Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zfiksowany

Szukam gry strategicznej, gralem w nią dobrych pare lat temu więc jest stara, w klimacie chińskim. Polegało to na rozbudowie wojska i ekonomii tak jak w każdej strategii. Na początek dostawaliśmy budynek i kilku "zbieraczy" którzy zbierali wodę lub ryż(wyglądali jak chińczycy). Po zbudowaniu budynków do robienia jednostek typu "wojownik" "łucznik", mogliśmy ich "mieszać" rozkazując wojownikowi wejść do budynku dla łuczników i po chwili zmieniał on się w inną jednostkę. Nie pamiętam czy była po polsku czy w innej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zfiksowany

O w morde dziękuje ci chłopie nie sądziłem że ktoś to wgl zna :D Kocham tą strategie grałem jak byłem młodszy i teraz też sobie chce popykać :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kiedys dawno z pare lat temu gralem w taką grę, że mozna bylo wybrać jedną z postaci, był taki twardziel typu pudzian wielki, drugi gosciu jakis szczuply był albo dwie babki do wybrania jeszcze, mozna bylo grac w dwie osoby i wtedy wybieralo sie dwie postacie. Z fabuły pamiętam tyle że na początku stało się chyba przed posterunkiem policji czy cos? i jak sie rozwaliło radiowóz to była w nim bazooka. Pamiętam jeszcze ze na końcu był jakiś łysy gosciu którego się scigało przez całą gre, i akcja działa sie chyba na jakims odwiercie na morzu cos takiego pamietam.

 

PS. W jednym z odcinków 13 posterunku nawet czarek grał w to:

 

 

http://youtu.be/sE_LtZ-cQZg?t=2m37s

Edytowane przez Szymcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,poszukuję troszkę starej gry. Była to gra o pająkach,tzw były misje do przechodzenia. Były takie jak by bazy dla pająków i do kilka sekund wychodziły pająki z tej bazy i były różne rodzaje pająków,pszczoły. Jedna z misji która utkwiła mi w pamięci była rozgrywana na mapce w kształcie ślimaka,moja baza była położona na początku i musiałem zdobywać wrogie bazy,a zdobywało się je poprzez to,że mój pająk wejdzie do wrogiej czy coś podobnego,za bardzo nie pamiętam. Bardzo bym prosił o to,jeżeli ktoś by wiedział,aby napisać. Pozdrawiam 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, mam bardzo trudne zadanie :)

Wiele lat temu grałem w grę bardzo trudną, byłem mały więc była też dla mnie trochę przerażająca:) Wydaje mi się, że była to Polska produkcja ale nie jestem pewien. Pamiętam jedynie, że chodziłeś pewnym chłopakiem, a fabuła miała jakiś związek z jego ojcem. Wiem też, że pod koniec gry z Twojego przeciwnika wychodził jakiś taki dziwny duch. No i miało to wszystko coś wspólnego z jakąś sektą :)

Wiem, że zbyt wiele o tym nie napisałem ale byłem mały jak w to grałem i nie pamiętam szczegółów. Godzinami szukam tej gry - na marne. Może ktoś z was coś kojarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,poszukuję troszkę starej gry. Była to gra o pająkach,tzw były misje do przechodzenia. Były takie jak by bazy dla pająków i do kilka sekund wychodziły pająki z tej bazy i były różne rodzaje pająków,pszczoły. Jedna z misji która utkwiła mi w pamięci była rozgrywana na mapce w kształcie ślimaka,moja baza była położona na początku i musiałem zdobywać wrogie bazy,a zdobywało się je poprzez to,że mój pająk wejdzie do wrogiej czy coś podobnego,za bardzo nie pamiętam. Bardzo bym prosił o to,jeżeli ktoś by wiedział,aby napisać. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć!

Szukam darmowej gry mmo rpg w jezyku polskim (napisy i dialogi)

Mialem zamiar pograc w Age of Conan, ale z tego co sie orientuje, to zniesli jezyk polski.

Fajnie byloby gdyby nieodstraszala grafika

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry o tematyce Mini racing(wyścigówka patrzona z góry), gdzie jeździsz małymi samochodzikami wyposażonymi w różne bronie, coś w tym stylu. Poruszały się po różnych planetach, trasach tego typu. Pamiętam że można było te samochody ulepszać lub dokupywać zupełnie nowe, oraz podróżować pomiędzy tymi planetami. Czekam na pomoc! Dołączona grafika

 

@Ref

Edytowane przez vestories

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na forum. Mam 16 lat, myślę, że jak grałem w tą grę to miałem około 8 lat. Pamiętam, że kupiłem ją z jakąś gazetką z grami. Cała gra opierała się na robotach, był to jakiś świat w kosmosie, była możliwość latania statkiem kosmicznym, istniało tam nawet miasto kosmiczne. Sterowało się jednym robotem, zdaję się, że można było rozwijać w nim jakieś umiejętności i zapewne wykonywało się jakieś misje. Jak przez mgłę kojarzę z tej gry postać chyba Biskupa, był to gruby i chyba różowy robot, z którym niektóre misje zapewne też były powiązane. Jeśli ktoś kojarzy tą grę, bardzo proszę o podanie jej tytułu.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam gier podobnych do "fallout tactics".

Wspomniane już X-Com: Enemy Unknown i Silent Storm. Do tego klasyki jak UFO: Enemy Unknown (X-com: Defense), X-com: Terror from the Deep, X-com: Apocalypse (o ile X-Com: Enemy Unknown się spodoba i będziesz chciał wrócić do korzeni), Incubation, Jagged Alliance 2, Warhammer 40K: Chaos Gate.

 

Polecam również Frozen Synapse, choć nie ma tam elementów cRPG i podnoszenia poziomów swoich postaci, ale gra godna polecenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szukam jakiejś Ciekawej gry w klimatach SF. Nie strategii i nie strzelanki. Najlepiej (MMO/C)RPG. Sterowanie bohaterem.grupą lub statkiem.

Mass Effecty, Falluoty, Space Rangers (czekam na wersję HD i się doczekać nie mogę :( ), Freelancer, KotORy, SWTOR, "latanki" z universum SW, to tylko kilka tytułów które sprawiały mi radość i mogą być bazą do poszukiwań. Liczę na jakieś ciekawe propozycje :-).

Grałem też w stare X-COMy(miodzio) oraz nowego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...