Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam gry której wersja demo była w CD-Action w latach 1998 lub 1999. Gra miała widok z góry i grafikę 2d. Był to RPG w teraźniejszych czasach, raczej nie Sci-fi. W grze chodziło się po jakimś amerykańskim pustynnym mieście i włamywało do budynków, przyczep kempingowych i chyba do samochodów też można było. Było się jakimś złodziejem albo kryminalistą. Grafika widok z góry, stylem bardzo przypominała Fallaouta i Jagged Alliance 2. Na dole ekranu też był taki "przybornik".

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Poszukuję takiej dość starej gierki, w którą grałem z 10 lat temu i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu. Widok był od boku, jak w platformówkach. Latało się małym statkiem i zabijało masę nieco pikselowatych ludzików, z których lała się krew. W gierkę można było grać w trybie kooperacji, a na końcu poziomu był boss. Nie jestem pewien, czy ta gra nie była przypadkiem dołączona w wersji demo do CD-Action lub Playa. Aha i zapadła mi w pamięć jedna scena: na trawie stał taki drewniany toi-toi i jak się go rozwaliło, to na kibelku siedział ludzik i był trochę oszołomiony całym zajściem. Wiem, że może w głupi sposób to opisuję, no ale każdy szczegół się liczy.

 

Liczę na Waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawiło się demo horroru. W tej grze chodziło się wzdłuż pewnego korytarza. Za każdym razem co przeszło się przez drzwi to było się w tym samym korytarzu. Dodatkowo była tam chyba tylko toaleta. Dosyć skromnie to opisałem, ale tylko tyle pamiętam :) Jeśli ktoś zna tytuł to proszę o pomoc. Ciekaw jestem czy wyszła już pełna wersja gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio pograłem sobie z bratem na lanie w Warcrafta (strategia) na mapie o nazwie BOJOWNICY.

Ta mapa różni się od typowej strategii z budowaniem wioski, a mianowicie wybiera się jednego z wielu bohaterów i czyści kolejne korytarze, zdobywając doświadcznie i ekwipunek.  Brat wziął sobie typowego Tanka, a ja łucznika z leczeniem. Zabawa przednia!

Próbowaliśmy jakichś podobnych fanowskich mapek ale były na nich masy bugów i były po prostu za proste.

 

Staram się znaleźć jakąś podobną grę, może coś znacie? Coś co na starcie wybierasz/tworzysz bohatera który pełni jakąś rolę. Zależy nam na mocnej kooperacji. Świat najlepiej gdyby nie był zbyt otwarty. Najlepiej jakiś typowy tank/healer, możliwość save.

Jeden komp pociągnie wszystko a drugi Pentium D 925 / GF 9800GT 512mb i 3 gb ramu.

Gra chyba najlepiej gdyby była w 2D - brat nie przepada za obracaniem non stop kamery. 

 

Póki co patrzę na Władcę Pierścieni Wojne na północy, ale nie wiem jak pójdzie na tym słabszym PC. 

Jakie macie propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry wyścigowej. Z dobrym tunningiem, dużą ilościa aut, otwartym światem/dużą ilością torów. Oto mój PC:

ASUS Z87 PLUS

I5 4670K @4.2GHZ

KINGSTON HYPERX FURY 2X8GB 1600MHZ

ASUS GTX 660 2GB OC VERSION

ZALMAN Z3 PLUS

KINGSTON V300 128GB WD BLUE 1TB

TAGAN TG500BZ

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w stylu Layers of Fear. Przyznam, że przeszedłem tą grę jednym tchem i jej krótkość sprawiła, że czuję niedosyt.

 

P.S. Słyszałem coś o takiej grze, w której "wchodzi się do obrazów", że ponoć jest dobra, ale nie wiem jak się zwie.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego Need for Speeda sprawdzałeś? Na PC wychodzi 17 marca z ulepszoną grafiką i wsparciem dla kierownic.

Nie pójdzi mi, a pozatym łatwość tej gry... Może jakiś klasyk?

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa NFS:U + pierwszy MW i Carbon , TDU ( otwarty świat - wyspa Oahu , sporo aut i jakiś tam tunning ) , od biedy możesz zagrać w TDU 2 - dochodzi Ibiza ale całość gorsza niż w 1 .

 

Do tego możesz wypróbować Anroidowe Real Racing - aut od groma , torów też trochę jest , gra normalnie na komórki ale jak zapodasz u siebie Androida X86 ( np. Remix OS ) to powinno działać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystkie 4 wymienione NFS-y z naciskiem na NFS U2 i NFS:MW . Carbon daje radę , pierwszy Underground od strony tunningu czy aut wygląda dobrze ale przegorzenie wyścigów jest dość upierdliwe - nie można omijać wyścigów , w grze masz różne typy wyścigów - czasówki , normalne wyścigi z botami , Drag ( wyścig na 1/4 mili ) i Drift .

 

I np. miałeś kolejność - czasówka , normalny wyścig , drag , drift , czasówka , drift , wyścig , czasówka - jak nie lubisz Dragu lub Driftu ( albo jak ci będzie to cięzko szło )  to po jakimś czasie sie zawiesisz w U1 .

 

W moim przypadku to zdecydowanie wolałem klasyczne typy wyścigów , Drag/Drift do mnie nie przemawiał , w 2 Drift został przebudowany oraz zniknęła konieczność przechodzenia wyścigów po kolei .

 

W MW Driftu w zasadzie nie ma , Drag masz tylko kilka wyścigów - 90+% wyścigów to klasyka ( czasówki , eliminacje , turnieje itp. ) .

 

Carbon to praktycznie to samo co MW , wraca Drift choć jest miejscami upierdliwy ( wyścigi w kanionie ) .

 

W TDU też możesz zagrać - duża przestrzeń i masa aut , wyścigi też dają radę - tym bardziej że to klasyka bez udziwinień typu Drag/Drift .

 

Tunning zauważalnie ograniczony .

 

Generalnie gra miała potencjał ale ATARI pokpiło sprawę .

 

TDU2 najmniej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry z multiplayerem, najlepiej strategicznej, do zaprzyjaźnienia się na dłuższy czas

-RTS, ekonomiczna, taktyczna, turówka - obojętne

-płynne działanie na wiernym laptopie: i5-2520M i HD3000, tak więc raczej coś starszego i pewnie z grafiką 2D

-i najważniejsze: popularność i prężnie działająca społeczność, a nie same martwe serwery. Coś "kultowego", w co można pograć regularnie i dłużej, nie zapowiada się na spadek popularności.

-żadnych MMORPG, F2P, żadnych mikropłatności i innych nowotworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w stylu Layers of Fear. Przyznam, że przeszedłem tą grę jednym tchem i jej krótkość sprawiła, że czuję niedosyt.

 

P.S. Słyszałem coś o takiej grze, w której "wchodzi się do obrazów", że ponoć jest dobra, ale nie wiem jak się zwie.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

 

Może coś takiego by ci przypadło do gustu (http://store.steampowered.com/app/402040/). Jest to bardziej gra logiczna, ale ma swój klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego by ci przypadło do gustu (http://store.steampowered.com/app/402040/). Jest to bardziej gra logiczna, ale ma swój klimat :)

Klimat i fabuła zapowiada się ciekawie, chociaż wolałbym coś z zagadkami jako dodatek, a nie podstawę rozgrywki. Na gol piszą, że są one na wysokim poziomie trudności, a ja szybko się irytuję, jeśli tkwię zbyt długo w jednym miejscu.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem się jakiejś dziwnej wersji, której nawet nie obejmuje tamta strona i potrzebuję przestawić się do tego najpopularniejszego (wg tamtej strony) bodajże Holdem'a. Dziękuje za pomoc już wiem jakiej wersji szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Texas Holdem to nie ten standardowy, ale to właśnie on jest najpopularniejszy. Głównie dlatego, że nie masz w nim żadnego wpływu na karty, jakie są w grze, a to, co ugrasz, zależy tylko od tego, jak dobrze blefujesz. :)

 

Spróbuj zagrać w taką gierkę flashową, jak Governor of Poker - kiedyś spędziłem na niej trochę czasu i mogę ją polecić.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystkie 4 wymienione NFS-y z naciskiem na NFS U2 i NFS:MW . Carbon daje radę , pierwszy Underground od strony tunningu czy aut wygląda dobrze ale przegorzenie wyścigów jest dość upierdliwe - nie można omijać wyścigów , w grze masz różne typy wyścigów - czasówki , normalne wyścigi z botami , Drag ( wyścig na 1/4 mili ) i Drift .

 

I np. miałeś kolejność - czasówka , normalny wyścig , drag , drift , czasówka , drift , wyścig , czasówka - jak nie lubisz Dragu lub Driftu ( albo jak ci będzie to cięzko szło ) to po jakimś czasie sie zawiesisz w U1 .

 

W moim przypadku to zdecydowanie wolałem klasyczne typy wyścigów , Drag/Drift do mnie nie przemawiał , w 2 Drift został przebudowany oraz zniknęła konieczność przechodzenia wyścigów po kolei .

 

W MW Driftu w zasadzie nie ma , Drag masz tylko kilka wyścigów - 90+% wyścigów to klasyka ( czasówki , eliminacje , turnieje itp. ) .

 

Carbon to praktycznie to samo co MW , wraca Drift choć jest miejscami upierdliwy ( wyścigi w kanionie ) .

 

W TDU też możesz zagrać - duża przestrzeń i masa aut , wyścigi też dają radę - tym bardziej że to klasyka bez udziwinień typu Drag/Drift .

 

Tunning zauważalnie ograniczony .

 

Generalnie gra miała potencjał ale ATARI pokpiło sprawę .

 

TDU2 najmniej polecam.

Dobra tylko jak zdobędę np. nfs u2? Torrenty czy jak?

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...