Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Elder Scrolls morrowind(kowalstwo, enchantowanie broni, zbroi etc. - zatwardziałym fanom rpg sie podoba, młodszym graczom rzadko)

 

oprócz tego Oblivion, Skyrim.

 

Risen (twórców gothica) , Arcania

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Szukam od jakiegoś czasu fajnej gry rpg w świecie fantasy z rozbudowanym systemem craftingu. Ważne, żeby widok był z perspektywy 3 osoby. Coś może jak gothic. Zna ktoś jakieś fajne gry tego typu?

 

Wiedźmin (1, potem 2), Risen, Skyrim, Fable. W tej kolejności. Arcanię przemilczmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja także zmuszony jestem poprosić was o pomoc w odgadnięciu 2-wóch tytułów. Spróbuję napisać wszystko co pamiętam i oczekuję na typy, pomoc.

 

1. RPG, przygodowa, fantasy, chyba nie było tam żadnych broni, jednym z questów było robienie zdjęć napotkanym gatunkom zwierzaków (a raczej istot). Świat był w większości wodny, a przynajmniej rozpoczęcie gry i piersze fragmenty odbywały się na wyspach, w łodzi. Chyba bohaterką była babka. W jednej misji trzeba było uciekać motorówką... albo może kogoś nią gonić.

Gra nie była darmowa, pamiętam przepisywanie klucza z pudełka. I to w zasadzie wszystko, a konkretnie nic;]

 

2. Samochody RC. Sporo samochodów, w tym ciężarowe, tras też kilka - nie były jakieś "turystyczne" chyba wszystkie były trasami jak z F1 (wiele po prostu owalnych), czyli takie samochodowe bieżnie. Z którejś trasy dało się wyskoczyć przez płot (bo wszystkie były ogrodzone) i za płotem po wjechaniu do pitstop'u^^ była gra telewizyjna... Ta gierka chyba była w jakimś czasopiśmie. Przeszukałem wszystkie nośniki, ale niestety bezskutecznie.

 

Z góry dziękuję za chęć pomocy. Takie niedokończone gry z przeszłości nie dają spać!

 

_ 2-ójeczka odnaleziona, to Big Scale Racing __

Edytowane przez Jasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. RPG, przygodowa, fantasy, chyba nie było tam żadnych broni, jednym z questów było robienie zdjęć napotkanym gatunkom zwierzaków (a raczej istot). Świat był w większości wodny, a przynajmniej rozpoczęcie gry i piersze fragmenty odbywały się na wyspach, w łodzi. Chyba bohaterką była babka. W jednej misji trzeba było uciekać motorówką... albo może kogoś nią gonić.

Gra nie była darmowa, pamiętam przepisywanie klucza z pudełka. I to w zasadzie wszystko, a konkretnie nic;]

 

Beyond Good and Evil.

 

Ostatnio wyszła wersja HD.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywała się gierka na PS3/x0 której główną zabawą było obracanie kuli na linie aby ominąć przeszkody etc? Wyszedł odpowiednik na PC?

 

Bardzo podobna jest Ballance.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pewnej gry ale nie pamiętam jej nazwy. Gra jest stara, a chodziło w niej o to, że strzelało się chyba jakims statkiem kosmicznym w inne statki albo jakies rzeczy, nie pamietam dokładnie w co jeszcze, za trafienia zlatywały bonusy: lepsza broń itp albo sie kupowało tez juz dobrze nie pamietam. Było 100 poziomów a pozniej gra leciała od początku. Czy ktos wie moze o jaka gre chodzi i pamieta jej nazwe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pewnej gry ale nie pamiętam jej nazwy. Gra jest stara, a chodziło w niej o to, że strzelało się chyba jakims statkiem kosmicznym w inne statki albo jakies rzeczy, nie pamietam dokładnie w co jeszcze, za trafienia zlatywały bonusy: lepsza broń itp albo sie kupowało tez juz dobrze nie pamietam. Było 100 poziomów a pozniej gra leciała od początku. Czy ktos wie moze o jaka gre chodzi i pamieta jej nazwe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Chciałem Was prosić o pomoc w odnalezieniu gry. Grałem w nią bardzo dawno więc mogę nie pamiętać szczegółów ale postaram się podać co wiem

 

1. Gra w stylu bombermana ale dużo bardziej rozbudowana (wiele broni np.)

2. Na planszy był jakby piasek i skały, w piasku kopało się o wiele szybciej, zbierając ulepszenia (kilof, a może łopata) można było kopać coraz szybciej

3. Bardzo dużo broni (coś jak w schorched tank), atomówki, lasery i inne tego typu gadżety

4. Mogło grać wielu graczy na jednym komputerze (conajmniej 4 osoby, może nawet więcej)

5. Ja grałem to chyba jeszcze na Amidze chociaż nie jestem pewny

6. Grałem w to około 1995 ale tej daty nie bieżcie jako kryterium bo mogę się mocno mylić, napewno przed 2000

 

Może komuś kojarzy się jakaś gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Chciałem Was prosić o pomoc w odnalezieniu gry. Grałem w nią bardzo dawno więc mogę nie pamiętać szczegółów ale postaram się podać co wiem

 

1. Gra w stylu bombermana ale dużo bardziej rozbudowana (wiele broni np.)

2. Na planszy był jakby piasek i skały, w piasku kopało się o wiele szybciej, zbierając ulepszenia (kilof, a może łopata) można było kopać coraz szybciej

3. Bardzo dużo broni (coś jak w schorched tank), atomówki, lasery i inne tego typu gadżety

4. Mogło grać wielu graczy na jednym komputerze (conajmniej 4 osoby, może nawet więcej)

5. Ja grałem to chyba jeszcze na Amidze chociaż nie jestem pewny

6. Grałem w to około 1995 ale tej daty nie bieżcie jako kryterium bo mogę się mocno mylić, napewno przed 2000

 

Może komuś kojarzy się jakaś gra ?

 

Ta gra to Liero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie Liero. Mnie się kojarzy z czymś, co się nazywało Miner czy jakoś tak (za cholerę nie mogę sobie przypomnieć całej nazwy ani znaleźć tego gdziekolwiek).

 

Edit: Znalazłem: Mine Bombers. Grało się w to to w liceum :D

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedyś jak miałem jakieś, 14-15 lat... grałem w pewną grę, t było demko z tego co pamiętam i nie grałem w nią długo (nie pamiętam przyczyny) lecz chciał bym zagrać w nią znów, była to gra związana z Lord of the Rings i na początku gry było się w Shre, był widok z pierwszej osoby i można było integrować z otoczeniem typu podnosić kamienie itp. nie wyszedłem jednak z Shire i nie pamiętam co było dalej... Może ktoś grał w podobną grę? Bardo prosił bym o pomoc w szukaniu jej, chciał bym sobie pograć w coś z dzieciństwa. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry. Była to gra, w której sterowało się samolocikiem. Grafika była cukierkowa, najlepiej grało się we dwóch. Jednym z bossów był duży sterowiec. Zestrzeliwując przeciwników zbierało się (chyba) owoce. Pamięta ktoś nazwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuje gry w ktorej wcielales sie w role jakiejs istoty czleko-podobnej ktora posiadala cos w stylu jet-packa.Niestety gralem tylko w demo tej gry ktore bylo zameiszczone w jakims czasopismie z 2000-2005r.Plyta byla niebieska i znajdowalo sie na niej tez demo gry Star Wars jedi knight II jedi outcast.W grze mielismy tez kompana ktory posiadal dwa pistolety strzelajace laserami.Gra polegala na walce z potworami ktore poruszaly sie pod ziemia.Gra byla 3D, na poczatku zaczynalismy w jakiejs wiosce,mozna bylo sie swobodnie porsuzac po mapie.Bylbym wdzieczny za podanie mi tytulu tej gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuje gry w ktorej wcielales sie w role jakiejs istoty czleko-podobnej ktora posiadala cos w stylu jet-packa.Niestety gralem tylko w demo tej gry ktore bylo zameiszczone w jakims czasopismie z 2000-2005r.Plyta byla niebieska i znajdowalo sie na niej tez demo gry Star Wars jedi knight II jedi outcast.W grze mielismy tez kompana ktory posiadal dwa pistolety strzelajace laserami.Gra polegala na walce z potworami ktore poruszaly sie pod ziemia.Gra byla 3D, na poczatku zaczynalismy w jakiejs wiosce,mozna bylo sie swobodnie porsuzac po mapie.Bylbym wdzieczny za podanie mi tytulu tej gry ;p

 

Być może chodzi o Giants: Obywatel Kabuto.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Szukam gry, w którą grałem strasznie dawno temu i nie mam pojęcia jak się nazywała, a i pamiętam z niej strasznie mało. Wiem tylko tyle, że najpierw grało się dobrą stroną, potem złą. Pod koniec każdej strony dostawało się golema: dla złych ognistego, a dobrych lodowego. NIestety tylko tyle pamiętam, to było naprawdę dawno temu. Kojarzy ktoś może, co to za gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cultures 2: Bramy Asgardu

 

 

Bjarni, Wiking bardzo młody i jeszcze bardziej bojowy niż młody, to miał dopiero życie! Szlajał się po całym świecie w swym ukochanym hełmie, lał kogo popadnie i zdobywał coraz to nowszych przyjaciół.

 

Okładka

Edytowane przez konkurs
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...