Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka szukam gry wyścigowej !

 

Grałem w nią mniej więcej w 2001 roku

 

Gra była oparta na różnych wyzwaniach gra toczyła się w mieście kiedy wjeżdżałeś na chodnik ludzie stawali przy ścianach i nie dało się ich rozjechać.Jeździło się różnymi samochodami nawet i autobusem .

 

Bardzo proszę o Pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seriuos Sam 1, Gunman Chronicles, Cod1, ut99, Return to castle Wolfenstein, Wolfenstein: Enemy territory, Medal of Honor: Allied Assault, Alien vs Predator 1 i 2, Iron Storm, System Shock 2, Deus Ex, Sin, Redneck Rampage ;p, Blood 1 i 2, Brothers in Arms (ale nie wiem czy pójdzie), Project IGI , Battlefield 1942, Painkiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje gierki z dzieciństwa.

Chodzi o pikę nożną...nie było tam prawdziwych nazw drużyn tylko przykładowo "red socks" i takie temu podobne.

Widok o ile pamiętam to taki z górnego ukosu (tak jak w fifach i pesach teraz) chociaż w tej grze można chyba było też ustawić widok od góry, ale pewny nie jestem.

Hmmm co wiecej...gra była chyba ogólnie taka jajcarska, począwszy od nazw drużyn do tego co działo się podczas meczu... cholera mało pamiętam szczegółów.

 

goal 3? albo coś z serii goal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goal 3? albo coś z serii goal?

 

Apropo, grałem kiedyś w jedną grę na Pegasusie, grafika była właśnie taka jak w Goal - takie chibi-ludziki, ale gra polegała na mordobiciu, były plansze i chyba po 2 zawodników(albo więcej) po każdej stronie i się tłukli.

Może ktoś kojarzy co to za gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, mógłby mi ktoś polecić jakieś ciekawe tytuły? Ostatnio gram z kumplem w Age of Empires 2 + dodatek The Conquerors, ale zaczyna nam się to nudzić. Interesują mnie raczej klimaty "rycerzy, zamków i armat". Fajnie jakby gra którą mi polecicie była w przystępnej cenie i co najważniejsze - miała małe wymagania (kumpel ma średniej klasy laptopa).

 

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo, grałem kiedyś w jedną grę na Pegasusie, grafika była właśnie taka jak w Goal - takie chibi-ludziki, ale gra polegała na mordobiciu, były plansze i chyba po 2 zawodników(albo więcej) po każdej stronie i się tłukli.

Może ktoś kojarzy co to za gra?

 

Tak jak już wcześniej napisałem:

 

Nie wiem o jaką grę chodzi ale być może mogę pomóc.

 

Zrobiłem sobie w PHP skrypcik, który po uruchomieniu wyświetla po 4 screeny chyba każdej gry na pegasusa, i nazwy.

Dzięki temu łatwo szybko znaleźć stare budzące wypomnienia gry :)

 

Link: wrzuc.net - darmowy hosting plików

 

Plik wystarczy wrzucić na jakiś hosting z obsługą PHP albo zainstalować serwer PHP na dysku.

 

edit:Ewentualnie może ktoś z kolegów tutaj wrzuci do siebie jeżeli posiada jakiś darmowy hosting.

 

 

Jeżeli ktoś i tak ma problem a chciałby przeszukać listę gier to proszę pisać na PW.

 

Jak w temacie, mógłby mi ktoś polecić jakieś ciekawe tytuły? Ostatnio gram z kumplem w Age of Empires 2 + dodatek The Conquerors, ale zaczyna nam się to nudzić. Interesują mnie raczej klimaty "rycerzy, zamków i armat". Fajnie jakby gra którą mi polecicie była w przystępnej cenie i co najważniejsze - miała małe wymagania (kumpel ma średniej klasy laptopa).

 

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

 

Rozumiem, że interesują Was głównie strategie :)

Ze swojej strony mogę polecić grę "Stronghold Twierdza PL" - rozwinięta gra z przyjemnym klimatem.

Więcej nic na razie mi się nie przypomina, jeżeli chodzi o zamki to polecam "Heroes III AB & WoG" :)

Edytowane przez Adi32
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was trochę pomęczę :D

Poszukuję starej gry w którą grałem na win 98.

Myślę że grałem w nią ok 2000 roku.

Gra jest podobna do SUPAPLEX I BOULDER DASH ale pamiętam że były tak kule (lub jajka) i gra byla w szarym kolorze lub czarnobiała...

chodziło się ludkiem i chyba diamenty zbierało...

Wystarczą takie informacje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was trochę pomęczę :D

Poszukuję starej gry w którą grałem na win 98.

Myślę że grałem w nią ok 2000 roku.

Gra jest podobna do SUPAPLEX I BOULDER DASH ale pamiętam że były tak kule (lub jajka) i gra byla w szarym kolorze lub czarnobiała...

chodziło się ludkiem i chyba diamenty zbierało...

Wystarczą takie informacje ???

 

Kilka gier tego typu:

 

http://chomikuj.pl/mariuszmistrz/*e2*96*baGRY+PC!/*e2*96*88*e2*96*ba*e2*96*88GRY+WIECZNIE+*c5*bbYWE...*e2*96*88*e2*96*ba*e2*96*88/...+czyli+takie*2c+w+kt*c3*b3re+ka*c5*bcdy+MUSI+ZAGRA*c4*86!!!!!/BOULDER+DASH!!!/BOULDER+DASH+klony!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zyciu nie gralem na "powaznie" w zadne gry strategiczne, liznalem jedynie kiedys troche "age of empires II" i "warcraft III". Naszla mnie ostatnio ochota na zagranie w cos w tymn stylu, jednak nie mam pojecia co jest teraz dobre. Moglibyscie polecic cos ciekawego, z nieglupia grafika, by bylo na co popatrzec i by piksele w oczy nie kuly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita. Mam prośbę , szukam gry w której ścigały się w samochodzikach zwierzęta, takie jak tygrys rekin łoś. Strzelały do siebie z tych samochodzików , lub utrudnieniem były plamy oleju. Stara gra , jeśli ktos jąz na to byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy jak ta gra się nazywała:)

 

Crash Bandicoot (może nie Bandicoot, ale crash :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo panowie oj słabo ;) Wiem o jaką grę chodzi. Jak tylko sobie przypomnę to podam tytuł. Gra jest pod DOS'a i wyszła na PC. Moze i też na Amigę. Nie wiem. W każdym razie nie jest to Crash Team Racing

 

O to Ci chodziło ?

 

http://staregry.pl/?c=_iv&i=71

 

Zresztą widzę, że Kwasior już mnie uprzedził i prawię miesiąc temu ;). Gra baaardzo miodna.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w zyciu nie gralem na "powaznie" w zadne gry strategiczne, liznalem jedynie kiedys troche "age of empires II" i "warcraft III". Naszla mnie ostatnio ochota na zagranie w cos w tymn stylu, jednak nie mam pojecia co jest teraz dobre. Moglibyscie polecic cos ciekawego, z nieglupia grafika, by bylo na co popatrzec i by piksele w oczy nie kuly?

 

Age of Empires 3, seria Total War, Command & Conquer seria, knights & merchants, supreme comander, opcjonalnie settlersy, anno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej cześć

 

narobiło mi się ostatnio zaległości w grach i jako stary wyjadacz RPG chciałem wrócić do obiegu. Więc moje pytanie, co polecacie na dobry początek:

 

1. Fallout 3

2. Mass Effect (a potem Mass Effect 2)

3. Dragon Age

4. Wiedźmin (wiem, że to porażka, że jeszcze nie grałem, ale jak mówię... zaległości)

 

Kiedyś doskonale bawiłem się przy wszystkich grach Black Isle i do tego głównie tęsknie. Czekam na radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tęsknisz za klasyką BI ( F 1 i 2 ) to F3 może ci nie podejść , jest mocno uproszony w stosunku do poprzedników .

 

ME i ME 2 z opinii słyszałem że podobno świetny ale czasami nudzi po jakimś czasie .

 

2 pozostałych nie znam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej cześć

 

narobiło mi się ostatnio zaległości w grach i jako stary wyjadacz RPG chciałem wrócić do obiegu. Więc moje pytanie, co polecacie na dobry początek:

 

1. Fallout 3

2. Mass Effect (a potem Mass Effect 2)

3. Dragon Age

4. Wiedźmin (wiem, że to porażka, że jeszcze nie grałem, ale jak mówię... zaległości)

 

Kiedyś doskonale bawiłem się przy wszystkich grach Black Isle i do tego głównie tęsknie. Czekam na radę.

 

Prawda jest taka, ze najlepiej po kolei zaliczaj kazdy z tych tytulow - warto :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż szukam takiej jednej gry, w której demo, graliśmy w podstawówce. Wyglądało to następująco: Na początku wypieraliśmy sobie zwierzaka, a następnie przechodziliśmy poziom po poziomie zabijając przeciwników przy użyciu rozmaitych rodzai broni palnej. Wiem, że to mało ale jeśli wam się coś kojarzy to proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik beton14 dnia 10 marzec 2010 - 13:55 napisał

Wita. Mam prośbę , szukam gry w której ścigały się w samochodzikach zwierzęta, takie jak tygrys rekin łoś. Strzelały do siebie z tych samochodzików , lub utrudnieniem były plamy oleju. Stara gra , jeśli ktos jąz na to byłbym wdzięczny za udzielenie pomocy jak ta gra się nazywała:)

 

Ta gierka to Pet Racer :) Fajna gra swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od paru tygodni szukam gry zręcznosciowej w ktorą grałem jakis rok temu.

W grze jestes zolta kuleczka ktora jest umieszczona na srodku ekranu i za pomoća myszki sterowalo sie nią i omijalo rozne przeszkody przy czym kuleczka poruszala sie bardzo szybko i z kazdym lvlem przyspieszala oraz klikneciemy myszy przeskakiwalo sie przeszkody , pileczka wydawala rozne dzwieki tupu jupi i hihi . Nie mam pojecia jak nazywala sie gra wiem tylko ze fajnie sie w nia gralo , mam na dzieje ze dobrze opisalem gre ktorej szukam i znajdzie sie jakas pomocna osoba ktora da jakis namiar ta gre opisana wyzej

 

Pozdrawiam

 

Bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo, grałem kiedyś w jedną grę na Pegasusie, grafika była właśnie taka jak w Goal - takie chibi-ludziki, ale gra polegała na mordobiciu, były plansze i chyba po 2 zawodników(albo więcej) po każdej stronie i się tłukli.

Może ktoś kojarzy co to za gra?

 

River City Ransom, proszę pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuje gierki w której to chodziło się pewnym chłopcem, który strzelał(krótki zasięg strzału, lub dłuższy, dolatywały do końca planszy, gdzie była większa możliość trafienia danego stworka) zbierał także monety(złote lub fioletowe), wchodził również po drabinkach,schodkach, przeskakiwał przez dołki, wchodził też do drzwi(gdzie pojawiała się komnata z owymi monetami o których wspomniałam wcześniej)strzelał do stworków, np. do ślimaków (po zabiciu, przy odrobinie szczęścia pojawiała się tzw. '' Mapka S '' )gdzie można było wybrać sobie dowolną planszę, można było też zabić innego stworka. Jeżeli ktoś kojarzy tą gierkę to bedzo proszę o odpowiedź. Ja niestety za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a gierka była naprawdę świetna :)

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...