Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje tytułu, który przez wiekszosc uzytkowników jest na pewno znany. Chodzi tu o starą gierke, jeszcze za czasów hegemonii Windowsa 98. Zwykłe strzelanie do balonów z łuku, przez zawodnika z aparycją dziwnym trafem przypominającą Wilhelm Tella czy innego Robin Hooda :wink: Regulowało sie kąt nachylenia i siłę strzału. Mechanika gry bardzo podobna do tej : http://www.freeonlinegames.com/arcade-game...oon-hunter.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam gierki to taka z innowacyjnych :) strategia zaczynasz od planety czy czegoś w ten deseń i potem takim fiutkiem możesz latać dalej wydawało mi się, że nazywa się to euphoria czy coś w ten deseń ale jakoś nie mogę znaleźć przez google niedawno wyszło w wersji płatnej. Help people :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki - czy ktoś wie, gdzie można dostać dodatek do RA2 - Yuri's Revenge ? Na Alledrogo itp. dostępna jest tylko podstawka. Dodatku brak :(

Najprędzej to kupując The First Decade jeśli gdzieś ten zestawik można dostać.

 

Edit:

 

>>TFD całkiem tanio<<

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos co to za gra (nie znam tytulu i gralem w nia kilka lat temu !!!help!!! )? : akcja miala miejsce w przyszlosci, mozna bylo kupowac (lub rekrutowac wojsko nie pamietam dokladnie), budowac rozne obiekty, jest do katregoria defence, i nie pamietam czy to bylo 2d czy 3d czy 4d, nie byla trudna, ale fajna

 

z gory dzieki

 

PS po rozpoczeciu misji wydok byl z loty ptaka i mozna tam bylo jeszcze wydobywac krysztaly (kase), a teren byl zroznicowany

Edytowane przez mariopl01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja poszukuje czegos co ruszy pod Hp nx7400 (gma950 - bodajrze). Teraz mecze na tym sprzecie nwn (totalna nuda), probowalem planscape torment, arkadium. Wszelkie fallouty czy baldury mam juz za soba. Szukam gierki, w ktorej bedzie trzeba troche pomyslec i przezyc (powiedzmy ) przygode. Gry, w ktorych rzeczywiscie sledzilem losy bohatera to final fantasy 7, chrono trigger, baldury i fallouty. Nie lubie gierek sportowych, w kosmosie i wiekszosci wyscigowych. Jesli ktos ma pomysl to z gory dziekuje.

pozdrawiam::

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss1394

Szukam ciekawej gry (jeżeli będzie z dobrym multi to fajnie ;]) z gatunków: FPS, RPG, RTS, TPP, ewentualnie sportową lub ścigałke

 

Te mam już zaliczone: GTA 3, VC, SA, 4,CoD 1,2,4,5,6 , Call of Juarez 1 i 2, Empire Earth 2, Hearts of Iron 2, Soldiers Ludzie Honoru, Mafia, Fallout 1 i 2 ,Mount and Blade, TES Morrowind i Oblivion, Battlefield 1942 i 2, Crysis i Warhead, PES 4 i 2010, Dirt 2, Need for Speedy rózne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armed Assault chodzi o jedynkę, już chyba za grosze się kupi podstawę i dodatek. W podstawie kampania furory nie robi jak w dawnym Operation Flashpoint ale ujdzie, za to w dodatku jest fenomenalna + 2 taka mini.

No i multi jest super chodź ludziska już bardziej pocinają w ArmA2.

Co do ArmA2 jak masz mocny sprzęt to możesz się skusić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję jakiejś ciekawej gry w stylu:

1)anno 1404 - ekonomiczno/strategiczny z nastawieniem na jakiś fajny rozwój, odkrywanie nowych zasobów wraz z rozwojem, tak jak w anno. Byle nie wojenny.

2)battleforge - jakiś taki mmo ciekawy.

Chciałbym żeby były to gry z ostatniego czasu i z dobrą grafą, abym mógł wykorzystać trochę sprzęt z podpisu.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawej gry (jeżeli będzie z dobrym multi to fajnie ;]) z gatunków: FPS, RPG, RTS, TPP, ewentualnie sportową lub ścigałke

America's Army 2.8.x.x - darmowa i genialny multiplayer (brak single). Natomiast AA 3.x bym odpuścił sobie, ale jeżeli nie grałeś w żadnego AA, to może Tobie 3.x bardziej przypodoba się.

 

A co powiecie na Company of Heroes, Just Cause? Dobre gry?

Just Cause dla mnie to średniak, który znudził mi się po pierwszej sesji

CoH to jedna z lepszych strategii. Jeżeli W40k DoW Ci się podobał, to i ta gra powinna przypaść Ci do gustu, choć oczywiście to inne realia są!

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ciekawej gry w jakimkolwiek stylu. Gram (a właściwie grałem) we wszystko, FPP, TPP, RTS, RPG, samochodowe, no może prócz przygodówek.

 

Możecie polecić mi jakieś gry z ostatniego czasu? Jak narazie przeszedłem CoD5, gram w CoD6. Grałem w need for speed shift i jak dla mnie jest tragiczny ;). Można prosić o jakieś kolejne tytuły? Byłbym niezmiernie wdzięczny :)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zachwycam batman arkham asylum, dla mnie gra roku 2009, nie sądziłem, że jakaś "konsolówka" mnie tak wciągnie, na liczniku 18h i dopiero z 40% gry a nie odkrywam i tak wszystkich sekretów. Poczytaj sobie może temat o grze roku 2009, coś znajdziesz dla siebie. :)

 

Z samochodówek dirt 2 całkiem fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam gry pokroju jagged alliance 2 :) Turowe bitwy, dużo statystyk, rodzajów broni itp. jakiś handel - ogólnie żeby gra miała to "coś".

Fallout1 i 2, Hired Guns, jagged alliance wszystkie cześć i zaliczone. Jakaś podpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi się troche na laptopie, są gry (chociaż jest ich raczej bardzo nie wiele) w które na tym... można pograć ;). Poszukuje raczej gier przygodowych typu: Kaan (http://www.microids.com/jeu/en/69/screenshots/copyrighter_3.jpg) albo serious sam. Mój laptop: Intel Pentium Dual Core 2,0 Ghz, 3 GB RAM DDR2 i Media Accelerator 4500M :|, także gry mniej więcej z takimi wymaganiami powinno spokojnie chodzić.: wymagania sprzętowe: Pentium III 800MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może spróbuj się dorwać do serii Jedi Knight ? , przy odrobinie szczęścia może nawet Jedi Knight: Jedi Academy ci pójdzie ? Zamiast Serious Sama - możesz Unreala (Unreal Tournament - np. III), albo Quake III Arenę odpalić :P...

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all.To mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałośc.Szukam takiej fajnej gry której tytułu nie pamiętam...Chodziło się w niej magikiem który miał rozne czary np.wypuszczenie królików z kapelusza itp.To była kolorowa platformówka(jeśli to coś pomoże to w jednej planszy walczyło się z hamburgerem).Jeśli ktoś pamięta tą grę niech napisze.Z góry thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w tytule.

Gra miała po prawej stronie panel z dodatkami które są aktywne, obok każdego wyświetlało się ile sekund aktywny jeszcze będzie. Były różne bonusy do złapania- "murek" pod padem żeby piłka nie spadła który był brązowy i wyglądał jak.. hm.. murek xD. Była chyba "fireball" i bonus który powodował że na x sekund runda była czarna- nic nie było widać.

Bardzo proszę o pomoc, to naprawdę męczy jak człowiek usilnie stara się sobie o czymś przypomnieć a nie może :]

a jakby ktoś korzystał z kodów do tej gry to wiem że coś wciśnięte z [T] sprawiało że czas "murka" przedłużał się o 20-30(???) sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście polecić jakąś lepszą grę, która zadziała na Atomie N330, 2GB RAM i ION (GF9400M) i nie będzie wyglądać szpetnie na 24"? Preferowany gatunek: akcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...