Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co przyszło mi na myśl, to własnie Subculture, ale za późno wszedłem tu :wink: Próbowałem to grać jak byłem mały, ale jakoś nie przekonała mnie ta gra <_<

 

Gra byla rewelacyjna, jedno z pierwszych 3D w jakie gralem. Handel moze nie byl jakos specjalnie rozwiniety (w porownaniu chocby z X3) ale bez tabel i obliczen z kalkulatorem sie nie obylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam konkretnej gry, ale czegos w specyficznym stylu, moze ktos cos zaproponuje. Pogralbym sobie w jakiegos dobrego FPP, spelniajacego warunki:

 

- wysoka grywalnosc

- wiekszosc otwartych przestrzeni, nie ciasnych korytarzy

- gramy w pojedynke, zadna druzyna

- odpadaja gry realizowane w stylu 'filmowym' (np. Metro)

 

Strasznie mi sie podobal Far Cry np., a szlag mnie trafial przy drugiej czesci Riddicka, tak dla przykladu. Z gory thx za sugestie.

 

Edit do ponizej: W Stalkera gralem, po paru h grania rzucilem w kat bo bylo cos w silniku gry co sprawialo ze nie czerpalem z niej w ogole radosci, uczucie jakiegos pseudo plywania, strzelanie tez bez radosci itd. Nie wiem, moze zbyt wczesnie go olalem.

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam konkretnej gry, ale czegos w specyficznym stylu, moze ktos cos zaproponuje. Pogralbym sobie w jakiegos dobrego FPP, spelniajacego warunki:

 

- wysoka grywalnosc

- wiekszosc otwartych przestrzeni, nie ciasnych korytarzy

- gramy w pojedynke, zadna druzyna

- odpadaja gry realizowane w stylu 'filmowym' (np. Metro)

 

Strasznie mi sie podobal Far Cry np., a szlag mnie trafial przy drugiej czesci Riddicka, tak dla przykladu. Z gory thx za sugestie.

 

Na mysl przychodzi mi tylko S.T.A.L.K.E.R. (kazda jego czesc, ze wskazaniem na Shadow of Chernobyl + MODy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam konkretnej gry, ale czegos w specyficznym stylu, moze ktos cos zaproponuje. Pogralbym sobie w jakiegos dobrego FPP, spelniajacego warunki:

 

- wysoka grywalnosc

- wiekszosc otwartych przestrzeni, nie ciasnych korytarzy

- gramy w pojedynke, zadna druzyna

- odpadaja gry realizowane w stylu 'filmowym' (np. Metro)

 

Strasznie mi sie podobal Far Cry np., a szlag mnie trafial przy drugiej czesci Riddicka, tak dla przykladu. Z gory thx za sugestie.

 

Edit do ponizej: W Stalkera gralem, po paru h grania rzucilem w kat bo bylo cos w silniku gry co sprawialo ze nie czerpalem z niej w ogole radosci, uczucie jakiegos pseudo plywania, strzelanie tez bez radosci itd. Nie wiem, moze zbyt wczesnie go olalem.

 

Mi również na myśl przychodzi tylko S.T.A.L.K.E.R, tyle, że Zew Prypeci.

Strzelanie dobrze ulepszoną bronią na zamówienie staje się samą przyjemnością, przynajmniej dla mnie.

Chód faktycznie przypomina pływanie ale nigdy nie zwróciłem na to uwagi.

 

Ogólnie gierka staje się tym przyjemniejsza im dłużej się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tym przypadku ktoś mi pomoze :] bo jak na razie, to wszystkie były za trudne :-P A więc szukam bardzo prostej, przyjemnej i wesołej gry platformowej coś jak Happylanders Adventure.

Aby byc dokładniejszym, to interesuje mnie gra, gdzie:

- używa się jak najmniejszej ilości guzików -> 4-5 maks.

- nie za szybka, nie za skomplikowana, aby łatwo było ją zrozumieć.

- 2D - chodzi się w lewo, prawo, skacze i spada na dół.

- nie używa się lin - tylko chodzi się, skacze, spada, przeskakuje, omija.

- nie używa się żadnych broni - wrogów można omijąc, zabijac skacząc.

- grafika co najmniej jakości Mario lub Happylanders Adventure.

- sterowanie strzałkami.

- niestresująca.

 

Gry od freedesigner sprawdziłem, mario też. Macie jakieś pomysły? Najlepiej kilka opcji, aby mieć szanse wybrac tą "jedną" :lol:

 

Z góry Dzięki Wielkie :)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tym przypadku ktoś mi pomoze :] bo jak na razie, to wszystkie były za trudne :-P A więc szukam bardzo prostej, przyjemnej i wesołej gry platformowej coś jak Happylanders Adventure.

Aby byc dokładniejszym, to interesuje mnie gra, gdzie:

- używa się jak najmniejszej ilości guzików -> 4-5 maks.

- nie za szybka, nie za skomplikowana, aby łatwo było ją zrozumieć.

- 2D - chodzi się w lewo, prawo, skacze i spada na dół.

- nie używa się lin - tylko chodzi się, skacze, spada, przeskakuje, omija.

- nie używa się żadnych broni - wrogów można omijąc, zabijac skacząc.

- grafika co najmniej jakości Mario lub Happylanders Adventure.

- sterowanie strzałkami.

- niestresująca.

 

Gry od freedesigner sprawdziłem, mario też. Macie jakieś pomysły? Najlepiej kilka opcji, aby mieć szanse wybrac tą "jedną" :lol:

 

Z góry Dzięki Wielkie :)

 

 

Brzmi jak gierka dla kilkulatka :) Ćwiczysz granie jedną ręką?

Może Abe's Oddysee ? Tutaj nie wymagana jest wielka zręczność tylko trzeba czasami pomyśleć.

Albo Dizzy... hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się obrazić, bo to dla kobietki :wink: ona poza Happy w świecie komputerowym nic nie widzi <_< a sił juz nie mam na przekonywanie jej do innych gier... może jeżeli zbyt wygórowane wymagania, to może znacie jakaś grę samochodową full arcade, gdzie nie trzeba zbyt często używać hamulca, nie wpada się w poślizgi etc. coś w stylu Trackmanii Nations? Kiedyś były takie futurystyczne wyścigi supermotorami z power-up'ami itp., ale zapomaniłem tytułu.

 

Grała w Abe's, bo pierwsze co przyszło mi do głowy, to "stare" gry, ale nie przypadła jej do gustu - straszne ludki są... Dorosły człowiek a boi się jak dziecko :lol2:

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się obrazić, bo to dla kobietki :wink: ona poza Happy w świecie komputerowym nic nie widzi <_< a sił juz nie mam na przekonywanie jej do innych gier... może jeżeli zbyt wygórowane wymagania, to może znacie jakaś grę samochodową full arcade, gdzie nie trzeba zbyt często używać hamulca, nie wpada się w poślizgi etc. coś w stylu Trackmanii Nations? Kiedyś były takie futurystyczne wyścigi supermotorami z power-up'ami itp., ale zapomaniłem tytułu.

 

Grała w Abe's, bo pierwsze co przyszło mi do głowy, to "stare" gry, ale nie przypadła jej do gustu - straszne ludki są... Dorosły człowiek a boi się jak dziecko :lol2:

 

 

może Rollcage by sie nadawał z arcadowych ścigałek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego tytułu gdzie leci się w prawo jakimś statkiem/samolocikiem i strzela, zbiera upgrade'y i rozwala bossów. Platforma dowolna. Zawsze chciałem zagrać w taką grę ale nigdy się nie zainteresowałem..

 

Miałem taką na C64 - leciało się chyba helikopterkiem i było to chyba demo, na którego końcu creditsy(literki) wybuchały - były to okrągłe eksplozje jak w czasie gry - tytułu nie pamiętam..tam leciało się w górę..

Edytowane przez dr.elich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego tytułu gdzie leci się w prawo jakimś statkiem/samolocikiem i strzela, zbiera upgrade'y i rozwala bossów. Platforma dowolna. Zawsze chciałem zagrać w taką grę ale nigdy się nie zainteresowałem..

 

Miałem taką na C64 - leciało się chyba helikopterkiem i było to chyba demo, na którego końcu creditsy(literki) wybuchały - były to okrągłe eksplozje jak w czasie gry - tytułu nie pamiętam..tam leciało się w górę..

 

Polecam starą R-Type, pisałem o niej na 14 stronie.

Szukam Gry! - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cruel:

Serious Sam - lekka, łatwa i przyjemna.

 

konkurs:

1. Zgodne z opisem:

- Sonic

- IceTower

- Superfrog

- emulator pegasusa/C64 + połowa gier na te platformy

 

2. Jak opanuje strzelanie:

- Jazz Jackrabbit

- Flimbo's Quest (C64)

- Contra (Pegasus)

 

3. Z innego typu:

- Kulki

- Mahjong

- Worms Armageddon (moje dziewcze polubiło tą grę)

- Colin McRea Rally 2 (tryb arcade)

 

dr.elich

W prawo w tym momencie nie kojarzę, ale jeśli może być "do góry", to Raptor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego tytułu gdzie leci się w prawo jakimś statkiem/samolocikiem i strzela (...)

 

Spośród ciekawszych: IRONCLAD (Neo Geo), Agony (Amiga), Gradius (NES), Tyrian 2000 lub darmowy remake OpenTyrian (PC). Jest jeszcze góra japońskich shooterów - głównie spod bandery Team Shanghai Alice albo na przykład Mushihime-sama (PS2, Xbox 360).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Szukam tytułu pewnej gry. Niewiele pamiętam, ale chodziło się jakimś baśniowym herosem z mieczem i przemierzało kolejne lokacje, w niektórych napadały nas potwory, postać się rozwijało, zdobywała nowe umiejętności etc. Walki polegały na klikaniu różnych kombinacji dwoma klawiszami myszy, w dalszym etapie przyłączały się do nas kolejne postacie, którymi także można było sterować. Pamiętam jeszcze, że jedną z nich była buki, taka kobieta z pazurami. Wyglądała tak:

 

http://www.gamehotties.com/images/buki/buki.jpg

 

Ktoś wie, jak mogła się nazywać ta gra?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry. Była to przygodówka z widokiem 3 osobowym. Grało się takim gościem i wykonywało zadania ale...

 

Przed każdą misją było się w takim jakby "niebie" i wybierało się boga od którego chcemy wziąć misję. I zależnie od tego właśnie dostawaliśmy różne moce np. kula ognia jeśli boga zniszczenia . Pamiętam bogów zniszczenia , natury i ziemi.

Proszę o pomoc ( ta gra była daaawno temu też w jakimś czasopiśmie tylko nie pamiętam jakim )z góry thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry. Była to przygodówka z widokiem 3 osobowym. Grało się takim gościem i wykonywało zadania ale...

 

Przed każdą misją było się w takim jakby "niebie" i wybierało się boga od którego chcemy wziąć misję. I zależnie od tego właśnie dostawaliśmy różne moce np. kula ognia jeśli boga zniszczenia . Pamiętam bogów zniszczenia , natury i ziemi.

Proszę o pomoc ( ta gra była daaawno temu też w jakimś czasopiśmie tylko nie pamiętam jakim )z góry thx!

 

 

a to nie przypadkiem sacrifice?

chyba była dołączona do kś gry, coś mi się tak kojarzy

 

Sacrifice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje trochę starej gry lecz nie pamiętam nazwy z tego co kojarzę akcja rozgrywała w jakimś opuszczonym miasteczku i dzielił te dwa miasta kanion który łączył most i moim zadaniem było rozbroić ładunki pod tym właśnie mostem i w mojej drużynie mogły być tyko 4 postacie z tego co pamiętam i po drugiej stronie mostu byli przeciwnicy, pamiętam że do dyspozycja miałem jeszcze armatę. gra jest naprawdę stara i to była taka akcja/strzelanka. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Uporczywie próbuję sobie przypomnieć tytuł gry, w którą grałem kilka lat temu. Pamiętam, że chodziło się różnymi bohaterami i walczyło, a walka polegała bodajże na "wystawianiu" potworów z kart i walczeniu nimi. Gra była w wersji polskiej. Jeżeli dobrze przypominam sobie, była ona z tego samego wydawnictwa, co icewind dale 2, ale proszę się tym nie sugerować. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wzgardziłbym jakimś dobrym arcade na pada - niekonieczne najnowsze. Odpada Burnout, Flatout, Pure, NFSy, TD:U, Blur, SplitS/Vel.

 

Najchętniej zobaczyłbym coś w stylu WipeOut'a ;(

 

 

 

Nie wymieniłeś GRIDa i DiRTa. Też przecież arcade, tylko trochę bardziej wymagający. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...