover-cd. Było ona w pełnej polskiej wersji językowej. Pamiętam, że jak się nie miało odpowiedniego klucza, po podejściu do drzwi, donośny głos mówił "Aby otworzyć te drzwi, potrzebny jest xx klucz". xx to jakieś kolory.

 

Czy ktoś kojarzy taką grę?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Poszukuje gry (prawdopodobnie jakas gra akcji, TPS), widok zza plecow, chodzilo w niej mniej wiecej o strzelanie, bicie i zabijanie :D, pamietam ze jeden z pierwszych poziomow zaczynal sie cut-scenką, na ktorej widac bylo przewracajaca sie ciezarowke, a nastepny/jeden z pozniejszych etapow rozgrywal sie na stacji prawdopodobnie metra (nie jestem w stanie okreslic czy tylko poczatek, czy tez caly poziom). Gra byla dosyc brutalna :D. Mam 19 lat a gralem w ta gierke gdzies miedzy 8 a 11 rokiem zycia wiec ma ona co najmniej 8 lat (ale moze byc starsza :( ), grafika dosyc kwadratowa.

 

Wiem ze opis chaotyczny, a informacji prawie ze nic, ale jezeli ktos mialby pomysl, to prosze o pomoc :)

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam gry w której kierowało się czołgiem. Gra jest zrealizowana oczywiście w 3D. Niestety nie pamiętam nazwy :\ Oczywiście nie zwykłym .. temu w trakcie gry zdobywało się różne podwozia między innymi pływanie, unoszenie się nad wulkanem, w pewnym momencie nawet zamieniało się w łudź podwodną. Oprócz tego zdobywało się różnego rodzaju uzbrojenia od zwykłych krabinków hmm.. laserowych przez ciężkie działo, rakiety, działo,laser, prądnice(bądź coś co wstrzliwało wiąskę prądu) dochodząc do bomby atomowej. Większości broni były 2 rodzaje, np rakiety były zwykłe i nakierowywane ręcznie, karabinki niebieskie i czerwone, tak samo ciężkie pociski. Odnośnie misji to na początku lądowało się na plaży i rozwalając działka strażnicze i małe wozy opancerzone docierało się do dużego obiektu w którym trzeba było rozwalić promienie które się łączyły i żeby przejść dalej trzeba było zniszczyć wszystkie stacje. No w sumie to większość co pamiętam. Jak gdy

by ktoś skojarzył nazwę tej gry był bym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam jakiejs gierki survivalowej moze byc tez zombie survival ale taka podobna do gry project zomboid.Jeśli chodzi o Survival powinien to byc sandbox cos podobnego do Stranded I i II z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam czegos bardziej realistycznego :/ a te gry realizmem nie grzeszą.Chodzi mi o to ze postać musi jeść spać itp grafika nie musi byc najlepsza

Edytowane przez kotczup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam czegos bardziej realistycznego :/ a te gry realizmem nie grzeszą.Chodzi mi o to ze postać musi jeść spać itp grafika nie musi byc najlepsza

 

W simsy sobie zagraj jak ma jes i spac ;)

 

@

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie przypomnieć tytuł gierki, w którą kiedyś (lata 90.) grałem u kumpla na konsoli typu polski Pegasus (z bazarku). Była to koszykówka, bodajże 3 na 3 zawodników. Charakterystyczne były specjalne rzuty, np. Fireball, które zawsze trafiały do kosza. Aby wykonać rzut specjalny trzeba było nazbierać punkty mocy za normalne trafienia do kosza. Zawodnicy nie byli wysocy.

Z góry dzięki za każdą wskazówkę.

 

PS. to nie Street Hoop, choć też się w to grywało.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie. Bardziej to przypominało właśnie Street Hoop, tylko ludziki byly mniejsze, no i tak średnio z kolorami było. Ogólnie to były dość odległe czasy, a gra mogła być na jakiejś dyskietce z serii 10000 in 1, ale nie wykluczam, że mogłem też coś przekręcić, bo wtedy aż tak się tym nie interesowałem. Może kiedyś jeszcze ktoś tu wpadnie z jakąś propozycją.

 

W międzyczasie pograłem trochę w Street Hoop i poczułem się kilkanaście lat młodszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...