Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to gra była właśnie w tym stylu (tego typu gracze, grafika), ale raczej nie ta gra. Grało się raczej na normalnych boiskach (bądź tych streetballowych) i raczej nie było bicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry w stylu: "The Guild 2". Głównie chodzi mi o grę , w której będą zawarte elementy podobne do tych z "The Guild 2" tzn, Ekonomia, "Własnie Biznesy", wspinanie się po szczeblach kariery urzędniczej itd. Byle by nie była starsza niż 2004/5 rok. Mile widziane kilka tytułów :D

( Nie musi być koniecznie osadzona w średniowieczu, może to być nowożytność jak i starożytność)

 

Dziękuję i pozdrawiam. :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie lepsze tytuły możecie polecić na sprzęt z podpisu? Dodam, że nie miałem okazji pograć od dobrych 3-4 lat, teraz sprzęt najgorzszy nie jest (no dobra, przydałby sie i5) więc czs nadrobić zaległości.

Tematyka dowolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3, Wiedzmin 2, Skyrim, Diablo 3, Starcraft 2. Wszystkie te gry jakos powinny dzialac przy odpowiednich ustawieniach. Procek i cala platforma raczej do zmiany. Ale ten rok jeszcze jakos ujdzie. Zobaczymy co 2013 wniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gier na taki sprzęt:

CPU: Intel Pentium Dual-Core DuoT2310 1.41GHz

GPU: ATI Radeon XPress 1100 128MB

RAM: 1024MB ( Wykrywa 896MB )

Windows XP 32-bit.

 

Tematyka - gry ekonomiczne, mogą być strategie wojenne albo najlepiej RPGDołączona grafika , byleby gry chodziły płynnie nieważne jakie detale. Dziękuję i pozdrawiam Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekonomiczne: Anno Domini (Seria, pewnie 2070 nie pójdzie), Patrician, Knights and Merchants, Settlers I - III, Alien Nations;

Strategie turowe: Civilization - 1 - 3 ; Alpha Centauri; Heroes 1 - 4; [Galactic Civilization II (kosmiczne); Sword of The Stars 1(też kosmiczne) < tych nie jestem pewien czy pójdą]

 

RPG - pewnie wszystko do pewnego czasu od Bioware - Icewind Dale, Baldurs Gate 1 i 2; Planescape Torment, chyba wyczytałem że KotOR nie pójdzie + moze Fallout/Gothic

 

Problemem może być to że karta graficzna chyba wspiera tylko DirectX9.0b (a nie C), tak więc z listy moze coś nie pójść bo po łebkach sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja z kolei od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukuję starej gry o kretach Dołączona grafika Gra pochodzi z drugiej połowy lat 90-tych. We wstawkach (filmikach) występowała tam już całkiem niezła grafika 3d. Głównym bohaterem był rosyjski kret-żołnierz. Jak wynikało z filmików skazany na więzienie. Wg. fabuły gry mógł odzyskać wolność poprzez przejście szeregu misji, które jeśli się nie powiodły lądował w więzieniu. Gra tylko w filmikach była 3d - ogólnie pamiętam, że była to platformówka 2d, w której trzeba było powstrzymać inne krety-żołnierzy. Krety posiadały różne levele - im lepsze tym stawały się większe. A główny bohater jeździł na czymś w rodzaju czołgu i strzelał marchewkami Dołączona grafika Nie mam pewności ale być może producentem gry była firma Nikita, lecz moje poszukiwania w necie pod tym kątem (zarówno po polsku jak i po angielsku) na razie są bezskuteczne). Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję gry (platformówki) w której chodzi się mężczyzną z teczką (bodajże pracuje on gdzieś w biurze) i trzeba go doprowadzić do celu omijając różne przeszkody a przede wszystkim jego szefa (tak kojarzę). Były windy, budowało się schody, miało się do wykorzystania kilka poszczególnych przycisków akcji i to musiało wystarczyć aby on dotarł do celu.

Kojarzę tez, że w tej grze było kilka misji.

Trzeba było gościa bezpiecznie przeprowadzić przez ulicę. A także gasić pożar w biurze. (widok biura z góry i różnych pomieszczeń) latamy chłopkiem z gaśnicą, albo rozwalamy takie wielkie butle z wodą i wtedy pożar się nie rozprzestrzenia..

 

BARDZO proszę o pomoc.

z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Szukam gry, w którą grałem strasznie dawno temu i nie mam pojęcia jak się nazywała, a i pamiętam z niej strasznie mało. Wiem tylko tyle, że najpierw grało się dobrą stroną, potem złą. Pod koniec każdej strony dostawało się golema: dla złych ognistego, a dobrych lodowego. NIestety tylko tyle pamiętam, to było naprawdę dawno temu. Kojarzy ktoś może, co to za gra?

 

Enclave ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

grałem gdzieś z 8 lat temu w grę, w której chodziło się głównym hero, rozbudowywało wioskę. Można tam było postawić mleczarnie. Przykro mi, że podaję tak mało danych ale niestety ni pamiętam bo było to bardzo dawno. Bohaterem wraz z ludźmi atakowało się wioski, wykonywało misje. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w rozszyfrowaniu tej gry. Kamera była od góry jeśli to komuś pomoże. Pozdrawiam.

Edytowane przez zdydam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję starej gry. Było demo w jakimś czasopiśmie (na 90% CDA) z 2000r. Jeździło się np. monster trackami (tymi na dużych kołach) po torze gdzie mieliśmy różne przeszkody np. jeździło się po dachcach samochodów, robiło się slalomy między pachołkami itp. W demie były dwie trasy, w tej drugiej ścigało się takimi małymi bagami ( o ile nie myle gier ) po piaszczystym torze w widownią.

 

W nazwie gry było coś w stylu "bubble buggy boogie race" niestety nie pamietam dokładnie, tylko te pojedyncze słowa mi gdzieś tam dzwonią w głowie Dołączona grafika

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byl to Big Red Racing?

 

Niestety nie. To była gra, która musiała wyjść w 2000r. bo wtedy kupiłem pierwszy PC i pamiętam, że była to jedna z pierwszych gierek w jakie grałem. Demo z CDA najprawdopodobniej.

A nie wiecie czy istnieje gdzies jakis spis wszystkich dem jakie wyszły w danym roku na krążkach CDA? To by mi się bardzo przydało Dołączona grafika

 

EDIT:

Ach Vennor akurat napisałeś w trakcie gdy pisałem posta. Oczywiście to jest to ! Beetle Crazy Cup. W życiu bym sobie nie przypomniał. Jestes wielki! Dzięki.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawych gier z trybem Hot-seat dla 4-6 graczy. Najlepiej strategicznych. Najwięcej frajdy z przyjaciółmi mieliśmy przy wspólnej zabawie w Heroes III, Risk II oraz Risk Factions.

 

Teraz szukam czegoś nowego. Risk po kilku rozgrywkach wydaje się już za prosty, przydałoby się coś bardziej skomplikowanego. A HoMM3, no cóż, ile można w to grać. Słyszałem, że Medieval 2 total war dysponuje modem hot-seat. grał ktoś?

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animaes, jeżeli szukasz złożonej strategii dla sześciu lub więcej zawodników, to przyjrzyj się grze planszowej

. Mimo że 4 godziny to za mało na przeprowadzenie kosmicznego podboju, warto rozważyć skumulowanie trzech takich spotkań w jedno 12-godzinne i zawalczyć o panowanie nad Mecatol Rex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animaes, jeżeli szukasz złożonej strategii dla sześciu lub więcej zawodników, to przyjrzyj się grze planszowej

. Mimo że 4 godziny to za mało na przeprowadzenie kosmicznego podboju, warto rozważyć skumulowanie trzech takich spotkań w jedno 12-godzinne i zawalczyć o panowanie nad Mecatol Rex.

 

Dziękuję za propozycję. Gry planszowe to jednak inny temat (też bardzo ciekawy). Prosiłbym jednak o coś na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...