Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie jakąś grę piłkarską, bodajże na PS1, w której można było grać jednym zawodnikiem z widokiem TPP? Pamiętam, że dawno temu gdzieś w takie coś grałem, ale nie mogę teraz tego znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie jakąś grę piłkarską, bodajże na PS1, w której można było grać jednym zawodnikiem z widokiem TPP? Pamiętam, że dawno temu gdzieś w takie coś grałem, ale nie mogę teraz tego znaleźć :(

 

Nie mam pojęcia, ale jeśli Cię interesuje podobny tryb rozgrywki, to któryś PES ma tryb Legendy. Chyba 2010 i tam możesz grać jednym zawodnikiem z widokiem TPP, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z pierwszych gier na moim pierwszym PC. Grałem w nią ok 10 lat temu, więc jest już dość wiekowa. Co to za gra?

Samochodówka, taki off-road. Pojazdami były samochody typu dune buggy, lecz nie tylko. Lvle zróżnicowane. Od jakiejś dżungli, po tory trialowe. Gra miała polską wersję językową. Pamiętam również, że jeden z pojazdów został nazwany: Modliszka.

Oprócz tego w pamięci zostało mi, że gdy ktoś pytał, w co gram odpowiadałem - "w off-road".

Mimo tylko danych, przeszukiwanie internetu niewiele mi dało. Może ktoś z forumowiczów coś kojarzy, grał, bądź gra w tę grę i mógłby mi coś podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier tego typu było kilka .

 

Na początek Insane - różne klasy samochodów , od klasycznych buggy poprzez SUV/4x4 i Pickupy po ciężarówki ( jakiś ruski 6x6 , Behemot 8x8 aka Tatra 813 Kolos , normalna ciężarówka 4x4 i jeszcze jedna ) .

 

Klas było chyba 5 , po 4 wozy w każdej klasie .

 

Zróżnicowane trasy w różnych zakątkach globu - tor ATV , pustynia gdzieś Arizonie , Egipt i piramidy , był nawet księżyc .

 

Różne tryby - klasyczny wyścig z bramkami , wyścig do bramki , rozwałka , wyścig z flagą .

 

Kojarzę też Screamer 4x4 ale nie grałem więc nie wiem jak wygląda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się "modliszka" kojarzy co najwyżej ze StuntGP, ale to raczej samochody RC, niż off-road.

 

Ta gra, o której mówisz, to były zwykłe wyścigi po torze, czy może coś bardziej zaawansowanego, czyli np. mapa z zaznaczonymi checkpointami, które trzeba wszystkie zaliczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to Insane, ani Stunt GP(swoją drogą też kupę czasu przy Stunt GP spędziłem, mimo to nigdy nie odblokowałem wszystkich samochodów. :D, to samo przy Revolcie).

 

Grę o którą chodziło to Offroad Redneck Racing. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce frazę: offroad... A przeszukałem całą encyklopedie gier, niestety nikt nie podpiął tej gry do tej jakże oczywistej dla tej produkcji kategorii. Tak czy inaczej, dziękuję za wzmiankę o Insane, którą mam nadzieję uda mi się gdzieś dostać i zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam od zawsze jednej z gier. Grałem w nią chyba na Sega Mega Drive jak byłem mały. W sumie mało czasu, bo był to pożyczony kardridż i dlatego mało szczegółów pamiętam. Na pewno chodziło się Ninją. Element charakterystyczny to ogólna mroczność, a przynajmniej w pierwszym levelu. Akcja działa się w nocy przy świetle księżyca, dominował kolor czarny. Coś co klimatem przypominało cmentarz. Nie wiem nawet czy czasem nie walczyło się z jakimiś umarlakami ale to są bardzo słabe przebłyski i mogą być mylne. Postać byłą dosyć smukła i wysoka, w stroju Ninja. Można było posługiwać się zapewne mieczem (mieczami ?) i na pewno rzucało się metalowymi "gwiazdkami" w ludzi. Rzecz jasna, była to platformówka 2D, w której szło się w prawą stronę. Na początku było się na zewnątrz, pod gołym niebem, lecz w krótce wchodziło się do jakiegoś skromnego zabudowania, zapewne w japońskim stylu. W nazwie, z tego co mi się wdaje, było słowo "ninja", coś też świta że również słowo "last" ale tego nie nawet w 50% pewien. Ponadto gra miała gęsty klimat, za to właśnie miło ją wspominam i chciałbym ją sobie odświeżyć. Wpisywanie w YouTube haseł typu "ninja", "last ninja" "sega" zwraca gameplaye z gier, które nie są tą szukaną. Możliwe też że nie przyłożyłem się zbytnio do poszukiwań. Zachodzi też pewien stopień  prawdopodobieństwa iż była to gra na NES/Pegasus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z pierwszych gier na moim pierwszym PC. Grałem w nią ok 10 lat temu, więc jest już dość wiekowa. Co to za gra?

Samochodówka, taki off-road. Pojazdami były samochody typu dune buggy, lecz nie tylko. Lvle zróżnicowane. Od jakiejś dżungli, po tory trialowe. Gra miała polską wersję językową. Pamiętam również, że jeden z pojazdów został nazwany: Modliszka.

Oprócz tego w pamięci zostało mi, że gdy ktoś pytał, w co gram odpowiadałem - "w off-road".

Mimo tylko danych, przeszukiwanie internetu niewiele mi dało. Może ktoś z forumowiczów coś kojarzy, grał, bądź gra w tę grę i mógłby mi coś podpowiedzieć?

Ta gra sie nazywa po prostu offroad :D

 

http://i626.photobucket.com/albums/tt341/LostSpirit/Covers/Games/offroad.jpg

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

szukam czegoś do pogrania w klimacie fantasy. Na PC. Koniecznie single player. Może być RPG, action-RPG albo RTS. Nie musi być jakieś super nowe, powiedzmy nawet do 10 lat wstecz. Ważne, żeby była jakaś ciekawa fabuła i ciekawy świat. Bardzo podobały mi się:

- Fable (mega ciekawy świat i możliwości robienia różnych rzeczy)

- WarCraft 3 (kampania single player, świetna fabuła, bardzo dopracowana produkcja)

- Cała seria Diablo (dobra łupanka ;) ale zbyt czasochłonne)

- Darksiders 2 (wszystko świetne, 0 słabych punktów)

- ze starszych produkcji np. Dungeon Keeper

 

ale np. do 2 pierwszych Wiedźminów robiłem kilka podejść i mnie jakoś nie wciągnęło.

 

P.S. Ah, no i żeby działało na Windows 7 64bit, komputer mam dość mocny, więc mogą być nowości też.

 

To co polecicie? :)

 

Z góry dzięki!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldurs Gate znam oczywiście, świetne, ale trochę nowsze wolałbym gry :)

 

Fallout to nie fantasy jak już słusznie zauważyliście :)

 

Wiedźmin mnie nie wciągnął niestety.

 

Zerknę na to Divinity, może być ciekawe, dzięki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił alan'a wake. Gra to nie fantazy, bardziej horror.  Polecam, bo pisałeś, że chcesz dopracowaną produkcję, ciekawą fabułe, barwne postaci. Będziesz się czuł, jak w książce Stephen'a King'a.

Szczerze muszę powiedzieć, że to najlepsza gra w jaką grałem w tym roku.

Edit:

Pisałeś, że może być RTS. Zerknij na black & white. Strategia, jak żadna inna, ale specyficzna.

Edytowane przez ShFil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam temat przyklejony na samej górze, a do jakiego nie chciało Ci się zajrzeć:

http://forum.purepc.pl/topic/268175-szukam-gry/

 

EDIT: widzę, że posty zostały przeklejone, więc już nieważne.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił alan'a wake. Gra to nie fantazy, bardziej horror.  Polecam, bo pisałeś, że chcesz dopracowaną produkcję, ciekawą fabułe, barwne postaci. Będziesz się czuł, jak w książce Stephen'a King'a.

Szczerze muszę powiedzieć, że to najlepsza gra w jaką grałem w tym roku.

Edit:

Pisałeś, że może być RTS. Zerknij na black & white. Strategia, jak żadna inna, ale specyficzna.

Dzięki za propozycje, ale chodzi mi o typowe fantasy - orki, smoki, skeletony, czary, magia, fajnie jak by było mroczno.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic,  Risen.

 

To może ja o coś zapytam przy okazji. Z 10 lat temu grałem w RTS (gra wtedy już miała kilka lat na pewno) i nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwy ani znaleźć tego na necie.

Do wyboru było 3 władców i jeden chyba miał na imię Oleg lub coś takiego. W zależności od wyboru postaci chyba troszkę różnił się start. Wydaje mi się, że była opcja dyplomacji z innymi frakcjami.

Było można budować mury, młyny itp. Jednostki to byli np. rycerze i łucznicy.

Na 1 mapie po prawej stronie była zawalona jaskinia i znajdowała się tam lampa z Jinem, który dawał jakiś bonus. W grze były też jednostki nie należące do żadnej frakcji jak np. szkielety.

Idąc w lewy dolny róg pierwszej mapy przechodziło się na inna mapę gdzie było można założyć kolejna osadę.

Możliwe, że coś pomyliłem, bo jednak trochę czasu minęło.

Kojarzy ktoś ta grę?

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja o coś zapytam. Mało pamiętam, bo to była końcówka lat '90 ale może ktoś skojarzy.

 

Klikana przygodówka (jak np Różowa Pantera) w której rozgrywka rozpoczynała się na cmentarzu. Później szło się do jakiegoś miasta / portu, w którym był gruby handlarz. Gra była na CD.

 

Więcej nie pamiętam niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...