Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Desciples. Tylko tu poleciłbym tylko drugą część. Trzecia jest moim zdaniem totalnie zwalona.

 

EDIT:

Na gog.com masz promocję na wszystkie części Age of wonders.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,czy ktoś wie,jak się nazywa gra,gdzie mamy do wyboru 1 bohatera z 4 którym gramy (jeden to był na pewno barbarzyńca, drugi to chyba czarodziejka) i chodzimy po planszach zabijając pająki a na końcu jest boss pająków. widok jest jakby z góry na planszę. jeśli ktoś kojarzy to proszę o pomoc Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawych gier z trybem Hot-seat dla 4-6 graczy. Najlepiej strategicznych. Najwięcej frajdy z przyjaciółmi mieliśmy przy wspólnej zabawie w Heroes III, Risk II oraz Risk Factions.

 

Teraz szukam czegoś nowego. Risk po kilku rozgrywkach wydaje się już za prosty, przydałoby się coś bardziej skomplikowanego. A HoMM3, no cóż, ile można w to grać. Słyszałem, że Medieval 2 total war dysponuje modem hot-seat. grał ktoś?

 

Skołujcie sobie porządną planszówkę, np. Warrior Knights, Starcrafta czy Cywilizację od Fantasy Flight Games. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skołujcie sobie porządną planszówkę, np. Warrior Knights, Starcrafta czy Cywilizację od Fantasy Flight Games. Dołączona grafika

 

Planszówki też są świetną rozrywką, ale większość znanych tytułów mamy już ograne

 

Wygląda na to, że taka gra której szukam z hot-seat na PC po prostu nie istnieje. Civka jest świetna, ale cóż, za długa nawet na trybie szybkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Combat Mission próbowaliście?

 

Nie, ale spróbujemy. Dzięki Dołączona grafika

 

EDIT: Wczoraj odpaliliśmy grę, ale jej mało czytelna grafika i mała dynamika nie pozwoliły cieszyć się nam rozgrywką.

Edytowane przez Animaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Postanowiłem poczekać do świąt z zakupem jakiejś sensownej grafy, tym samym szukam gier typu FPS/Strzelanki które mi pójdą na moim zintegrowanym radku HD4250 :) ...HL2 już skończyłem :)

Reszta konfiga w synaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej informacji - rok, gatunek, platforma.

 

roku dokładnie nie znam ale pozniej jak 2003-2004 nie wyszła, co do gatunku to platformówka z elementami przydogowymi typu nacisnij guzik tu a otworzą się tamte drzwi, na windowsa ME albo XP dokładnie nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry. Pamiętam tylko że zabijało się tam kosmitów. Była tam misja że w jakiś kanałach zabijało się jakieś pająki. Pamiętam że była tam jakaś baba co dawała nowe bronie itp. ale rozwalili jej statek.

 

 

Kolego do Ciebie również uwaga - podaj szczegóły typu rok, platforma, gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gierki, w której chodziłoby o zwyczajne jeżdżenie samochodem osobowym po mieście lub można by wybierać się na jakieś długodystansowe przejażdżki np. za miasto. Chodzi o to aby sposób jazdy i wrażenia przypominały te ze zwyczajnej przjeażdżki samochodem w realu tj. dostosowany model jazdy, jazda wg. przepisów itp. Czyli taki symulator jazdy samochodem. Coś takiego jak "Symulator Jazdy 2" tylko, żeby było więcej swobody. Może też być to gra o charakterze edukacyjnym (ucząca jeździć) choć nie musi.

 

Mam kierownice Logitech Driving Force GT i chciałbym ją do tego wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tdu 1 i 2, mafia 1 (sa drogi pozamiejskie), od biedy gta sa, rfactor (duzo zabawy z modami, sa odcinki po 30km), wszelkie Trucki ktorych jest od zatrzesienia.

 

Gry "uczace" jezdzic sobie odpusc. Zero przyjemnosci, te pseudosymulatory powinny stac w biedronce po 9,99zl

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, we wszystkie te gry grałem (oprócz rfactor, lecz ze słyszenia i screenów podejrzewam, że jest to coś w stylu GT, a robienie okrążeń, jeżdżenie po torach/szutrach itd. nie wchodzi w grę).

Sprawdziło się chyba to co podejrzewałem przed napisaniem tego pytania, czyli to, że taka gra nie istnieje. Pojawiło się teraz mnóstwo różnych symulatorów dźwigu, koparki, farmy, wywrotki, spychacza.. brakuje jeszcze symulatora siedzenia na kiblu. Jest też pełno trucków a nie ma zwykłej jazdy samochodem? Conajmnej dziwne.

 

Może to śmieszne ale spodobał mi się 'Symulator Jazdy 2'. Coś zbliżone do tego by mi pasowało, nie musi być wysokobudżetowe - takich gier jak wyzej wymienione mam na pęczki a nadają się one najlepiej do rozwijania jak najszybszych prędkości, a do spokojnej jazdy raczej przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatw sobie rfactor i ściągnij trasę Targa Florio, która ma bojarze ok 70km. :) Nikt Ci nie każe jej przejechać z pełną prędkością, możesz pojechać powoli, a rfactor ma doskonały model jazdy, więc będziesz miał z tego sporo przyjemności i jazdy na co najmniej 1,5-2 godziny. :D Jak się trasa znudzi, to znajdujesz następną itp...

 

A dobrego symulatora jazdy samochodem po mieście z otwartym terenem nie znajdziesz, no chyba że jakiś profesjonalny za kilka tys. złociszy (o ile taki istnieje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu trasy w rfactorze raczej odpadają.Fakt umiejętnośc przejechania takiej trasy by mi się przydała (na wyjazdy w góry, do siebie), ale wyższym priorytetem było by dla mnie opanowanie jazdy po mieście. Marzy się oczywiście gra oparta na danych satelitarnych i jazda po ulicach całej polski/świata generowanych w locie :) Być może kiedyś coś takiego powstanie. Póki co możemy sobie "pojeździć" w google street view :D:D

 

No to chyba pozostaje mi dalsza zabawa w Symulatorze Jazdy 2. Może ktoś jeszcze zabłyśnie z jakimś tytułem - nie musi być to 'dobra' gra. S. Jazdy 2 na prawdę nie jest dobrą grą technicznie, a wciąga. Szczególnie fajna dla mieszkańców Krakowa, gdyż mamy tam odwzorowany wycinek okolic rynku głównego. Można się też wybrać do Galerii Krakowskiej :D

 

BTW. Powinni robić więcej gier z jakimiś realnymi wycinkami np. znanych miejsc dużych polskich miast. Od około 10 lat słyszę pogłoski, że powstaje coś takiego.. i powstać nie może. Miała być jakaś gra chyba o powstaniu warszawskim dziejąca się na odwzorowanych ulicach wawy, ale z tego co słyszałem ostatnio produkcja prawdopodobnie stanęła w martwym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postrzelałbym. Najchętniej w czasach współczesnych. Nienawidzę Sci-Fi w strzelankach. Zainstalowałem Crysisa, i znowu mnie odrzucił, hiper-nano technika to nie dla mnie. Half-Life'a niby lubiłem, ale te stwory są znów odpychające. Far Cry to samo. Niby dwójka FC spełnia częściowo moje oczekiwania, ale już ją skończyłem.

 

W Battlefielda 3 gram online i fajnie się gra, jednak chciałbym odejść od tematyki wojennej (CoD, MoH). Poszukuję jakiegoś FPS'a w czasach współczesnych bez kosmitów, potworów itd. Odczuwam straszny brak w tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Battlefielda 3 gram online i fajnie się gra, jednak chciałbym odejść od tematyki wojennej (CoD, MoH). Poszukuję jakiegoś FPS'a w czasach współczesnych bez kosmitów, potworów itd. Odczuwam straszny brak w tej kategorii.

 

Nie chcesz wojny, potworów, kosmitów. To do czego strzelać?:D

 

Może GTA4+dodatki? Wiem, że nie FPS, ale jest to coś innego i ma ciekawą fabułę, a strzelania jest dużo.

No chyba, że już grałeś....

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może GTA4+dodatki? Wiem, że nie FPS, ale jest to coś innego i ma ciekawą fabułę, a strzelania jest dużo.

No chyba, że już grałeś....

 

Wczoraj miałem napisać ten post, jednak po dłuższym namyśleniu powiedziałem sobie "tak, GTA". Jako, że tą grę mam zainstalowaną na stałe, polatałem trochę po mieście, postrzelałem do ludzi, pobujałem się furą i stwierdziłęm, że to nie to i jednak napisałem post. ;)

 

Chcę postrzelać do ludzi. Pamiętam, że pierwsze misje w FarCry1 były dla mnie azylem. Strzelanie w dżungli do najemników, fajne. Myślę też nad Mafią 2, bo grałem jedynie w demo, ale tu znów, nie jest to stricte-FPS. Zaczyna mnie dziwić, czemu nikt nie robi gier FPS opartych o współczesność i w miarę realnych. ;) Jak nie II WW to kosmici ... Tak sobie myślę, że może nowy MoH, chociaż wiem, że to dalej klimaty wojskowe to jednak będą Grupy Reagowania Operacyjno Manewrowego, więc może będzie jakieś urozmaicenie. ;) Nasuwa mi się też Max Payne 3, ale znów... to nie FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...