Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakichs gier w stylu Football Manager. Cos zeby zawodnicy sie rozwijali, tylko jakies raczej nowsze tytuly, bardziej rozbudowae.

 

O ile mi wiadomo Football Manager to cała seria gier i najnowsza jest edycją na 2011 rok, konkurencyjny tytuł to seria Championship Manager (nei wiem która lepsza sam musisz znaleźć, wiem że fani jednej i drugiej często się kłócą między sobą o to)

 

Są jeszcze jakieś stare tytulu ale to sobie przejrzyj na wikipedii:

Category:Sports management video games - Wikipedia, the free encyclopedia

 

PS(nie podałeś czy ma być tylko piłka czy inne gry też mogą być, bo pojawił się nieszablonowy "Warhammer:Blood Bowl" - rugby + orki :) )

Edytowane przez Thomas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM najnowszy mi nie podszedl do gustu wlasnie, jest przesadzony : / CM nie gralem, ale to pewnie to samo. Blood Bowl wyglada fajnie, ale ma zbyt duze wymagania niestety : / Najlepiej jakies gierki z innych dyscyplin, managery, ale pilka nozna jak cos ciekawego, nieszablonowego to tez.

 

Dzieki za odpowiedz, czekam na kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis przypomina

- ale to gra na NES-a. Powstał też, zdaje się, remake na Wii.

 

nie, to na pewno nie to. grafa zdecydowanie inna, no i to jednak było na PC ;) o ile pamiętam, to w momencie wydania gry chyba jeszcze nie było na rynku Visty, albo była krótki czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM najnowszy mi nie podszedl do gustu wlasnie, jest przesadzony : / CM nie gralem, ale to pewnie to samo. Blood Bowl wyglada fajnie, ale ma zbyt duze wymagania niestety : / Najlepiej jakies gierki z innych dyscyplin, managery, ale pilka nozna jak cos ciekawego, nieszablonowego to tez.

 

Dzieki za odpowiedz, czekam na kolejne.

 

Cycling Manager? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiś gier o lub z dinozaurami w roli głównej. Wypiszę te co pamiętam żebyście nie zaprzątali sobie nimi głowy ;) a więc

Trespasser - hit - Oj te czasy kiedy problem było uzyskać na niej max detale ;) niestety wolę trzymać ją w pamięci (chyba że pojawił się jakiś mod lub coś na odmłodzenie?)

seria TUROK - no cóż - 1 część dawała radę (1 gra na 3dfx testowana u kumpla :D) niestety seria mnie nie wciągnęła

i to by było z grubsza tyle. Zna ktoś coś jeszcze wartego uwagi ? może jakiś mod do znanej gry ? proszę o pomoc w szukaniu. Mam smaka na gre z dinusiami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiś gier o lub z dinozaurami w roli głównej. Wypiszę te co pamiętam żebyście nie zaprzątali sobie nimi głowy ;) a więc

Trespasser - hit - Oj te czasy kiedy problem było uzyskać na niej max detale ;) niestety wolę trzymać ją w pamięci (chyba że pojawił się jakiś mod lub coś na odmłodzenie?)

seria TUROK - no cóż - 1 część dawała radę (1 gra na 3dfx testowana u kumpla :D) niestety seria mnie nie wciągnęła

i to by było z grubsza tyle. Zna ktoś coś jeszcze wartego uwagi ? może jakiś mod do znanej gry ? proszę o pomoc w szukaniu. Mam smaka na gre z dinusiami :D

 

Dino Crisis - survival horror z dinkami ;) Kiedyś grałem w demko i serducho mocno potrafiło zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam pewnej gry od bardzo dawna, nie znam jej tytułu więc postaram się ją opisać najlepiej jak potrafię.

 

Gra była zamieszczona w jednym z bonusów w cd-action, był to shooter 2d na zamkniętej planszy gdzie grało sie player vs. player na przedzielonym ekranie, widok z lotu ptaka, grafika podobna do tej z gta2, na początku ustawiało się ilość fragów potrzebnych do zwyciężenia rundy, bronie i apteczki pojawiały się cały czas na planszy. Jak dobrze pamiętam na początku była dostępna tylko 1 plansza i nie wiedziałem jak odblokować następne(może to było tylko demo, ale wydaje mi się że była to gra freeware, a raczej taka minigierka), w każdym razie była bardzo ciemna, gdzieniegdzie w podłodze były dziury i kraty przez które było widać jak płynęła lawa(?) czy coś takiego ale nie dało się spaść w dół.

 

To tyle co mogę napisać o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem. Jakieś 7 lat temu grałam w gre , w której chodziło się królikami , coś na podobe królika bugsa, zbierało marchewki itp. teraz chce sobie ją przypomnieć i nie moge. prosze o pomoc ;p

 

Jazz Jackrabbit 1 & 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio przypomniała mi się pewna gra, mam ochotę w nią pograć, lecz nie pamiętam tytułu.

Była to gra strategiczna osadzona w czasach starożytnych, do wyboru mieliśmy kilka nacji (w tym Rzymian, Egipcjan...) Każda nacja miał swój określony kolor flagi (np. Egipcjanie - żółta). Gra dosyć stara, podejrzewam, że z około 2005 roku, kupiłem ją razem z CD Action chyba w 2007 bodajże roku.

Grafika nie powalała. Było kilka trybów gry, w jednym trzeba było przejąć bazy wrogich nacji oraz wybić wszystkich wrogów. Była też kampania. Pamiętam, że na okładce płyty był Rzymianin, pretorianin.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam gry nie wiem dokładnie z którego roku ale coś około 2000-2002.

Pamiętam na na początku gry wybierało się potwora, zwierzę czy coś w tym stylu.

Jak się wybierało postać to byliśmy na takiej jakby zielonej planecie.

Ścigaliśmy się po rożnych trasach i zbierało się dopalacze itp...

Pamiętam ze jedna z tras to była trasą z wulkanami.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na pegasusa. Pamiętam że był to nr 1 na jednej ze składanek pare tysięcy in one. Było się chińskim/japońskim (?) ludzikiem. Kupowało się wchodząc do sklepów miecze, buty broń specjalną itp i walczyło z potworami oraz bosami na końcu lvli którzy zazwyczaj wyglądali jak latające tygrysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! No więc tak... Ja poszukuję bardzo starej gry. Grałem w nią chyba na moim pierwszym komputerze w życiu, gdzieś z 15 (albo więcej) lat temu), chyba na Comodore to było.

 

Z gry pamiętam jedynie to, że było się jajkiem i wskakiwało się do studni. Potem się w niej chodziło i zbierało chyba jakieś pieniążki po drodze. Nie pamiętam niestety niczego więcej. Czy ktoś może zna albo pamięta tą grę?

 

EDIT: Właśnie sobie przypomniałem nazwę komputera. To na 99% było Commodore A 500. Nagle mi wskoczyło do głowy. Wtedy się tym w ogóle nie obchodziłem ale zostało mi na szczęście w pamięci :D

Edytowane przez Smokofenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smokofenek: Dizzy?

 

Niestety nie. Wtedy jeszcze nie było pegasusa, jeśli się nie mylę. To było na Comodore A 500 prawdopodobnie (bo chyba ten model komputera miałem). Z 15 lat temu.

 

EDIT: Prawdopodobnie nawet dawniej. 18 lat temu też mogło być.

Edytowane przez Smokofenek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, grałem kiedyś w świetną bijatykę i chciałbym zagrać znowu lecz nie pamiętam jak się nazywa. Były to walki robo zwierzaków w 2d oczywiście (z kiepską grafiką). Grałem tylko w demo ,więc pamiętam tylko 2 postacie które były dostępne(szczur i piesek). Na początku rundy były to małe słodziaki, którymi można było walczyć,lecz ważniejsza była możliwość transformacji w roboty i dalej się walczyło. Robo szczur np. wyciągał zza siebie śmietnik, którym rzucał w przeciwnika (psa). Grało się na dwóch graczy z jednego komputera ,widok od boku.

 

Jeśli ktoś kojarzy taką grę i pamięta tytuł bardzo proszę o zamieszczenie go w tym temacie.

 

Z góry dziękuje. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w którą grałam lata temu, ale nie pamiętam jej tytułu. Została wydana chyba w 2000-którymś. Było się astronautą. Najpierw trzeba było wylecieć z ziemi w kosmos, potem po planetach zbierać bodajrze Rudę (która zasilała nasz pojazd kosmiczny??). Pamiętam że na jednej planecie były ogromne insekty (modliszki/koniki polne?). Po planetach można było przemieszczać się chyba z łaziku? Czy ktoś pamięta tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...