Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie taką gierkę z automatów a'la Sega, 2d walka takich robotów jakby, różne combosy się robiło i specjalne ciosy. Robotów było ze 20, jakiś upgrady się robiło chyba nawet broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie taką gierkę z automatów a'la Sega, 2d walka takich robotów jakby, różne combosy się robiło i specjalne ciosy. Robotów było ze 20, jakiś upgrady się robiło chyba nawet broni?

 

Armored Warriors/Powered Gear

 

@ dr.elich

 

Poszperaj za nieoficjalnym portem King of Fighters XIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry (niestety skleroza postępuje i za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć tytułu). W grze biegaliśmy białym (chyba) kosmitą po jakimś labolatorium. Kosmita miał możliwość przejmowania kontroli nad naukowcami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Od dłuższego czasu poszukuję pewnej gry. Grałem w jej demo z płyty dołączonej do jakiejś gazety (prawdopodobnie CD-Action), więc nie wiem, czy ta gra została w ogóle wydana w całości w Polsce. Na pewno grałem w to przed 2006 rokiem.

Akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej, a my kierujemy poczynaniami dywersanta (bodajże brytyjskiego) na tyłach wroga. Widok z trzeciej osoby albo pierwszej (chyba dało się przełączać).

Demo rozpoczyna się od lądowania na spadochronie nocą w okolicach bazy niemieckiej. Zimowy górski krajobraz. Musimy przedostać się do bazy i wykonać jakieś zadanie (nie pamiętam, czy coś wykraść czy ją wysadzić), a następnie uciec samolotem znajdującym się w pobliżu. Na tym misja się kończy. Oprócz samolotu można było się poruszać innymi pojazdami (chyba była tam ciężarówka, jakiś motocykl). Nie była to typowa strzelanka, ani skradanka, bardziej zręcznościówka. Grafika też nie powalała, ale bardzo przyjemnie się w nią grało.

Gdyby ktoś coś kojarzył będę bardzo wdzięczny za informację.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...poszukuję gry (poniżej 2008r),której tytułu nie pamiętam. Gra odbywała się w kosmosie."Strategia"...

Grało się statkami typu krążownik,zwiadowca,eksplorator,wydobywca,bombowiec...typowa gierka, z drobną małą różnicą.

Statki to były takie jakby uwaga...OWADY!!!...Statek matka,szerszeń jakiś,statki strzelały posickami jakby z odwłoków,a zwiadowca był w kształcie OKA wydobywało sie nebule(MGŁAWICE) :)

prosze o pomoc bo za nic w świci nie mogę sobie przypomnieć.

Gra była dołączona do jakiejś gazety z płytą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam dość starej gry na której bardzo mi zależy. Tytułu nie pamiętam ale pamiętam że była to gra wojenna typu artyleryjska. Chodziło w niej o to że stało się w jednym miejscu na środku mapy i sterowało się działem artyleryjskim. Można było poruszać się tylko do okoła i strzelało się do obcego wojska. Było tam chyba 50 poziomów gry. Na początku zestrzeliwało się piechote, kolejne poziomy to już kolejno samochody opancerzone czołgi a nawet okrety. Gra działa się zarówno w dzień jak i niektóre plansze w nocy. Dodam jeszcze że była w 3D. Szukam tej gry już od dawna i będe bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Dobra symulacja rajdów by się przydała na kierownicę. Od czasów Collina w nic nie grałem. Starawego Richard Burns Rally czy Dirt 3 wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko RBR lub WRC3 (podobny w gameplayu do starego colina). Dirt3 to co najwyzej symulacja autka sterowanego radiem.

 

Ps. To temat "szukam gry" a nie "ktora wybrac".

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.szukam symulatora(raczej arcade)lotnictwa.W wymienionej grze była kampania składająca się z wielu misji.Grę zaczynało się gdzieś w afryce a kończyło w berlinie.Podczas kampanii były misje flashback,pokazywały dzieje chyba ojca pilota którym się gra.Wiecie może jak ta gra się nazywa?Jeśli potrzebne jest jeszcze jakieś info to proszę napisać.Edit:
Gra nie była raczej stara.

Edytowane przez rajbenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwna gra zręcznościowa, nie wiem czy mój opis będzie jasny, ale już bardzo długo jej szukam. Grało się na planszach w powietrzu nad ładnymi widokami (jakieś krajobrazy, dużo kwiatów, wody itp), plansza była w powietrzu i to były takie kwadraciki połączone w różne kształty ( tworzyły takie chodniki) i na każdym z takich kwadratów była kulecza. Jeździło (latało się) helikopterem lub spadochronikiem jak kto woli, i trzeba było przebyć całą planszę, te kuleczki po przejechaniu przez nie zmieniały kolor, na planszy były również postaci ograniczające drogę, były w ruchu, poruszały się pionowo lub poziomo, mi przypominały takie małe zębatki. Dużo poziomów, stosunkowo ładna grafika, grałam w tę grę z 6 lat temu. W tłe leciała wesoła, monotematyczna muzyka. Tyle pamiętam. Strasznie chcę odnaleźć tą grę.. Proszę o pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat służący do podawania nazw zapomnianych tytułów bazując na opisach użytkowników a nie szukania gier po sklepach.

 

Nie prawda. Sam go zakładałem, to wiem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio mam problem ze znalezieniem odpowiedniej gry. Gram początkowo przez 10-20 minut po czym wyłączam i odinstalowuje i kończy się moja przygoda z tą grą. Moje ulubione rodzaje gier to RPG, Hack'n'slash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił zrobienie sobie dłuższej przerwy od grania, najlepiej pomaga, wiem po sobie :)

 

A żeby nie było off-topu - Path of exile albo diablo 3 (po ostatnim patchu gra sie całkiem przyjemnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam pewnej gierki w którą grałem jakieś 8 lat temu. sterowało się w niej małym czarnym ludzikiem (wielkości ok 1 cm) skakało się odbijało od ścian. żeby przejść plansze trzeba było otworzyć drzwi a potem do nich wejść. było pełno pułapek - miny lasery czołginiebieskie kule rażące prądem. nie pamietam tytułu. gra była 2d a cała plansza była widoczna na ekranie, gra miała kilkaset plansz i z tego co pamiętam była bardzo trudna bo całej nie mogłem jej przejść. chcialem w to pograć na laptopie na nudnych wykładach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu siostra meczy mnie, zebym znalazl jej gre w ktora gralismy jak bylismy mlodsi, opis moze niezbyt szczegolowy, ale mam nadzieje ze wystarczajacy
gra dla dwoch graczy, plansze 2D, gralo sie bodajze jakimis krolikami, a celem gry bylo aby naskoczyc przeciwnikowi owym krolikiem na glowe jakies pomysly? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...