Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbę czy ktoś zna tą grę, jak tak to prosiłbym o tytuł... grafika bardziej rysunkowa... pamiętam, że była o iluś tam apokalipsach na początku bodajże ludzie zamieniali się w zombie... jesteśmy taksówkarzem albo bezdomnym który z tym wszystkim ma się jakoś uporać... w późniejszych etapach wiem, że to miasto zalała woda, był deszcz meteorytów i inne takie, ale nie wiem jak się ona nazywa prosiłbym was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieje że jestem we włąściwym miejscu. Otóż szukam gry,nie pamiętam tytułu bo grałem w to jakieś 3-4 lata temu. Pamiętam że grało się najemnikiem, był prosty kreator na stworzenie naszej postaci (strój,pancerz,maska gazowa,hełm itp) miała dosyć duży otwarty świat (w czasie misji), misja w dźungli, inna w zamieci śnieżnej, zanim przystępowało się do misji można było wybrać (kupić) broń, ekwipunek i pojazd (samochód, motocykl i helikopter). Graficznie prezentowała sie dobrze (tak mi się przypomina)grafika 3D, widok zza pleców i chyba z pierwszej osoby. Same misje z tego co pamiętam były banalnie proste. To tylko tyle pamiętam z przed 3-4 lat o tej grze. Prosiłbym o pomoc w poszukiwaniu tego tytułu. Z Góry dziękuje.

 

 

to nie Just Cause

Edytowane przez kocurek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem i nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam temat, więc jak coś to przepraszam. No ale mam taką prośbę.. grałem kiedyś w pewną grę, której nazwy nie pamiętam i postaram się ją opisać i jeśliby ktoś znał jej nazwę to byłbym wdzięczny.

Jest to gra wyścigowa. Polega ona mniej więcej na tym że składa się pojazdy z różnych części, wybiera się im koła, przód, tył(a w sumie to często nie są koła tylko jakieś łapy albo skrzydła), które później służą za bronie. Pojazdy wyglądają jak potwory poskładane z różnych elementów. Sceneria jest taka dość bajkowa. Niestety jedynie tyle pamiętam o tej grze.. jeśli sobie coś przypomnę to dopiszę a za pomoc z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieje że jestem we włąściwym miejscu. Otóż szukam gry,nie pamiętam tytułu bo grałem w to jakieś 3-4 lata temu. Pamiętam że grało się najemnikiem, był prosty kreator na stworzenie naszej postaci (strój,pancerz,maska gazowa,hełm itp) miała dosyć duży otwarty świat (w czasie misji), misja w dźungli, inna w zamieci śnieżnej, zanim przystępowało się do misji można było wybrać (kupić) broń, ekwipunek i pojazd (samochód, motocykl i helikopter). Graficznie prezentowała sie dobrze (tak mi się przypomina)grafika 3D, widok zza pleców i chyba z pierwszej osoby. Same misje z tego co pamiętam były banalnie proste. To tylko tyle pamiętam z przed 3-4 lat o tej grze. Prosiłbym o pomoc w poszukiwaniu tego tytułu. Z Góry dziękuje.

 

 

to nie Just Cause

 

Boiling Point?

 

Chrome?

 

Strzelam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to znowu ja :)

 

Przeszliśmy z żoną już prawie wszystkie części Mystery Case Files i szukamy godnych polecenia gier mniej więcej typu z ciekawą fabułą i najlepiej w jeżyku polskim.

Mogą to być 'szukanki' ale najlepiej bardziej przygodówki jak w MCF od części 5.

 

Pamiętam jeszcze gierkę która nazywała się jakoś 'crylandia' (też przygodówka). Przeszedłem chyba wszystkie części ale nie pamiętam ile tego tam było. Chciałbym zdobyć wszystkie do kolekcji.

 

Dzięki i pozdrawiam :)

Edytowane przez Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Eye i Sanitarium wydają się być w podobnym klimacie. Jednak to starsze tytuły i nie wiem jak ze spolszczeniem.

 

Tytuły nowsze i spolszczone jak Art of Murder, Post Mortem i Still Life raczej nie są pewnie Ci obce.

 

Z ciekawości - od której części podanego przez Ciebie tytułu radzisz zacząć i który uważasz za najlepszy - nigdy wwcześniej o nim nie słyszałem a wyglada ciekawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Eye i Sanitarium wydają się być w podobnym klimacie. Jednak to starsze tytuły i nie wiem jak ze spolszczeniem.

 

Tytuły nowsze i spolszczone jak Art of Murder, Post Mortem i Still Life raczej nie są pewnie Ci obce.

 

Z ciekawości - od której części podanego przez Ciebie tytułu radzisz zacząć i który uważasz za najlepszy - nigdy wcześniej o nim nie słyszałem a wygląda ciekawie..

 

Percypuje że odpisujesz na mój post :)

 

Tytuły wymienione przez Ciebie na szczęście są mi obce i zapowiadają się świetnie. Szczególnie Sanitarium i Art of Murder.

 

MCF zaczęło się bardzo niepozornie, gra w pewnym momencie zmienia całkowicie styl z szukanki* na przygodówkę.

 

*szukanka - nie wiem jak nazwać ale nie polecam, gdyż sam się dziwie że mi się to spodobało. Mamy przykładowo ekran na której jest pierdylion porozrzucanych różnych przedmiotów i na którejś krawędzi ekranu mamy spis rzeczy (po angielsku) które mamy w tym syfie znaleźć.

 

Po kolei:

 

Mystery Case Files: Huntsville (2005 r.) Pierwsza szukanka, dość trudna. Bez rewelacji. Dobre do nauki angielskiego.

Mystery Case Files: Prime Suspects (2006 r.) Jak wyżej, nie pamiętam jakie są zagadki między szukankami.

Mystery Case Files: Ravenhearst (2006 r.) Jakoś nie pamiętam ale pewnie to samo co wyżej.

Mystery Case Files: Madame Fate (2007 r.) I tu robi się ciekawie. Nie jest to jeszcze przygodówka ale grafika się już poprawiła a zagadki między levelami są bardzo ciekawe. Przeszedłem całą grę już kilka razy.

Mystery Case Files: Return to Ravenhearst (2008 r.) A tu gra podtrzymuje dopracowany klimat szukanki z Madam Fate ale jest to już przygodówka i to całkiem niezła. Jak szukasz przygodówki i interesuje Cię MCF to radze zacząć od tej części (mimo że jest to tytułowy 'Powrót do Ravenhearst' to nie ma on chyba nic wspólnego z trzecią częścią, więc nie ma się co martwić że umyka nam jakaś część fabuły).

Mystery Case Files: Dire Grove (2009 r.) Świetna, dopracowana przygodówka. Oczywiście są też elementy szukanek ale to chyba da się polubić, nie wiem...

Mystery Case Files: 13th Skull Listopad 2010 r. czyli pojawiła się niedawno i jeszcze jej w prawdzie nie przeszliśmy ale to chyba tylko dlatego, że jest o wiele bardziej rozbudowana. (nie radze jednak zaczynać od tej części). Czasami mam wrażenie, że jest 'przedobrzone' tzn. dodano zbyt wiele zmian i elementów np. ludzie obecni w domu psują klimat (w poprzednich częściach spotykamy tylko najwyżej duchy.)

 

Mam nadzieje, że informacje się przydadzą. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, jak tylko znajdę nadmiar wolnego czasu zacznę zabawę z serią w podanej przez Ciebie kolejności.

Polecę Ci jeszcze jeden tytuł - serię Silent Hill. Proponuję zacząć od 2 części. Może Cię zrazić dużo biegania na początku gry ale wszytsko to ma swój cel. Bardzo dobre są też części 3,1 i 4 - kolejność ta to mój osobisty ranking, jednak część 3 jest kontynuacją 1. Nowsze radzę odpuścić. 2 jest moim zdaniem najlepsza i stanowi jednostkę fabularnie autonomiczną. Opisywana jest, jako survival horror ale nie jest to typowa sieczka - często walki musimy unikać. Natomiast fabuła i klimat - nie ma sobie równych. Gdybyś miał jakieś pytania o tę serię - chętnie odpowiem.

 

Jeśli rozważasz poprostu przygodówkę z zagadkami - Machinarium i seria Syberia są warte uwagi.

 

Co do Art of Murder - są pewne fabularne niedociągnięcia, ale co tam..

Edytowane przez dr.elich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, jak tylko znajdę nadmiar wolnego czasu zacznę zabawę z serią w podanej przez Ciebie kolejności.

Polecę Ci jeszcze jeden tytuł - serię Silent Hill. Proponuję zacząć od 2 części. Może Cię zrazić dużo biegania na początku gry ale wszytsko to ma swój cel. Bardzo dobre są też części 3,1 i 4 - kolejność ta to mój osobisty ranking, jednak część 3 jest kontynuacją 1. Nowsze radzę odpuścić. 2 jest moim zdaniem najlepsza i stanowi jednostkę fabularnie autonomiczną. Opisywana jest, jako survival horror ale nie jest to typowa sieczka - często walki musimy unikać. Natomiast fabuła i klimat - nie ma sobie równych. Gdybyś miał jakieś pytania o tę serię - chętnie odpowiem.

 

Jeśli rozważasz poprostu przygodówkę z zagadkami - Machinarium i seria Syberia są warte uwagi.

 

Co do Art of Murder - są pewne fabularne niedociągnięcia, ale co tam..

 

Już od dłuższego czasu przymierzałem się do poznania serii Silent Hill i właśnie mnie przekonałeś. Kiedyś u kolegi pograłem chwile w jedynkę ale to był chyba zły moment, próba gry na szybko w dzień nie oddaje klimatu gry i dla tego chyba jeszcze nie testowałem dalszych części. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie poszukuję gry (ekonomia z elementami RPG). Gra jest dość stara, widok izometryczny (jeśli dobrze pamiętam to była kiedyś dodana do CD-Action). Rzecz działa się w średniowieczu, gracz wcielał się w postać kupca i wędrował od wioski do wioski (miasta). Na drodze często byli przeciwnicy (zbóje, gobliny itp). W miejscowościach można było zakładać magazyny i handlować. To tyle co pamiętam :cry: no i nie pamiętam tytułu niestety wiec proszę o pomoc :oops:

PS już znalazłem :) Spell of Gold

pozdrawiam

Edytowane przez Losik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz w coś zagrać a nie masz pojęcia w co, albo pamiętasz grę, a tytułu nie, to spytaj, a forum spróbuje pomóc.

 

 

 

 

 

SZUKAM GRY COS TAKIEGO ZE WYCINALO SIE OBRAZ W KTORYM LATALA KULKA I TRZEBA BYLO NA NIA UWAZAC ZNA KTOS MOZE NAZWE TEJ GRY PROSIL BYM O WIADOMOSC E-MAIL JANEKDZONY@INTERIA.PL

 

SZUKAM GRY TAKIE COS CO WYCINALO SIE PO KAWALKU OBRAZ A W TYM OBRAZIE LATAŁA KULKA I TRZEBA BYLO WYCIAC CALY OBRAZ NIE DOTYKAJĄC TEJ KULKI ZNA KTOS NAZWE TEJ GRY? PROSZE O WIADOMOSC E-MAIL JANEKDZONY@INTERIA.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch gier, obie były baaardzo stare i pamiętam z nich tylko niewielkie szczegóły (grałem w nie jeszcze na białym kompie, 500mhz proc)

 

1st - rts kosmiczny, budowle raczej zostały przysyła z powietrza, a mury czy tam płoty były w postaci pali co kilka metrów a między nimi szły dwie wiązki lasera. Jeden z krajobrazów wczytywania podczas którejś misji, to były wielkie rozległe zielone tereny.

 

2st - grą był shooter z lotu ptaka, można było grać na dwóch, też taka "kosmiczna", gdy wchodziło się do gry, był filmik przygotowania żołnierza i na karku wypalali mu jakiś kod kreskowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1st - rts kosmiczny, budowle raczej zostały przysyła z powietrza, a mury czy tam płoty były w postaci pali co kilka metrów a między nimi szły dwie wiązki lasera. Jeden z krajobrazów wczytywania podczas którejś misji, to były wielkie rozległe zielone tereny.

 

Dark Colony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chcę podziękować za bardzo szybką odpowiedź, gdy pisałam ostatnim razem.

 

Szukam jeszcze jednej gry. Nigdy w nią nie grałam, ale czytałam o niej w jakiejś gazetce o tematyce komputerowej, wiele lat temu.

Ta gra wyszła chyba w latach 2000-2003??? Było się tam jakimś facetem, który przybywa do małego miasteczka. Koleś miał zdolność bodajże podróżowania a czasie. Pamiętam z opisu, że np. jeśli ktoś nas zaatakował, to musimy się cofnąć w czasie i do tego nie dopuścić. Celem gry, było chyba zmnienianie rzeczywistości by nie zginąć. Była jakaś scena w barze, gdzie rozmawialiśmy z kelnerką... ktoś kojarzy o co chodzi? Nie wiem czy mam jeszcze tą gazetę. Musiałambym się przekopywać przez starą makulaturę kilka godzin...pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chcę podziękować za bardzo szybką odpowiedź, gdy pisałam ostatnim razem.

 

Szukam jeszcze jednej gry. Nigdy w nią nie grałam, ale czytałam o niej w jakiejś gazetce o tematyce komputerowej, wiele lat temu.

Ta gra wyszła chyba w latach 2000-2003??? Było się tam jakimś facetem, który przybywa do małego miasteczka. Koleś miał zdolność bodajże podróżowania a czasie. Pamiętam z opisu, że np. jeśli ktoś nas zaatakował, to musimy się cofnąć w czasie i do tego nie dopuścić. Celem gry, było chyba zmnienianie rzeczywistości by nie zginąć. Była jakaś scena w barze, gdzie rozmawialiśmy z kelnerką... ktoś kojarzy o co chodzi? Nie wiem czy mam jeszcze tą gazetę. Musiałambym się przekopywać przez starą makulaturę kilka godzin...pomóżcie :)

 

Nie mam pojęcia o jakiej grze piszesz ale co do gier z cofaniem czasu polecam grę Braid.

Jest to najlepsza platformówka w jaką grałem, z polską wersją językową i z genialną fabułą (trudna do zrozumienia).

Grafika też na najwyższym poziomie.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Adi32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o jakiej grze piszesz ale co do gier z cofaniem czasu polecam grę Braid.

Jest to najlepsza platformówka w jaką grałem, z polską wersją językową i z genialną fabułą (trudna do zrozumienia).

Grafika też na najwyższym poziomie.

 

Tamta gra nie była platformówką. Raczej FPP/FPS. Grafika była niezła... może ktoś jednak skojarzy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...