Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu grałem w całkiem fajną grę. Nie pamiętam tytułu, cały czas wydaję mi się że to coś jak Evloya ,Erloya, ale niczego takiego nie znalazłem, gra była w wersji DEMO.

Jedyne rzeczy które zapamiętałem to:

W menu była chyba jakaś planeta i charakterystyczna muzyka z metalicznym wydźwiękiem.

W grze sterowało się grupą 4 mutantów albo kosmitów , którzy różnili się jedynie nieznacznie wyglądem, można było zmienić ich kolor.

Kamera zza pleców postaci.

Miejsce pierwszej misji: Zeskakuje z jakiś skał do koryta rzeki.

Przeciwnicy: Chyba coś jak kolczaste żółwie, pająki.

Bronie: Żadnej broni się nie „wyciągało” mutant zmieniał elementy swojego ciała w nie. Była taka jak by łapa skorpiona, do walki w ręcz, coś co strzelało kolcami, miotacz ognia z ust, granatnik z ręki. Ponad to możliwość alternatywnego ataku, Przytrzymywaliśmy atak i zamiast serii z kolców, strzał jak z schotguna, zamiast miotacza ognia, ognista kula.

Ponadto była możliwość „łojenia” się podczas gdy w grze był jakiś trudny moment możla było ewoluować, dalsze skoki, lepsza broń i takie tam. Była jeszcze jakaś misja gdzie się łaziło po jaskiniach, rozwalało zasypane przejścia granatnikiem i było tam pełno kokonów które można było palić. Jeszcze coś co pamiętam to to, że gdy chciało się wysadzić jakiś wielki kamień ,żeby gdzieś przejść stawiało się obok siebie jakieś 2 małe kamyczki czy coś, jeden niebieski drugi chyba czerwony. W tedy pojawiały się miedzy nimi błyskawice i wybuchały. Takimi różowymi kamyczkami się leczyliśmy, były to chyba jakieś zwierzątka które skakały. Jeśli coś z tego kojarzycie proszę o pomoc.

 

//// Panowie i panie, przepraszam :D, Pisząc to i wspominając o ewolucji po 10 latach coś mi zaiskrzyło, gra nazywa się EVOLVA, polecam

Edytowane przez Frontside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś FPS-ik?

Jak FPS to TeamFortress2

-FPS

-Free 2 Play

-Steam

-9 klas z własnymi unikalnymi umiejętnościami

-niezbyt obszerny wybór broni, ale nie za mały

-możliwość zdobywania przedmiotów poprzez zakup(zmienia nasze konto w premium), drop system, wymiana (konto Premium)

-można zmieniać wygląd poszczególnych klas poprzez czapki, okulary, odznaki itp.

-kreskówkowa grafika (ale nie daremna)

 

sory!

zapomniałem o trybach gry:

-CTF (przejmij teczke wroga i nie dopuść do przejęcia twojej)

-CP (punkty kontrolne masz 2 punkty musisz przejąć gfłówny punkt i przejąć ostatnie dwa punkty wroga)

-KOTH (król wzgórza przejmij jedyny punkt i obroń go przez 3 minuty)

-PL (wagonik :) przepchaj wagon do bazy wroga lub nie dopuść do przepchnięcia wagonu)

-CP2 (są dwa punkty przeciwnej drużyny, przejmij pierwszy punkt aby przejąć ostatni)

-TC (1 punkt twój i 1 wroga, przejmij punkt wroga i nie dopuść do przejęcia twojego)

nie pamiętam wszystkich ale to większość

 

Organizowane są też eventy jak Halloween, Boże Narodzenie itp. podczas których można zdobyć dodatkowe przedmioty które są dostępne także poza eventami

 

podstawowe mapy to:

-CTF ctf_2fort

-CP cp_dustbowl

-KOTH koth_harvest

-PL pl_thundermoutain

-CP2 cp_orange_x3

-TC tc_hydro

 

wpisz tylko w "Guglach" Steam. Pobierz Steam --> Steam --> Sklep --> Kategorie F2P --> TF2 --> Zagraj --> Rozpoczęto pobieranie --> Graj --> TeamFortress2 - Steam --> Zostaniesz powiadomiony że grasz pierwszy raz jeśli masz chwile zagraj trening 4 z 9 klas

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry zaproponować młodemu (8 latek) jeżeli chodzi o symulacje. Opatrzył się już z Colinem 2005, a gierki on-line które wyszukuje są bardzo ogłupiające i nieciekawe.

Tylko pliss, nic z przemocą typu GT-któryś itp.

Druga sprawa co pójdzie na zestawie jak w sygnaturze (s775) z grafiką HD6670 lub HD7750 w cienkiej obudowie HTCP i na telewizorze 1080p. Może coś z:

 

* Colin Dirt

* Colin Dirt 2

* City Car Driving Simulator

* Brave Dwares 2

* rFactor

* RFactor 2

 

Latanki też mile widziane. Mamy Ił2Sturmownik (Pacific Fichters), nowy jest bardzo wymagający. Może coś o strawniejszej fabule i bez strzelania do wszystkiego co się rusza i nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z arcade'ówek to polecić można GRID, Dirt, a jak porządny symulator, to rFactor czy GTR (w tych grach mile widziana kierownica).

 

Co do symulatorów latania, to przychodzi mi na myśl głównie Microsoft Flight Simulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dammeron, od tego Microsoft Flight Simulator z dobrym wolantem sam bym nie odchodził. Rozumiem że symulatory jak rFactor nie mają zbyt dużych wymagań sprzętowych (oprócz kierownicy Dołączona grafika )

Prosiłbym Cię jeszcze które wersje tych gier pod mój PC.

ps. oj ze sampli Dirt 2 wymiata widzę.

Edytowane przez pierotez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś nazwy pełnych wersji gier typu ukryte obiekty (przedmioty), w którym mamy za zadanie znaleźć wśród różnych rzeczy pokazanych na ekranie np. garaż, pokój itp określone przedmioty?

Na stronach z grami na przeglądarki jest dużo tego typu gier, ale albo są one nie po polsku, albo ograniczone czasowo.

Można gdzieś takie gry w pełnej wersji kupić? Jeśli ktoś zna tego typu gry, proszę o tytuły. Dobrze, gdyby były po polsku oraz najlepiej bezpłatne Dołączona grafika Jeśli nie, podajcie po prostu tytuły Dołączona grafika

 

 

Edit:

Już znalazłem kilka tytułów, więc proszę się nie kłopotać moim postem Dołączona grafika

Edytowane przez Arteriofer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje gry podobnej do wars of roses, tylko ze single player. Grałem w nią u znajomego okolo 3-5 lat temu, gra dobra jak na tamte czasy ale jakos nigdzie nie moge znalesc tytulu. Walczy sie glownie na arenie, gdzie steruje sie wojownikiem zza jego plecow. Mozna ustawic walki na arenie np. 10 vs 10 i rozne inne kombinacje. Mozliwe sa jeszcze bitwy poza arena. Czy ktos kojazy taka gre? szukam tego i szukam i juz calkowicie zwatpilem ze znajde....

bylbym wdzieczny za podanie tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Szukam jakiś nowszych gierek z 2011/2012 roku z małymi wymaganiami sprzętowymi.

Mój blaszak ma już około 6-7 lat i niestety o takich gierkach jak Mafia 2, GTA4 mogę tylko pomarzyć.

Interesują mnie głównie gry FPP i TPP. W oko wpadł mi gameplay gry I Am Alive no ale niestety zbyt wygórowane wymagania Dołączona grafika

 

Konfiguracja mojego PC przedstawia się następująco :

Procesor :Athlon 64 X2 2.50 Ghz

RAM: 2x1GB OCZ

Karta graficzna (dokładniejsze dane):

GeForce 7900 GS

częstotliwość GPU 525 MHz seria TurboForce

częstotliwość pamięci DDR 720 MHz (1440 MHz)

ilość i typ pamięci 256 MB GDDR3 256-bit Samsung 1.4 ns

Płyta główna: ABIT KN9

 

Z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam gry,nazwy nie pamiętam lata 1994-2000.Była na składance gry zręcznościowe firmy albion.Chociaż to gra logiczna w stylu puzzle.Układa się trasę taksówki tak żeby dojechała do celu.Przestawia się kawałki tak jak w zwykłych układankach.gra jest na czas.Gdy ten upłynie taxi rusza ,jeśli mamy nie ukończoną trasę to się rozbija.Za dojechanie do celu dostaje się kasę na ulepszena i paliwo.

Charakterystyczne było to że jak się grę odpalało koleś mówił specyficznym głosem taxi!

Kierowca miał czarne włosy i czarnego wąsa.

 

Charakterystyczna też była muzyka pasująca jak ulał do tej gry tak relaksująca.W kolejnych planszach były np klocek z lodem .Jeśli nie mieliśmy zakupionych zimowych opon taksówka się rozbijała.Był też klocek z gwoździami ,jeśli nie mieliśmy lepszych opon łapaliśmy gumę.

W nazwie było być może street albo taxi.

 

aha i była to gra 2D.

 

na pewno nie jest to Taxi run firmy Soleau.

a propos mojego posta to już nieaktualne znalazłem ta gra to Street Shuffle .

Edytowane przez matix2091

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry typu RTS, która jest bardzo podobna do gry Dune, dzieje się w trochę dalszej przyszłości, co bardzo dobrze pamiętam z tej gry to takie ciężarówko-koparki, którymi można było zbierać złoto, lub klejnoty, myślę że jest to gra może z przed 10 lat mniej więcej

Edytowane przez typerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Earth 21xx (2140/2150/2160 ) , choć nie bardzo mi pasuje to zbieranie złota/klejnotów .

 

Wizualnie zbieranie kredytów to wyglądało zgoła inaczej w tej serii .

 

Może koledze typerek chodzi o grę z uniwersum C&C ( z wyłączeniem Generals 1/2 i Renegate ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem bez rezultatu , czyzby nie bylo jeszcze tematu o DEAD SPACE 3 >>???????

jakas ogolna niechec do zalozenia czy cus ??

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam platformówki 2D, coś w stylu nowego Raymana, Happylanders czy Mario z możliwością gry we dwóch na jednym kompie (klawiatura + pad lub 2x pad), ale nie gry pokroju Trine (1/2), gdzie trzeba więcej niż skakać po głowach wrogów Dołączona grafika Jakość grafiki nie ma znaczenia.

 

Druga kategoria to gry FPS lub TPP z kolorową grafiką lub grafiką komiksową (np. Borderlands) lub strzelanika z oryginalnymi pomysłami (np. Prey), mało straszne z single playerem.

 

 

I ostatnie, strategia turowa (lub inny gatunek dla dwóch graczy) podobny do HoMM III, żeby walki były mało istotne, ale eksploracja, zdobywanie surowców i rozbudowa swojego miasta dawała radochę - Disciplesy i AoW sprawdzone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem ze znaleźieniem gry.

Grałem w nią kilka lat temu, chodziło się takim ludkiem z żelaza ale można tez było sterować innymi robotami/pojazdami

 

pamiętam że był specjalny pojazd który wynajdywał jakieś złoża, potem tam się budowało kopalnie, potem magazyn, labolatorium (badało sie tam rózne typy uzbrojenia i konstrukcje) Były roboty latajace, kroczące i jeżdzące kazde wyposazone w rózne bronie.

 

W grze chodziło o zbudowane swojej bazy i zniszczenie bazy przeciwnika, można było wchodzić do budynków aby je przejać na takie platformy.

 

moze kojarzycie ?

Edytowane przez adekts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurs - co do turówki, koniecznie obadaj Eador (jest na gogu, nowa wersja niedługo powinna wyjść na steamie). Masz zaawansowaną strategię, którą najlepiej można opisać jako połączenie Civilization i hirołsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam platformówki 2D, coś w stylu nowego Raymana, Happylanders czy Mario z możliwością gry we dwóch na jednym kompie (klawiatura + pad lub 2x pad), ale nie gry pokroju Trine (1/2), gdzie trzeba więcej niż skakać po głowach wrogów

Podpinam się pod prośbę.

Również szukam czegoś tego typu, celem odpalenia na HTPC, wejścia z żoną pod kocyk i popykania celem relaksu.

 

Chętnie też zapuściłbym jakąś mordobijkę jak za starych lat, np. w klimacie Street Fightera w 2D

Edytowane przez dr.elich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...