Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się jaką grę kupić do trybu dla wielu graczy? Dodam że gram w Call Of Duty od samego początku istnienia tej serii i bardzo mi przypadła do gustu. Nie grałem tylko w najnowszą ze względu na to że brak jest serwerów dedykowanych a moim zdaniem to one dostarczają najwięcej frajdy. Dlatego nie kupiłem tej gry żeby nie być rozczarowanym. I nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto jak to było gdy kupiłem Quake Wars (praktycznie nikt już nie gra).

 

Tak więc moje preferencje są takie:

-lubię mapy nie za duże (żebym nie musiał biec do jakiegoś punktu przez powiedzmy minutę aby zabić jednego gościa),

-ilość graczy żeby była dobrze dobrana do mapy (moim zdaniem w CoD 5 WaW to było tragiczne - padasz od granatu nie wiadomo kiedy i przez kogo zabity, albo spawnpoint naprzeciwko wroga),

-lubię gry w których czasem trzeba trochę myśleć a nie tylko skakać i strzelać, czyli np. stanąć za rogiem i rzucić okiem na okolicę licząc że nie będę miał za plecami stada wrogów (chodzi mi o to aby była oczywista linia frontu - mam nadzieję że jasno to wyjaśniłem) - w COD 4 MW wg mnie było to idealnie zrobione.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2, poczekaj na Bad Company 2, no każdy mówi o Call of Duty Modern Warfare 2 ale wiesz ja odradzam, mi się nie podoba, jakieś gry może na Steam, ale najlepiej poczekaj na nowego Bad Company 2 bądź jeżeli lubisz naprawdę COD to bierz Modern Warfare 2 (przy którym się rozczarowałem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam nad Bad Company 2 bo widziałem że będą też mniejsze mapki (Squad-to się bodajże zwało) na których będzie można grać w mniejszej liczbie graczy niż 64 ;). Tylko nie wiem czy ta gra jet dla mnie bo np. Battlefield kompletnie mi się nie podobało ze względu na te ogromne mapy.

W nowego Cod-a grałem u kumpla i powiem szczerze że nawet mi się podobało, ale na dłuższą metę nie sądzę aby mi to przypadło do gustu ze względu na brak integracji z graczami. W Modern Warfare fajne było to że miałem swoich kilka ulubionych serwerów na których grałem z fajnymi ludźmi czasami wchodziłem tylko po to aby porobić jaja po pijanemu ;) (z resztą taką mieliśmy tradycję pijacko - serwerową ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze gralem w kazda czesc CoD'a i takze takupilem MW2. Hm ale tez sie rozczarowalem, po 2 miesiacach mi sie znudzila. Teraz gram w BC2 bete, hm szalu ni ma... Chyba bym sie wstrzymal z BC2... Ja jak narazie jej nie kupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się obawiam że mogę wywalić te pieniądze w błoto. Czyli "pokatuję" jeszcze CoD5. Znacie może jakiś serwer na którym są fajni ludzie?

 

A jak dostać klucz do bety Bad Company 2? Najbardziej mnie interesuje tryb Squad (mniejsze mapy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... dawno dawno temu, gdy jeszcze nikt nie myślał o gigaherzowych prockach, grałem pewną grę, rodzaju ponga, czyli mała platforma+piłeczka+kafelki do zbicia z bonusami :D lecz ta gra różniła się od innych tym, że między kolejnymi etapami latało się samolocikiem, który za zdobyte pieniądze można było udoskonalać i strzelało się do asteroid i innych przeszkód (coś a'la Flying Shark). Pamięta ktoś tą gierkę? Jej tytuł?

 

Lub inną ciekawą grę w stylu ponga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy przy wyborze gry, mam 150zł i chce kupić jakaś gre typu RPG, TPP i zastanawiam się nad Assasin's Creed 2 i nad GTA IV. Co i dlaczego wybrać ?

Jak lubisz serię gta to bierz IV, zapewni Ci rozgrywkę na długie godziny + multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od dawna poszukuje pewnej gry w którą grałem 5-7 lat temu. Gra na PC oczywiście, wyglądała mniej więcej tak:

 

- 3d, jestem robotem ale moge być chyba nawet samolotem, okolice to chyba pustynie, itd ogólnie żółto, walcze z innymi robotami i tego typu rzeczami. Są chyba jakieś misje. Gdy gra się uruchamiała, był widoczny jakby pocięty w paski napis "Sierra". Próbowałem przeglądać wszystkie gry od sierry ale nie znalazłem tej której szukam.

 

Proszę o pomoc - Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GunMetal? Kiedyś w demo grałem, całkiem przyjemne było.

Tak, to najprawdopodobniej ta gra. Dzięki :)

 

Korzystając z okazji chciałbym zapytać jeszcze o inną grę:

 

Też kieruje się robotem ale już nie lata, ogólnie wykonuje się jakieś zadania, gra też jest stara a robot potrafi się chyba jakoś transformować. Coś mi świta że nazwa brzmiała jakoś mniej więcej: Shogun, Shugon Shago czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od dawna poszukuje pewnej gry w którą grałem 5-7 lat temu. Gra na PC oczywiście, wyglądała mniej więcej tak:

 

- 3d, jestem robotem ale moge być chyba nawet samolotem, okolice to chyba pustynie, itd ogólnie żółto, walcze z innymi robotami i tego typu rzeczami. Są chyba jakieś misje. Gdy gra się uruchamiała, był widoczny jakby pocięty w paski napis "Sierra". Próbowałem przeglądać wszystkie gry od sierry ale nie znalazłem tej której szukam.

 

Proszę o pomoc - Adi32

wedlug mnie najlepsza gra tego typu to battle engine aquila :wink:

 

jak chcesz trainera bo jest troche trudna to napisz mi swojego e-maila

 

screeny: http://images.google.pl/images?q=battle+en...ved=0CCEQsAQwAw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kiedyś(z 2lata temu) grałem w bardzo fajną grę przygodową. Chodziliśmy chyba anglikami, na początku było takie małe intro na którym taki niemiecki "balon" leciał w kanionie(to wszystko działo się podczas 2WŚ chyba w egipcie)następnie nasi "anglicy" musieli pokonać jakiś bandytów i dostać się do jakiejś wsi, a kiedy już byli obok wsi musieli porozmawiać, że strażnikiem żeby ich przepuścił(nie dam sobie głowy uciąć ale to była chyba nawet granica między jakimiś państwami). Pamiętam z niej tylko początek ponieważ tylko tyle mi było dane w nią grać. Gra wyglądała na strategie(widok z góry). Nie jestem pewny ale w niej chyba chodziliśmy normalnie strzałkami i myszką chociaż też mogła być point&click. CAŁA AKCJA GRY DZIAŁA SIĘ PODCZAS 2WŚ!!

 

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi ci o którąś z części Commandos'ów...

Na pewno nie(Grałem we wszystkie części commandos'ówi na pewno bym pamiętał i z tego co pamiętam w tamtej grze NIE chodziło o ciche zabijanie,chowanie ciał itd. ).

 

Już znalazłem tą grę.... nazywała się GROM ;)

Edytowane przez Cross21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie najlepsza gra tego typu to battle engine aquila :wink:

 

jak chcesz trainera bo jest troche trudna to napisz mi swojego e-maila

 

screeny: http://images.google.pl/images?q=battle+en...ved=0CCEQsAQwAw

Dzięki, na pewno zdobędę więc może przyda się trainer.

mail: adi3252@wp.pl

 

Jeszcze chciałbym zapytać o grę. Kiedyś przeszedłem sobie Project IGI i bardzo mi się spodobało, teraz przeszedłem 2 część ale to jakoś nie to samo, ale nie ważne. Pytanie jest takie czy ktoś zna jeszcze jakieś gry przypominające IGI 1? Np. Crysis jest już całkiem nie w tą stronę (chodzi o skradanie się, ciche zabijanie itd.)

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może stare Rainbow Six'y (do Raven Shielda z Athena Sword, kolejne części to komercyjne badziewia) i SWAT4, ale w tych tytułach masz oddział. Deus Ex też można podpiąć pod to, bo zależy jaką drogę obierzesz.

 

Z TPP to Spriter Cell i Hitman.

 

Co do I.G.I. to dla mnie ta gra jest w Top Ten FPP jakie grałem, natomiast I.G.I 2 już robiło inne studio (Codemaster) przez co gra straciła wiele... niby nie była zła, ale czegoś jej brakowało, aby być lepsza niż poprzedniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six Vegas'y są dobre fajnie się wchodzi przez okno i ogólnie ładnie wszystko :) IGI2 już do bani fakt... no i SWAT3 dobry był w 4 coś jest nie tak... a szybko się chodzi... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od pewnego czasu poszukuje pewnej gry, chodzi o taką kosmiczną strzelankę, leciało się statkiem(widok z góry) i niszczyło przeciwników. Po drodze zbierało się chyba takie litery "S''(były trzy kolory) i wtedy ulepszały się bronie. Pamiętam też, że pierwszy poziom leciało się w kosmosie, a drugi nad taką brązową planetą. Grałem w nią 5-8 lat temu. Byłbym wdzięczny za pomoc bo była to moja pierwsza prawdziwa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six Vegas'y są dobre fajnie się wchodzi przez okno i ogólnie ładnie wszystko :) IGI2 już do bani fakt... no i SWAT3 dobry był w 4 coś jest nie tak... a szybko się chodzi... :P

Vegas'y są dobre, ale nie jako seria Rainbow Six. Z poprzednimi częściami ma tylko pierwszy człon nazwy wspólny. Vegas'y to b. dobre gry akcji, ale jako Rainbow Six są po prostu do [gluteus maximus] (bani). Ale z tego co się orientuje to nie grałeś w stare wersje R6, a żałuj, bo Vegasy w ogóle nie pokazują podstaw starych R6'ów.

 

Co do SWATa 4 to wraz z dodatkiem jest genialny, ale to nie gra dla wszystkich... ten poziom trudności w dzisiejszych czasach byłby niedopuszczalny.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może stare Rainbow Six'y (do Raven Shielda z Athena Sword, kolejne części to komercyjne badziewia) i SWAT4, ale w tych tytułach masz oddział. Deus Ex też można podpiąć pod to, bo zależy jaką drogę obierzesz.

 

Z TPP to Spriter Cell i Hitman.

 

Co do I.G.I. to dla mnie ta gra jest w Top Ten FPP jakie grałem, natomiast I.G.I 2 już robiło inne studio (Codemaster) przez co gra straciła wiele... niby nie była zła, ale czegoś jej brakowało, aby być lepsza niż poprzedniczka.

 

"Rainbow Six'y" i "Deus Ex" wyglądają ciekawie.

Czy ten "Splinter Cell" to coś podobnego do MGS ? A przy okazji, nie wie ktoś czy to prawda, że MGS3 nie wyjdzie na PC a MGS4 tym bardziej? (czyt. Metal Gear Solid)

Gra Hitman daje podobne emocje jak film? Film mi się podobał. Fajnie jak gra ma ciekawą fabułę np. jak MGS1)

Edytowane przez Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym sie nie nastawial na MGS 3 i 4 na PC w przewidywalnej przyszlosci. Mysle, ze mozna spokojnie zalozyc odpowiedz: nie bedzie.

 

"Rainbow Six'y" i "Deus Ex" wyglądają ciekawie.

Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym sie nie nastawial na MGS 3 i 4 na PC w przewidywalnej przyszlosci. Mysle, ze mozna spokojnie zalozyc odpowiedz: nie bedzie.

 

Podobnie mówiono o MGS2, przynajmniej gdzieś tak przeczytałem. Konami dało jakieś oficjalne oświadczenie? Mimo wszystko będę miał cichą nadzieję puki nie stać mnie na PSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rainbow Six'y" i "Deus Ex" wyglądają ciekawie.

Czy ten "Splinter Cell" to coś podobnego do MGS ? A przy okazji, nie wie ktoś czy to prawda, że MGS3 nie wyjdzie na PC a MGS4 tym bardziej? (czyt. Metal Gear Solid)

Gra Hitman daje podobne emocje jak film? Film mi się podobał. Fajnie jak gra ma ciekawą fabułę np. jak MGS1)

Jeżeli nie zależy Ci na ekstra grafice, a zakładam, że jeżeli grałeś w IGI to nie, więc z serii Rainbow Six polecam: Raven Shield, chyba że zależy Ci na efekciarstwie to R6 Vegas 1 i 2.

 

Deus Ex 1 jest na engine pierwszego Unreala, ale fabuła, możliwości, świat tej gry powala większość gier.

 

W MGS nie grałem, ale słyszałem, że Splitner Cell to taki MGS na PC.

 

A co do Hitmana to dla mnie gra jest zdecydowanie lepsza i ciekawsza niż film. Jedna z lepszych serii.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na ekstra grafice, a zakładam, że jeżeli grałeś w IGI to nie, więc z serii Rainbow Six polecam: Raven Shield, chyba że zależy Ci na efekciarstwie to R6 Vegas 1 i 2.

Grafika praktycznie wcale mnie nie interesuje. Bardziej właśnie fabuła. Spójrz na moją sygnaturę w jakie gierki grywam...

 

 

 

Deus Ex jest na engine pierwszego Unreala, ale fabuła, możliwości, świat tej gry powala większość gier.

Tak więc nie ma takiej opcji, żeby mi się nie podobał. Do dziś z żoną grywamy w Unreala :)

 

 

W MGS nie grałem, ale słyszałem, że Splitner Cell to taki MGS na PC.

W takim razie też będzie mi się podobało. Ja powiem, że moim zdaniem MGS1 to klasyka gatunku.

 

 

A co do Hitmana to dla mnie gra jest zdecydowanie lepsza i ciekawsza niż film. Jedna z lepszych serii.

Jak wyżej.

Ogólnie mówiąc bardzo pozytywny post @konkurs :) Dzięki

 

edit: Grywał ktoś w Diablo III ? Ja bardzo lubię diablo II ale jakoś nie miałem odwagi zainwestować w trzecią część... Powiem jeszcze, że w grze podoba mi się motyw z runami, różnymi rodzajami przedmiotów i kostką horradrimów a nie motyw walki w terenie.

Edytowane przez Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...